Melek Kartları İle İlgili Sorular

Keira

Moderator
Beki İkala Erikli, Doreen Virtue'den eğitim almıştır. Doreen Virtue bu alanda Beki İkala Erikli'den daha iyidir bana göre. Bu ikisi dışında birkaç kişi daha var ama bilgi açısından pek tatmin edici değiller.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet birde Şebnem Özkan vardı,onunda melek kartları kitabında ek olarak veriliyodu.Sembollerle meleklerin ilişkisini anlatan kartlardı.Ben hiçbi şey anlamamıştım.Ne varsa Beki ile Doreen'de var:)

Zaman aşımı var bir günlük:)Mecburi flood affedilir herhalde:cowboy:
Bugün itibariyle Doreen Aşk Melekleri Kartlarıda cepte:D
Hayırlı olsun Lviv,inşallah bu defa Doreen'i çözersin Lviv:)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
İzmir de D&R da var ve daha her yayin evinde goruyorum.

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
arkadaşlar 78 lik melek kartı ile kesin sorulara cevap nasıl alabilirim?

10lu açılım mı yoksa 3 lü açılım mı önerirsiniz?

açılım konusunda ihtiyacım varda yardıma. birde açılım yaparken falına baktığım kişi kartlara dokunmalı mı. omu seçmeli kartları. normal tarot falı değilde melek kartı falı için açılım tavsiyelerinize ihtiyacım var. teşekkürler.

Keira

Moderator
Melek kartları size kehanet vermez. Olumlama kartlarıdır. Sadece size sorununuz hakkınızda çözüm yolu önerir, olumlama yapar.

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
Melek kartları size kehanet vermez. Olumlama kartlarıdır. Sadece size sorununuz hakkınızda çözüm yolu önerir, olumlama yapar.

44 lük rehber kartlar tamam ama, 78 kartlar da kehanet vermez mi? sadece sadece klasik tarot mu kehanet verir?

ben klasik tarottan aşırı derece negatif elektrik aldım biraz ürküyorum açıkcası ondan açtım kutusunu sayısını kontrol ettim ve geri koydum.

Keira

Moderator
Elinizdeki Melek Tarotu mu yoksa Rehberlik Kartları mı? Kutunun üzerinde kartın adı ve oluşturan kişi yazar, onları buraya yazar mısınız yada kutunun fotoğrafını çekip koyar mısınız?

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
Elinizdeki Melek Tarotu mu yoksa Rehberlik Kartları mı? Kutunun üzerinde kartın adı ve oluşturan kişi yazar, onları buraya yazar mısınız yada kutunun fotoğrafını çekip koyar mısınız?

İşin aslı elimde 3 farklı melek kart destesi var. ama sadece ikisine kanım ısındı diyebilirim.

1.si 78lik melek tarotu resmi şu
Ekli dosyayı görüntüle 7136

2.si 44lük günlük rehberlik kartları bundan kehanet amacım yok zaten günlük rehberlik açısından bakıyorum bunada kanım ısındı epey.
Ekli dosyayı görüntüle 7137

3. melek kartlarım ise baş melek mikail kartları 44 lük deste. bu karta da hiç ısınamadım sayısını kontrol edip kenarı koydum
Ekli dosyayı görüntüle 7138

durum bu şekildedir. benim ümidim 78 lik olan ile kehanet üzerine bakım yapabileceğim yöndeydi biraz açıkcası.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bendeki melek kartları farklı.Benim Melek tarotum hiç yok,hepsi rehberlik kartları,birazdan eklerim fotoğraflarını.Çok fazla Melek kartı oldu piyasada çoğaldıkça özelliģini yitirdi.

Keira

Moderator
İşin aslı elimde 3 farklı melek kart destesi var. ama sadece ikisine kanım ısındı diyebilirim.

1.si 78lik melek tarotu resmi şu
Ekli dosyayı görüntüle 7136

2.si 44lük günlük rehberlik kartları bundan kehanet amacım yok zaten günlük rehberlik açısından bakıyorum bunada kanım ısındı epey.
Ekli dosyayı görüntüle 7137

3. melek kartlarım ise baş melek mikail kartları 44 lük deste. bu karta da hiç ısınamadım sayısını kontrol edip kenarı koydum
Ekli dosyayı görüntüle 7138

durum bu şekildedir. benim ümidim 78 lik olan ile kehanet üzerine bakım yapabileceğim yöndeydi biraz açıkcası.

İlk fotoğraftaki tarot kartları zaten, sadece sembolleştirme meleklerle yapılmış, belki bir iki ufak tefek daha değişiklik vardır. Onunla tarot bakabilirsiniz, kehanet verir. Diğerleri olumlama kartları.

Ngc-11

Kayıtlı Üye
Biliyorum o rehberlik ama bana göre melek tarotu diye birşey yok çünkü hiç olumsuz kart yok. Bende daha var bunlar yalnızca senin yolladıkların sevgili lviv :)

1857 yılında Doğan Çingene Tarot kartlarına verilen isim aslında tamamı Çingene güzellerinden Oluşan kartlardandı bundan dolayı bu Tarot kartlarına melek tarotu Kartı dediğini okumuştum Tarot geçmişi ve geleceği isimli bir İSPANYOLca kitapta. Bulunca buradan yazarım işin ilgin tarafı ise bu kartların üzerinde bulunan Çingene kızların tamamı kötü insanlardan oluşması.

Ha eklemeyi unuttum , bu Çingenelerin geçmişleri ve gelecekleri kötülükle biçilmiş kaftandır derler

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
İlk fotoğraftaki tarot kartları zaten, sadece sembolleştirme meleklerle yapılmış, belki bir iki ufak tefek daha değişiklik vardır. Onunla tarot bakabilirsiniz, kehanet verir. Diğerleri olumlama kartları.

çok teşekkürler. bu arada yukardaki arkadaş hiç olumsuz şey yok demiş ama gayette olumsuz şeyler var ama atıyorum ölüm yerine gitme zamanı felan yazmışlar karta.

şuan melek tarotundan ve günlük rehberlik kartlarından çok memnunum açıkcası.

bir çok doğru tahminde bulundu kartlar daha yeni olmama rağmen.

olumlu kehanetlar yanında olumsuzlarda çıkıyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Biliyorum o rehberlik ama bana göre melek tarotu diye birşey yok çünkü hiç olumsuz kart yok. Bende daha var bunlar yalnızca senin yolladıkların sevgili lviv :)
Melek tarot kartlarında kart isimleri olumsuz olmasada resimlere baktığında "ben olumsuzum"diyen kartlar var.Çok belli bazı kartların olumsuz olduğu.:)Yani ben en azından resimdeki sembolleri daha çok yorumladım melek kartlarında kart isimlerinden ziyade..:)

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
Her melek kartı farklı benim kartlarımda bana göre olumsuz kart yok. Sizdeki başka bir versiyonudur bilemem ben elimde olan desteler için yazdım bunu.

sizdeki acaba hangi deste ismini belirtir misiniz. çünkü dediğiniz gibi sadece günlük burç tavsiyeleri gibi kartta var üstteki mesajlarda kartların resimlerini koydum ikisi olumlama kartları ama biri 78 kartlık deste olanda olumsuzluklarda var ama biraz yumuşamış olumsuzluk. tarot kadar korkutucu değil o konuda hem fikiriz :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
78 kart olan Melek tarotu olan destelerde olumsuz ifadeler mevcut.Ancak klasik tarot gibi karamsar olmamasının sebebi melekler.Çok iç karartıcı olursa meleklerin konseptine ,melek anlayışına ters düşer.Doreen bunu düşünebilecek kapasitede zaten.Daha yumuşak bi dille anlatıyor melekler olayları.Tıpkı karşısındaki insanı kırmak istemeyen nazik biri gibi.:)
Mesela bendeki başmelek kartları rehberlik kartları olmasına rağmen,kehanet vermemesine rağmen,alttan alttan olumsuz mesajlar işlenmiş bence."Zamana Bırak " kartı var mesela,bana göre bu kartın rehberliği "koyver gitsin bundan bi halt olmaz"demek,halk dilinde kaba tabiri:)Takip ettimde gerçekten öyle.Aslında mesajları doğru veriyorlar ama çoook geniş bir pencereden bakmak gerek.Aksi takdirde hep laylaylom algılanıp yanlış yönleniliyor.

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
78 kart olan Melek tarotu olan destelerde olumsuz ifadeler mevcut.Ancak klasik tarot gibi karamsar olmamasının sebebi melekler.Çok iç karartıcı olursa meleklerin konseptine ,melek anlayışına ters düşer.Doreen bunu düşünebilecek kapasitede zaten.Daha yumuşak bi dille anlatıyor melekler olayları.Tıpkı karşısındaki insanı kırmak istemeyen nazik biri gibi.:)
Mesela bendeki başmelek kartları rehberlik kartları olmasına rağmen,kehanet vermemesine rağmen,alttan alttan olumsuz mesajlar işlenmiş bence."Zamana Bırak " kartı var mesela,bana göre bu kartın rehberliği "koyver gitsin bundan bi halt olmaz"demek,halk dilinde kaba tabiri:)Takip ettimde gerçekten öyle.Aslında mesajları doğru veriyorlar ama çoook geniş bir pencereden bakmak gerek.Aksi takdirde hep laylaylom algılanıp yanlış yönleniliyor.

çok doğru söylüyorsunuz örneğin azrail kartı gibi kartlar var. benim asıl isteğim aslında peri kartları ama bulamayınca en yakın olan melek kartlarını aldım. gerçi bu melek destesinde perilerde var ama tabi bir derece.

dün bir ablamıza acemilik falı baktım melek kartlarında kalp rahatsızlıklarına dikkat şeklinde tavsiye verdi kart. ablamızda da kalp ve damar hastalığı çıktı epey şaşırdık ve birazda korktu.

aynı ablaya bir diğer kartta bir döngünün sonu ve gitme zamanı şeklinde kehanet verdi şimdi o abla kara kara düşünüyor :(

sözün özü melek tarotu biraz yumuşatılmış ama moderatör keiranın dediği gibi kesinlikle kehanet veriyor ve olumsuzluklarda oldukça çok kartlarda.