Meleklerle Yaşamak-Melek Kartları/Beki İkala Erikli

Keira

Moderator

Meleklerle iletişime geçmekte zorlanan ya da meleklerden kolayca cevap almak isteyenler için idealdir. Melek kartları kesinlikle tarot kartları değildir, bunlarla bakım yapılmaz. Bu kartların amacı meleklerden rehberlik almak, doğru yolda ilerlediğini bilmek ve ışığın yolunda ilerlemektir. 44 Melek mesajından oluşan kartların yanında 96 sayfalık kitapçık size melek kartlarını kullanma konusunda rehberlik edecektir. Siz de meleklerin o güzel enerjisini her an hissetmek, dilediğiniz sorular hakkında cevap almak ya da meleklerin size her gün bilmeniz gerekeni söylemesini istiyorsanız daha da önemlisi güne sevgiyle başlamak istiyorsanız bu kartları mutlaka edinmelisiniz.

Sevgi ve ışıkla.. Meleklerin rehberliği sizinle olsun..

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
Bu kartlar bende var fakat içindeki kitapçığın pek faydalı olduğunu düşünmüyorum ben genellikle resimlere göre ve içime doğan hisse göre yorum yapıyorum uyurken yatağımın altına koyup onlarla bütünleşiyorum bence burada dikkat edilmesi gerekilen husus kartlara iyi odaklanmak ..

Keira

Moderator
O kartlar meleklerin size rehberliğidir. O yüzden eğer kitapçığı kullanmak istemiyorsanız kullanmayın, melekler sizi yönlendirecektir zaten.