17.03.2013 Gizlimabet Ankara Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sevgili Gizlimabet Ailesi 17 Mart Pazar günü saat 12:00'da Akademi Larimar'da buluşma ve tanışma etkinliği yapılacaktır. Gelmek isteyen tüm üyelerimiz davetlidir. Site yöneticilerimizin birçoğu sevgili Urum, Yule, Origanum, Embriyo, Alin, Lavander, Joys, Mefetseger, Keira, Bendekiben, İkbal buluşmaya katılacaklar. (Gelecek üyelerimiz Akademi Larimar'ı bulmakta zorluk çekerlerse aşağıdaki numaraları arayabilirler.)

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Adres: Mithatpaşa Caddesi 44/17 Kızılay / ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
(531) 692 40 70

N_efertiti

Kayıtlı Üye
İstanbul'da da bir buluşma düzenlenirse çok mutlu olacağım bende :)

H€RA

Kayıtlı Üye
Origanum geliyormu kesin şimdi :) çok heyecanlandım. :)

Keira

Moderator
Evet Origanum geliyor. Tüm üyelerimizi bekliyoruz. :)

sinsi

Kayıtlı Üye
izmir buluşmasına gelemedim ama bu defa urumu tanımak isiyoruuuuuuuummm.orda olmam lazım ...

l'esprit

Kayıtlı Üye
:))) Çok mutlu oldum umarım bir aksilik olmaz da gelebilirim bu kez .. :)

Keira

Moderator
Belki de ilk kez bu kadar yönetici bir araya geliyor, bence bu fırsatı kaçırmayın sevgili üyeler. Gelenleri bekliyor olacağız. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bazı modlarımız başka şehirlerden geliyor, çok isteyen ve durumu müsait olanlar günü birlik bile gelebilirler. Bir çok şehirden tren de var.
Bir daha bu kadar çok mod bir araya gelemeyebilir, bence kaçırmayın. Bir sürü teknik ve deneyimi sizlerle paylaşmaya hazırız:)
Siz bizleri ne kadar merak ediyorsanız, bizler de sizleri tanımak istiyoruz.
Görüşmek üzere:)

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öyle bir heyecan yapıp sevindim ki gören gelebiliyorum sanır. Galiba ben de bir an için öyle sandım üst üste o kadar değerli ismin geleceğini okuyunca :) Yine sadece gidebilen herkes adına sevinmekle kalıyorum. Bu sefer bir ricam olacak: lütfen mümkünse neler yaptığınızı ayrıntılı yazın. Hatta modlarımızı da tarif etseniz fena olmaz. Özellikle sayın origanum, Ahmet Bedevi Hazretleri hikayesine dönecek bende yakında :D

İnşallah çok güzel vakit geçirirsiniz. Bir gün yanınızda olabilmek dileğiyle... Sevgiyle kalın :)

vasilias

Kayıtlı Üye
telefonla arayıp bildirmeye gerek var mı yoksa elimizi kolumuzu sallayarak gelebilir miyiz?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Aramanıza gerek yok, ancak adresi bulamazsanız sorarsınız.

sun shine

Kayıtlı Üye
Çok uzun süre olmasa da, bir süredir bu sitedeyim ve bir çok kişiyle bir bağ oluşuyor ister istemez. Gelip görmeyi, tanışmayı ben de çok isterim. İnşallah da gelirim ama İstanbul'da böyle bir toplantıyı isteyenlerden biri de benim.

delena

Banlı Kullanıcı
Önceki buluşmalara katılmayı çok istemiştim ama hiç kısmet olmadı. Eğer bir aksilik çıkmazsa bu kez orada, sizlerle bir arada olmayı çok isterim :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Belki de ilk kez bu kadar yönetici bir araya geliyor, bence bu fırsatı kaçırmayın sevgili üyeler. Gelenleri bekliyor olacağız. :)

Uff o yüzden çok üzülüyorum ne güzel hepinizi tanıma fırsatı varken zorunlu kaçırıyoruz ..Neden İstanbul da oturuyorum ya. :( Keşke Halamların yanında ki binaya ankaraya taşınsaydık . :(

hürem

Kayıtlı Üye
Gelmeye çalışacağım ben de sizlerle tanışmayı çok isterim

Keira

Moderator
Öyle bir heyecan yapıp sevindim ki gören gelebiliyorum sanır. Galiba ben de bir an için öyle sandım üst üste o kadar değerli ismin geleceğini okuyunca :) Yine sadece gidebilen herkes adına sevinmekle kalıyorum. Bu sefer bir ricam olacak: lütfen mümkünse neler yaptığınızı ayrıntılı yazın. Hatta modlarımızı da tarif etseniz fena olmaz. Özellikle sayın origanum, Ahmet Bedevi Hazretleri hikayesine dönecek bende yakında :D

İnşallah çok güzel vakit geçirirsiniz. Bir gün yanınızda olabilmek dileğiyle... Sevgiyle kalın :)

Sayın Ferdelance hayalinizdeki gibi kalalım :))

H€RA

Kayıtlı Üye
Sevgili origanumu gördüm ama yüzyüze hiç konuşmadım o yüzden çok heyecanlandım :) birde moderatörlerimizden ikbal gelmiyormu :(, listede gözlerim aradı sayın ikbali ama bulamadım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...