17.03.2013 Gizlimabet Ankara Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sun shine

Kayıtlı Üye
Hiç sakıncası olur mu:D Seve seve hem kapımız, hem de kalbimiz tüm yeni ve eski üyelerimize ardına kadar açıktır:)

İçim gidiyor inanın, gelmeyi o kadar çok istiyorum ki. Öyle bir zamanlama oldu ki, daha düne kadar işsizdim, boş zamanım çoktu. Haftaya işe başlayacağım ve baya yoğun olacak gibi. Bir şeyler yapmaya çalışacağım ama gelemezsem de tüm kalbim sizinle olacak. Yaptıklarınızı ayrıntılarıyla paylaşırsanız gelmiş kadar oluruz sanırım. K***e felek!! :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sünger keke zaten Urum'da bayılıyor, Chillout sen yeter ki gel ben fazlasıyla alır, hepinize yediririm:)

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Chillout da mı... Tamam video çekmeniz konusunda anlaştık o zaman? :D Tehdit etmek istemiyorum ama bakın, üniversitede Ankara isteyen çok arkadaşım var. Kazanırlarsa Akademi Larimar düşünsün. Zile basıp kaçmalar ve daha nicesi...

alin

Kayıtlı Üye
Biz ki imkanları yaratıp ( gerçekten şart zorlayıp) dağı taşı aşıp (ciddi ciddi malum dağlar filan var yol arasında) gidiyorsak :) . Bilemiyoruz artık gerisini...İmkan yaratabilene ne mutlu :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın FerdeLance videoyu unutun:) Hepimizin farklı paralel yaşamları ve sosyal çevresi var, gelen üyelerimiz haricinde tanınmayı,ifşa olmayı doğru bulmuyoruz. Elbet bir toplantıya gelmek size de nasip olur, o zamana kadar sabırlı olmalısınız:)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sevgili Chillout; havaalanı (Aştiye servisle gelmesi sadece yarım saat ) , kek (artı ıslak kek ve benim özel spesyalim elmalı turtayı ekleyelim.), kahve, çay gelmek için bahane olmasın. Sevgili Alin'in söylediği gibi gelenlerde şartları zorluyorlar. Tüm bunların ışığında sizi tekrar düşünmeye davet ediyorum. :smash:

Sevgili üyelerimiz; sizlerde şartları zorlayarak gelmeye çalışın. Hepinizi bekliyoruz. :Angel_anim:

H€RA

Kayıtlı Üye
Islak kek, elmalı turta, irmik tatlısı... Ya ama gerçekten bu kadar çok zahmete girmişseniz eli boşda gidilmez, yurtta olmasaydım bende çok güzel yaşpasta yapıp getirirdim :D, yazın eve çıkacağım bidahaki buluşmaya artık yapıp getiririm.:)

Keira

Moderator
Islak kek, elmalı turta, irmik tatlısı... Ya ama gerçekten bu kadar çok zahmete girmişseniz eli boşda gidilmez, yurtta olmasaydım bende çok güzel yaşpasta yapıp getirirdim :D, yazın eve çıkacağım bidahaki buluşmaya artık yapıp getiririm.:)

Düşünün işte üyelerimizi ne kadar önemsiyoruz. Biz sizi bu kadar önemsiyorken imkanı olup da gelemeyenler utansın. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sizler yeter ki gelin, bir şey getirmenize gerek yok. Bizler ev sahibi olarak hem birbirimizi hem de sizleri ağırlarız:)

ikbal1505

Guest
Size mükemmell bir haberim var. Tam umudumu kaybetmiştim gelemeyeceğim diye amaa İkbal1505 orada olacakkk. :biggrinjester::biggrinjester: :D Hepinizle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorummm. Sevgilerr. :D

Keira

Moderator
Sihirli bir şeyler her zaman olur. Yeterki yürekten isteyelim. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Toplantı rekor mod katılımıyla geçecek sanırım:D Şimdiden hepimize hayırlı olsun:)
Allah'tan ümit kesilmez!

patrick

Kayıtlı Üye
Sizin gibi nadide insanlarla buluşmak gerçekten çok güzel olacak. Bu imkanı bize sunduğunuz için çok teşekkürler. :) (Yerin dibi not: Beklemeye dayanamayıp kalp krizi geçirdi):willy_nilly:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uff çıldıracağım yaaa :( :( Ben neden gelemiyorum yaa :( Tüm modları seviyorum ve hepsiyle tanışma imkanım varken gelemiyorum :(

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Vallahi Origanum'a biz bile heyecanlanıyoruz:)İkbal çok mutlu oldum,çok isteyince oluyor yeter ki doğru yere doğru mesaj gitsin bir şekilde birgün tezahür eder.

Keira

Moderator
Ah Lavanderciğim sorma İkbal'in gelişine biz de çok sevindik. :) Bir tek Gümüş eksik. Keşke o da yanımızda olabilseydi. :(

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aranızda olamayacağım.Evet irmik tatlısı. :/

dexter

Elit Üye
Ama siz yiyeceklerden de bahsettiniz tam oldu:):) Zaten sabırsızlanıyorum, umarım bir aksilik çıkmaz, çok üzülürüm gelemezsem.

tarık

Kayıtlı Üye
Rica etsem, mümkünse biz gelemeyenler için buluşmanızdaki resimleri foruma eklermisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...