bana büyü yapılmış olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
iyigeceler arkadaşlar, forumu çok uzun zamandır takip ediyorum çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz, derdi sıkıntısı sorunu olanlara yarıdm ediyorsunuz. Sağolun :) soruma gelir isek;
ben bunnda 2 sene önce birisiyle tanıştım, çocuk bana aşık olmuştu, ama ben çok fazla birşey hissetmiyordum. 6 ay kadar çıktık, sonra ayrıldı benden. 3 ay gibi bi süre görüşmemiştik hiç sanırsam. Çıktığımız süre içerisinde bana kızlık kanıyla yapılan büyüden bahsetti, aradan zaman geçti ayrıldıktan sonra ben ona karşı sevg ve aşk duymaya başladım, belkide onu kaybettiğim için kıymete bindi. Ama sanmıyorum bu çocuk beni okadar çok üzdü ki hala da üzüyor bi türlü ayrılamıyorum nedenini de bilmiyorum, önceki forum yazılarımda da bahsetiştim hatta, bana hep seni ben istedim, sen benim kabul olan duamsın. Hep birinin beni çok sevmesini ben terketsem bile onun geri dönmesini beni çok sevmesini istemiştim dedi. Bana hep bunları söyledi. Şimdi forumda ki yazıları okuyorum da acaba diyorum bu çocuk bana büyü gibi birşey mi yaptı, çünkü oda benim gibi bu tip konularla iligili ve aşırı meraklı yapmış olaiblir mi böyle bişeyi bana bunu açıklayabilcek kimse yok mu :willy_nilly:

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşım fazla anlamam fakat teyzemin kızına yapılmıştı ,eskiden çocugu sevmedıgını soylerdi daha sonra ıse eve gırmez oldu sureklı cocugun kapısına gıderdı , mecbur evlendırdiler aradan 1 yıl gıbı bır sure gectı pısman oldugunu soylerdı ısteyerek evlenemiş teyzemler hocaya goturduler pırınc corbası yedırmişler baglamak için senın belırtıler farklı bıraz cunku oyle birsey yapmış olsa yanından ayrılamazsın

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
yanından ayrılalamamak mı, evet bu oluyor bende şuan burda değil, lakin geldiğinde hergün her dakka görmek istiyorum :/ belkide gerçekten aşık olmuşumdur bilemiyorum, nasıl anlaşılır ki :/

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Ayrılma zorlugundan kastettıgım su , teyzemın kızı eve gelmıyordu sureklı kapısının onundeydı , ailesini istemıyor kimseyle gorusmekte ıstemıyordu yani surekli o cocukla alakadardı

Eminim formdaki uyelerin bilgileri daha çoktur çunku ben varlık buyu gıbı işleri hiç bilmiyorum anlamıyorum , kıssadan hisse yaptım sadece yardımcı olmak için ,olabıldeysem ne mutlu bana ama dedıgım gıbı bilgili arkadaslar yardımcı olacaktır

donzula

Kayıtlı Üye
Bu nesilde nedense herkes kendini üzene geri dönüyor. Büyü ile dönmüş olsanız bildiklerime göre bunun sizin aklınıza gelmesi imkansız olurdu çünkü aşık etmek için büyü yapıldıysa acaba büyüyle mi aşık oldum diye şüphe edemezsiniz. Korkmanızı gerektiricek bi durum gözükmüyor her şey doğal. Eğer söylediklerim inandırıcı gelmediyse ve emin olmak istiyorsanız yönetime başvurun gerçekten bir büyü varsa ortada ilgileneceklerdir. Sevgiyle kalın :)

atasar

Kayıtlı Üye
hayız kani ile yapılan büyüleri çogu insan bilmez erkek ve yirmili yaşların ortasında oldugunuzu var sayarsak ilginç geldi biraz ben böyle bir musubetten kurtulamamanın sıkıntısını hergün çekiyorum varsa böyle bir durum umarım kurtulursun sevgili kardeşim

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bunun için birlikte olduğunuz zamanla şu andaki durumunuzu birebir karşılaştırma yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Aşağıdaki soruları maddeler halinde cevaplarsanız yardımcı olmamızın kolaylaşacağı kanaatindeyim.

1 Duygusal olarak sevgilinize hislerinizde ne gibi değişimler oldu?

2. Günlük yaşantınızda herhangi bir aksama, olumsuzluk veya yolunda gitmeyen durumlar gözlemlediniz mi?

3. Ailenizle, arkadaşlarınızla iletişiminizde problemler var mı?

4. Ve bunlarla beraber öncekiyle şimdiyi kıyasladığınızda ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?

valentina

Kayıtlı Üye
Sayın DarkAngel...hayız kanıyla yapılan benim bildiğim bir büyü var. O büyü sadece bayan tarafından erkeğe kendi kanıyla yapılabiliyor. Yani bu büyü sonucunda erkek ne yaparsa yapsın kızdan kopamıyor.Siz de tam tersi olmuş.
Ben de sizin gibi 3yıl bir erkeğin bağımlısı haline gelmiştim. O istediğinde barışıyorduk, o istediğin de terk edip gidiyordu. 3yıl boyunca gözyaşlarım hiç durmadı. O nasıl istiyorsa öyle giyiniyordum, onun dinlediği şarkılar hep onun istedikleri... Ben ben olmaktan çıkıp onun hayalinde yarattığı kişi olmuştum. Onun beni bırakmaması için herşeyi yapıyordum. Şuan kendime kızgınım kendimi bu kadar değersiz gördüğüm için, yani o kim ki beni kısıtlayabilecek... Ama olayın içindeyken öyle olmuyor seni çok iyi anlıyorum. O şuan başka biriyle evli ben de başka biriyle... Kimse yaptıklarına değmiyor.
Bir an irkil sor bir kendine ''O kim ki bana bu zulmü edebilecek'' eminim iyi gelecektir.
Bizim ikili ilişkilerde yaptığımız en büyük hata karşımızdakini gerektiğinden fazla yüceltip, hayalimizde çok çok üst mertebelere koymamız.
Kendine iyi bak umarım bu gönül oyununu ufak sıyrıklarla atlatırsın.:nopity:

Keira

Moderator
Yapılan büyünün tutması herkesin harcı değildir. Her insan büyü yapabilseydi, dünya ne hale gelirdi? Erkek arkadaşınızda majisyen potansiyeli var mı? Belki de kaybettikten sonra kıymete bindi gözünüzde ve bağlandınız. Ayrıca aşkla ilgili büyüleri belirli aralarla tekrarlamak gerekir. Ara ara sevgilinizden soğuduğunuz ve birden yeniden bağlandığınız oluyor mu? Ayrıca erkek arkadaşınızın söylediği doğru da olabilir. Biz evrenden neyi yürekten istersek evren bize onu getirir. Belki de erkek arkadaşınız sizi yürekten istedi, evrende sizi ona götürdü..

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa bu pek yürekten isteme olayına benzemiyor öyle olsa umursamaz bi tavrı olmaması lazım. Ama büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır şuan bişey yok aklımda bi öneride bulunamayacağım.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bence sizinkisi alışkanlık.

elifackles

Kayıtlı Üye
Sen benim kabul olan duamsın gibisinden bir şey demiş.Belki de sadece duayla ya da esmayla yaptı.Yine de büyü bir şeylerden şüpheleniyorsan yanındayken la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim de :) en az 7 kere tekrarla.İşe yarar.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Bunun için birlikte olduğunuz zamanla şu andaki durumunuzu birebir karşılaştırma yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Aşağıdaki soruları maddeler halinde cevaplarsanız yardımcı olmamızın kolaylaşacağı kanaatindeyim.

1 Duygusal olarak sevgilinize hislerinizde ne gibi değişimler oldu?

2. Günlük yaşantınızda herhangi bir aksama, olumsuzluk veya yolunda gitmeyen durumlar gözlemlediniz mi?

3. Ailenizle, arkadaşlarınızla iletişiminizde problemler var mı?

4. Ve bunlarla beraber öncekiyle şimdiyi kıyasladığınızda ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?

öncelikle bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum benimle de ilgilendiğiniz için :)
sonra sizin sorduğunuz sorulara cvp vermek istiyrum;
1-) sewvilimi ilk başlarda sevmiyordum, ondan ayrıldıktan sonra sürekli ona gitmek itedim o beni istemiyordu ama ben devamlı olnu istiyordum. Başka birsileriyle de çıktım ayrıldıktan sonra ama hep aklımda o vardı :/ hep o geliyo du hep onun kokusu burnumdaydı.
2-) evet bazen hayatımda yolunda gitmeyen şeylero ldu, bazı şeylerim rast gelmedi.girdiğim her işte atılıodum.
3-)aileme gelirsek annemle aramızda sorunlar çıkıor devamlı onunla iligli, annem onu istemior ama ben istiyorum inatla!
4-) önceliki hayatıma nazaran hiç yaşamdığım hadiseler, tatmadığım mutluluklar ve duymadığım üzüntüler yaşadım sevgili kardeşim.

aslında 2. mesajı yazmam yasak biliyorum ama dün gece çok kötü bi durumdaydım cvp yazamadım arkadaşlarımdan özür diliyorum, o yüzden yazacağım metni başka bi yere kopyaladım sabahta yapıştırdım.s silmeyi unuttuğum bi kaç yer kalmış onları silemedim o yüzden yeniden düzletme yetkim olmadığı için de tekrar yazıorum, kusura bakmayın dostlar :)

hasan06

Kayıtlı Üye
darkangel sizde benim gibi eski gizlimabet üyesisiniz. evet adet kanı ile yazılan büyü vardır. papaz büyüsü ilede adlandırılır çok ama çok tehlikeli uygulamalardan biridir. ama bu uygulama bayan tarafından erkeğe yapılır aslında ben bu tür şeyleri burda açıktan söylemeye çekirim ama madem açıktan sordunuz bir kısmını burda yazayım gizli kısmını size özelden yazarım ok.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Öncelikle bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum benimle de ilgilendiğiniz için :)
Sonra sizin sorduğunuz sorulara cevap vermek istiyorum;
1-) Sevgilimi ilk başlarda sevmiyordum, ondan ayrıldıktan sonra sürekli ona gitmek istedim o beni istemiyordu ama ben devamlı onu istiyordum. Başka birileriyle de çıktım ayrıldıktan sonra ama hep aklımda o vardı :/ hep o geliyordu hep onun kokusu burnumdaydı.
2-) Evet bazen hayatımda yolunda gitmeyen şeyler oldu, bazı şeylerim rast gelmedi. Girdiğim her işte atılıyordum.
3-) Aileme gelirsek annemle aramızda sorunlar çıkıyor devamlı onunla ilgili, annem onu istemiyor ama ben istiyorum inatla!
4-) Önceki hayatıma nazaran hiç yaşamadığım hadiseler, tatmadığım mutluluklar ve duymadığım üzüntüler yaşadım sevgili kardeşim.

Bahsettiğiniz durumlar büyü olduğuna dair herhangi bir kanıt sunmuyor. Eğer hala içiniz rahat etmiyorsa bu konu hakkında Urumhamatahayil'e özel mesaj atarak yardım isteyebilirsiniz. Aşağıda vereceğim linki kullanın:

http://www.gizlimabet.com/private.php?do=newpm&u=12

darkangel sizde benim gibi eski gizlimabet üyesisiniz. evet adet kanı ile yazılan büyü vardır. papaz büyüsü ilede adlandırılır çok ama çok tehlikeli uygulamalardan biridir. ama bu uygulama bayan tarafından erkeğe yapılır aslında ben bu tür şeyleri burda açıktan söylemeye çekirim ama madem açıktan sordunuz bir kısmını burda yazayım gizli kısmını size özelden yazarım ok.

Site kurallarımıza göre; bu tarz bilgilerin özel mesaj aracılığıyla paylaşımı yasaktır ve mesajı alan / gönderen kişi siteden uzaklaştırılır.

Yeterli açıklama yapıldığı için konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...