6.His

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çağın

Kayıtlı Üye
arkadaşLar ben forumda yeniyim fakat hepinizin bi aile ortamı içine girdiğinizi gördüm bu da benim çok hoşuma gitti..neyse konuya gelelim ...

ben 1 ay öncesine kadar hislerimden bağımsız yaşıo gibiydim daha sonra bişeyLer hissetmeye başladm en yakın arkadaşımın söyLiceklerini,hareketlerini tahmin etmeye içinden geçirdikLerini hissetmeye başLadm sonra bu olay bütün arkadaşlarımda olmaya başladı hatta bi filmde ne olucaını tahmin etmiştim ve sölediim şey olmuştu...

şunu sorucam bu 6.his ile alakalı ise bunu nasıL daha çok geliştirebilirim ????

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
merhaba çağın, hoşgeldin öncelikle..
yeni çağ ile başlayarak sitede bu konuda pek çok bölüm var kendini geliştirmene yardımcı olacak. Ayrıca evrensel enerjiler bölümündeki enerji çalışmalarına katılmanı tavsiye ederim.

Çağın

Kayıtlı Üye
tşşkr ederim yardımcı olduğun için...

azrail81

Kayıtlı Üye
6.his tamamen havas lık bir durumdur..cinler kendilerini kullandırtmazlar.sana sadece his verirler. ama kendi istediklerini ama doğru ama yanlış.bunu birebir yapan eğitimini almış olan kişilerde var.bunlar cinlerle birebir temas görüşme kuran kişiler.aksine bu kişiler cinlere emir verirler.ama sendeki durum cinlerin eli altında sensin..fazla dürtme bence bu olayı bu varlıklar çok kolay bulaşır ama gitmezler birdaha.yeterki bi kere kapıyı açsınlar ondan sonra uğraş dur.

darkkesh

Kayıtlı Üye
evet şu açıllan bize önce mutluluık sonra acı veren karanlık kapılar........

psikopat

Kayıtlı Üye
çağın bişi sorucam allahın isimlerini çekiyomusun?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
6.his tamamen havas lık bir durumdur..cinler kendilerini kullandırtmazlar.sana sadece his verirler. ama kendi istediklerini ama doğru ama yanlış.bunu birebir yapan eğitimini almış olan kişilerde var.bunlar cinlerle birebir temas görüşme kuran kişiler.aksine bu kişiler cinlere emir verirler.ama sendeki durum cinlerin eli altında sensin..fazla dürtme bence bu olayı bu varlıklar çok kolay bulaşır ama gitmezler birdaha.yeterki bi kere kapıyı açsınlar ondan sonra uğraş dur.
Herşeyi de cinlere bağlamayın lütfen.İnsan ırkı çok üstündür.Birçok paranormal yetenek bize aittir.Bunları belki başka varlıklar arttırır,azaltır o ayrı ama 6. his insanın kendisine aittir.Diğer beş duyumuzu nasıl ki cinler veya vesaire ile almadıysak 6. duyumuzun da hiçbir farkı yoktur.Herşey önce bizde biter.

azrail81

Kayıtlı Üye
6.his bir histir bu hissi veren sağlayan yardım eden kim?

johnconstantine

Kayıtlı Üye

Kendi üstünlüğünüzü ne zaman kabul edeceksiniz?Lütfen yapmayın böyle yorumlar,insanları yanıltıyorsunuz.Yaratılan en üstün varlık insanlardır.Kalıplaşmış ve geçmişten gelen hikayelerin gazabına uğramayın lütfen.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
6.his bir histir bu hissi veren sağlayan yardım eden kim?
İslami inanca göre Allah.Bu konuları araştıran bilime göre de insan beyni.Bana göre de ben.(Allah ve kainatla bir bütünlük içinde olan ''ben'' kavramı)Bana cin falan yardım etmiyor.Bu konuda tartışmak olanaksız çünkü ben neyi nasıl yaptığımı biliyorum,sen de cinler yaptırır diyorsun.Sen öyle bil ben böyle.Ama insanlara da sadece cinler yaptırır demeyelim.Kabul ediyorum ki onlar da yaptırır hatta azaltır veya arttırır.Ama şunu kabul etmiyorum:Sadece bu konu onların kontrolü ve tekelinde gerçkekleşir.Böyle birşey yok.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İslami inanca göre Allah.Bu konuları araştıran bilime göre de insan beyni.Bana göre de ben.(Allah ve kainatla bir bütünlük içinde olan ''ben'' kavramı)Bana cin falan yardım etmiyor.Bu konuda tartışmak olanaksız çünkü ben neyi nasıl yaptığımı biliyorum,sen de cinler yaptırır diyorsun.Sen öyle bil ben böyle.Ama insanlara da sadece cinler yaptırır demeyelim.Kabul ediyorum ki onlar da yaptırır hatta azaltır veya arttırır.Ama şunu kabul etmiyorum:Sadece bu konu onların kontrolü ve tekelinde gerçkekleşir.Böyle birşey yok.

Valla ne güzel demişsin bende sinir oluyorum her paranormal olaya cin cin varlıklar vs diye yafta yapıştıranlara..Arkadaşım senin hiç mi enerjin yok her büyü cinle,her kehanet hadimle mi olur? bazı şeyler Allah'ın hediyesidir dilediği kuluna malum olur.Biz bunu bilimlede açıklarız inançla da.Enerjiyle maddeninin birbirine dönüşebildiğini bildiğimiz bir çağda bunlara da bu açıdan bakmak gerek.Hepimizin enerjisi var ne yöne doğru çalıştırırsın ha o kişiden kişiye göre değişir.

Pathétique

Kayıtlı Üye
chillout'a katılıyorum, ben de bu konuda düşüncemi belirmek isterim "bence 6.his insanın kendi beyniyle alakalı yani beynin çıkardığı dalgalarla belki de, ama sonuçta zaman garip bir kavram yani bizim boyutumuz için geçerli belki ama beynimizin ürettiği dalgaların boyutunda zamanın olup olmadığı henüz bilinemez ve insanın beyni zamanın ilerisinden bir şeyler bilebilir" bu da benim fikrimmm :p

dualarım

Kayıtlı Üye
Herşeyi de cinlere bağlamayın lütfen.İnsan ırkı çok üstündür.Birçok paranormal yetenek bize aittir.Bunları belki başka varlıklar arttırır,azaltır o ayrı ama 6. his insanın kendisine aittir.Diğer beş duyumuzu nasıl ki cinler veya vesaire ile almadıysak 6. duyumuzun da hiçbir farkı yoktur.Herşey önce bizde biter.
Aynen fikirlerinize katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...