Tecrübeli kişilere;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seqharleyn

Kayıtlı Üye
Öncelikle özür diliyorum forumda hali hazırda bir sürü telekinezi rehber konuları var fakat çoğunu okuduğum halde verim alamıyorum. Demek istediğim telekineziyle 2 yıldır tanışmışlığım var ama psi whell bile yapamadım. Sizden isteğim adım adım ve gerçekten etkili olacak şekilde bir anlatım bulabilir miyim? en azından küçük de olsa birşey başarmak için. Belki birçüğunuz eckhart tolle un kitaplarını okumamı isteyecek fakat o kitaplara da sahip değilim. zaten telekineziden anlayan herkesin o kitabı okuduğunu düşünmem. Sözlerim yanlış anlaşılmasın sadece basit ve net çözümü olan bir rehber bilgiyi alabilir miyim telekinezi yapabilmek için

donzula

Kayıtlı Üye
Belki enerjiyi kullanmaya hazır değilsinizdir. Forumda bu konu en basitinden en zor şekline kadar anlatılmıştır. Bence biraz daha çaba sarfetmelisiniz. Söylediğiniz kitapları da e-kitap olarak bulabilirsiniz. Sevgiyle kalın :)

Seqharleyn

Kayıtlı Üye
Açıkcası kolay olmadığını anladım fakat istenilen yani gereken şeyleri yapamadığımı düşünüyorum. Hani yapmak istiyorum da. Siz yapabiliyor musunuz? yani tecrübeniz var mı bu konuda?

Yok mu cevap?

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Ben psiwell yapabiliyordum telekineziye merak sardığım zamanlarda bir iki yıl önce yani ama sonra başka şeyler girdi araya kaldı. Psiwell ile başlaman isabet olmuş doğru bi seçim benim sana önerim psiwell yaparken kağıt boyutuna dikkat et yani araştır mesela kaç cm kağıt olmalı kağıt büyüklüğünün önemi var çok küçük bi kağıtla yapmak zorlaşıyormuş. Sonra ellerini tuttuğun mesafe bide sıkılmamalısın gerekirse bir saat bekleyeceğim diye başla bu işe. İlk kez hareket ettirdikten sonra süre gittikçe kısalıyor zaten onu takma kafana. Bunları öneriyorum. Başka bi ayrıntı varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Bunlar dışında bide piswell den hemen önce sigara içme. Bide ellerini yıkama ellerin ıslak olmamalı bunlarında önemi varmış bende kitaplardan internetten öğrendim bu ayrıntıları. Şuan başkada aklıma gelen birşey yok.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Öncelikle özür diliyorum forumda hali hazırda bir sürü telekinezi rehber konuları var fakat çoğunu okuduğum halde verim alamıyorum. Demek istediğim telekineziyle 2 yıldır tanışmışlığım var ama psi whell bile yapamadım. Sizden isteğim adım adım ve gerçekten etkili olacak şekilde bir anlatım bulabilir miyim? en azından küçük de olsa birşey başarmak için. Belki birçüğunuz eckhart tolle un kitaplarını okumamı isteyecek fakat o kitaplara da sahip değilim. zaten telekineziden anlayan herkesin o kitabı okuduğunu düşünmem. Sözlerim yanlış anlaşılmasın sadece basit ve net çözümü olan bir rehber bilgiyi alabilir miyim telekinezi yapabilmek için
Herkesin yontemi farkli olur, siz de kendinize ozel bir yontem olusturabilirsiniz. Ayrica bu enerji kullanimi ve dusunce gucuyle alakaii, ciddi inanc gerektiren bir is. Basarabileceginize inanirsaniz hazirsiniz demektir.

alin

Kayıtlı Üye

Sizde yeterli yeti, çalışma ve sabır olduğu halde yanıt alamıyorsanız, bu yöntemlerle alakalı değil, sizinle ilgilidir. Bir yerlerde yanlış yapılıyor olmalı ya da sizin yetilerinizi açabilecek gücü, içinizden çıkartmanız güç olabilir. Bir çok konu okumuşsunuz, çoğu da adım adım anlatır nasıl geliştirildiğini yalnız siz de uygulanamıyorsa, yöntemlerden değil kendi kalıplarınızdan kaynaklanır.

Dilerseniz önce yöntem değil de inanç kalıplarınızı değiştirebilirsiniz. Belki de siz inanarak yapıyor olduğunuzu düşünüyorsunuz ancak bilinçaltı kalıplarınız bu inanca izin vermemiştir vb. sayısız sebep olabilir. Dolayısıyla, önce iç dünyanızdaki kaynağı bulun, ondan sonrası ise yetilerinizin el verdiği oranda, sayısız doğru uygulamadan, dilediğiniz dener ve yanıt alabilirsiniz.

Yeterli yanıt verildiğinden konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...