Bana neler oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
Anlayamıyorum..!!

Öncelikle yazsam mı yazmasam mı diye tereddütte düştüm.. Kim olduğumu bilmediğiniz içindir belki yazmak daha kolay geldi.
12 yaşımdan beri bazı işaret ve simgeler görüyorum. Bir görüntü ve sıra şeklinde gözümden geçiyorlar. 12 yaşımda arkadaş-
larımla ruh çağırmaya karar verdik. Çocuk aklı işte. Fincan kağıt falan, bir şeyler getirdiler. Çağırdık perdeler oynadı (rüzgardan)
tabi çocuğuz, oradan oraya koşuşturup çığlıklar atıyorlardı. Ben gülüyordum.(camı ben açmıştım) akşam eve gittim. Ailem kavga
ediyordu. O zamanlar günlük tutardım.(Bir zaman sonra hatırlamak istemediğin şeyleri yazmıyorsun.) Günlüğüme ailem hakkında
hiç bir şey yazmadım. Sadece okulda yaptığımız bir ruh çağırmayı 3 sayfada anlatmıştım. O gece rüyamda kırmızı bir göz gördüm
ve uyandım. Hiç ağladığımı hatırlamıyorum. Babam o gece salonda yatmıştı. Mutfağa su içmek için gittim. Arkamı dönünce duvar-
da kırmızı bir el izi vardı. Çığlık attım. Annem geldi ve bana sessiz olmamı söyledi. 14 yaşıma kadar gayet normal bir çocukluk ya-
şadım 14 yaşımda bir arkadaşımla kavga ederken çok sinirlendim ve onun kolunu sıktım. Bağırdı. Kolu kırmızılaşmıştı. Ağlayarak
yanıyor diye koşturdu. Ailem bana kızıyordu. O gece evden kaçtım. 14 yaşımdaydım . Nereye gidebilirdim 1 saat sonra geri
döndüm. Ailem uyurken gizlice eve girdim ve yattım. Okula gittiğimde hakkımda dedikodular çıkardılar. (çok fazla) ailemle
oradan taşındık. 16 yaşımda psişik şeylerle ilgilenmeye başladım. Demon çağırmayı bile denedim. Başıma bir şey, geldi belki
inanamıyıcaksınız ama gerçek bu. Bazen kişilerin düşüncelerini duyuyorum. Rüyamda gördüğüm her şey gerçekleşiyor. Şuan 17
yaşımdayım ve evlatlık olduğumu öğrendim. Bu garip bir durum 17 yıldan sonra. Ama daha garibi bazı garip yeteneklerimin olma-
sı. Bana neler oluyor ben cadımıyım yada başka bir şey mi? Lütfen dalga geçmeyin.!

rima vita perfetto

Kayıtlı Üye
cadı olduğunu düşünmüyorum. söylediğin şeyler bende de var. hatta forumdaki bir çok insan söylediklerine benzer şeyler yaşıyor. hatta çok daha fazlasını yaşayanı da gördüm. bunun üzerine fazla düşme bana kalırsa. kafanı yorup başka başka şeyler türetmen taraftarı değilim. nasıl olduğunu bilmiyorum ama oluyor işte. Ben bu yüzden hayatıma hep böyle insanları çekiyorum.. farklı insanları yani. paniğe gerek yok.. sevgiler..

codzombi

Kayıtlı Üye
Psişik algıların yüksek. Geliştirmeni tavsiye ediyorum.

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
rima per... sorunlar yaşadığım için anlamam lazım..

Codzombi nasıl geliştirebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...