Tesadüf mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

treacy

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ben, beni bazen rahatsız eden bir konuyu burada size açmak istiyorum. Dalga geçebilir, tesadüf diyebilirsiniz, ben de öyle düşünüyordum ama artık kararsızım. Öncelikle kendimi bildim bileli bu vardı, hiç tanımadığım kişilere bile odaklanıp bir cümleyi diyelim aklımdan geçirdiğim zaman o kişi onu söyleyiveriyordu. Ya da rüyalar görüyordum kesik kesik resimler filan, aradan fazla zaman geçmeden o gördüğüm şey gerçekleşiyordu. Veya birisine bir bakışta nasıl biri olduğunu anlayabiliyordum. 12-13 yaşlarındayken bu sefer çocuk aklı bunu oyuna dönüştürdüm, arkadaşlarımla kumara girip bu sözde yeteneğimi kullanıyordum :D Yani şunu demek istiyorum, neye odaklanırsam odaklanayım o an aklımdan ne tekrarlıyorsam o oluveriyor. Eğer gerçekten yetenek türü bir şeyse önerdiğiniz çalışmalara başvuracağım. İlgilenenlere teşekkürler şimdiden.

donzula

Kayıtlı Üye
Psişik bölüme göz atmanı tavsiye ederim işine yarar bilgiler bulucaksın. Sonrasında bu yaptıklarının yetenek mi yada tesadüf mü olduğuna sen karar verirsin. Sevgiyle kalın :)

albus

Kayıtlı Üye
Yazınız çok küçük.
Bir öğrencinin kopya kağıdı gibi :D
Burada yazdıklarınla alakalı onlarca konu var.
Araştırırsan bulabilirsin.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın treacy, yardımcı olalım ancak önce siz ne istediğinizden emin olun. İlk önce rahatsız olduğum durumlar diye anlatmış, hemen ardından nasıl geliştirebilirim demişsiniz. Şayet rahatsız oluyorsanız, övünerek anlatın, enerjisi sizi negatif etkileyebilecek kişilerle paylaşın, anlamayacak küçümseyecek ya da sizde olmasını istemeyecek kişilerle paylaşın, istemediğinizi tüm evrene belirtin ya da olduklarında hiç alaka göstermeyin odağınızı kaydırın. Zamanla kaybolmaya yüz tutacaktır.

Şayet geliştirmek istiyorsanız da psişik yetenekler bölümünü iyice okuyup kendi alanlarınızı belirleyin, akabinde bize eksik ya da tamamlayıcı bilgi için başvurun yardımcı olalım.

Yeterli yanıt verildiğinden konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...