Vampir ve kurtadamlar hakkinda biraz bilgi!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reyiz

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR SADECE BİLGİ istiyom vampirler hakkında hastalık die duydum doğrumu eğer bole şeyler varsa bnde olabılır mıyım lutfen yardım

şimdiden saolun

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Biraz araştırma yapsaydınız, sitede bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili bir sürü sonuca ulaşırdınız. Vampirliği hastalık diye duymuşsunuz, madem öyle neden bile bile hasta olmak istiyorsunuz? Bu, yardım edilecek bir konu değil. Sizin açtığınız konu geyik muhabbetinden öteye geçmez. Site kuralları gereği; cümle kuruluşu ve imla kurallarınıza da özen göstermelisiniz. Sevgiler.

anebisetia

Kayıtlı Üye
Alacakaranlık filmi çıktığından beri etkisinde kalan 10-15 yaş grubundan bir çocuk daha :) Kurtadamlar ve vampirler birer efsanedir

canmert196

Kayıtlı Üye
Alacakaranlık filmi çıktığından beri etkisinde kalan 10-15 yaş grubundan bir çocuk daha :) Kurtadamlar ve vampirler birer efsanedir
Aslinda bir uyeyi boyle yargilamaniz ve kucumseme hissi vermeniz yanlis bence.kurtadamlar vampirler gercekten var mi yokmu bunuda bilemeyiz.Olsa idi gercekten degisik bir sey olabilirdi.insanlar onlari gorunce televizyonda sinemada imrenme olabiliyor kimisinde.Bu insanin icindeki doga ustu olma istegiyle ayni seydir psisik seylerde ayni kapiya cikiyor yani.vampir olunurmu bilemem fakat.Bazi fiziksel ozellikleri degistirebilirsiniz.Mesela gozleriniz gece gorus durbunu gibi zifiri karanlikta gorebilir reflekslerinizi hizlandirabilirsiniz.atom alti parcaciklari gorebilirsiniz vb ozellik eger insan isterse kendine ekleyebilir anroid gibi dusunun insani acik bir isletim sistemi naparsan yap tabi sen boyle dusunursen.Eger boyle dusunmessende ios gibisindir stabil sinirlari olan bir isletim sistemisindir.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın reyiz, site kurallarımızın başında, bilindiği üzere, imla kuralları vardır. Bundan sonra daha özen göstereceğinizi umuyoruz.

Sitemizde, vampirler ve kurt adamlarla ilgili sayısız konu açılmıştır, özellikle doğa üstü varlıklara, göz atmanızı öneririm. Biraz araştırırsanız, kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Her yeni üye, sayısız açılmış konu hakkında, yeniden soru için konu açsa, forum kirliliğinden kimse siteden faydalanamayacaktır. Bu sebeple yeni bir bilgi olmadığından, konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...