Bu duayı okuyan istediği şeyi rüyasında görebilir.

klaroline

Kayıtlı Üye
konuyu doğru yerde açmadıysam.özür dilerim.. Bu Duayı Okuyan Görmek İstediği Şeyi Rüyasında Görür''Allahümme rabbe ibrahiyme ve müsa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserat.''

Dedikten sonra uyku basıncaya kadar ''Ya alim ya Habir'' zikrine devam eylesin, görmek istediği şeyi rüyasında görür.

denedim gördüm...
sevgilerle...
alıntı...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ayyy, bu akşam bende yapayım o zaman :) Umarım etkisi olur, bana tesir eden şey çok az da... Teşekkürler.

nil73xx

Kayıtlı Üye
peki gelecekle ilgili bilmek istediklerimizi görebiliyormuyuz yoksa sadece bir kişnin nerede ve hangi şartlarda olduunumu görüyoruz.tam açıklarsanız sevinirim

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bu duayı bazı yerlerde 'istihare duası' olarak da görebilirsiniz. Eğer sizin için uygun zamansa ve en önemlisi sizin için bilmek istediğinizi öğrenmeniz hayırlıysa göreceksinizdir. En önemlisi de niyetinizi kalpten dilemenizdir.

klaroline

Kayıtlı Üye
evet kesinlikle kalpten inanırsanız başarıyorsunuz...

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Ben bunu yapıșımın ikinci gününde kendimi saçları yemyeşil boyalı olarak gördüm rüyamda. Sabah uyandığımda sonradan anladım. Uzun zamandır da rüya görmüyordum. Şaşırdım açıkçası..

Ori

Kayıtlı Üye
Ben bunu yapıșımın ikinci gününde kendimi saçları yemyeşil boyalı olarak gördüm rüyamda. Sabah uyandığımda sonradan anladım. Uzun zamandır da rüya görmüyordum. Şaşırdım açıkçası..

Saçlarınızın yeşil olarak görünmesini mi istediniz?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İbrahim, Musa, İshak ve Yakup, İsa, Cebrail, Mikail, İsrafil ve Azrail'in rabbi Allah'im; tevratı incili zebur ve furkan'i (kuran) indiren, bana rüyamda hakkımda hayırlı ve bana ferahlık verecek ne görüyorsan göster.
Son kelime hatalı vel'muserrât olacak. Diğer türlü manasız oluyor.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
yapmadan once iki rekat ALLAH rizasi icin namaz kilarsaniz daha iyi olur :party:

Staphyle

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Benim bildiğim istiharede namaz gerekli, bir de renk olayı var. Bazı renkler olumsuz bazı renkler olumlu anlam taşıyor, mesela siyah ve kırmızı kötüye , hayırsıza işaret eder diye biliyorum ama deneyecek olanlar kesin bilgiler için iyice araştırırsa daha iyi olur.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Her istihare namazlı değildir.İstenirse kılınır tabi zararı olmaz.Ancak bazı istiharelerde namaz şartken bazılarında kılıp kılmamak kişiye bağlıdır.Bu istihareyide yaptım zamanında hepsi gibi..
Bazı istiharelerde renk ön plandayken bazılarında rüyada görülen olaya bağlıdır tüm yorum.Bunu istihare yapa yapa kişi kendisi bilir ve anlar hâle geliyor zamanla.

mehmetben

Kayıtlı Üye
Bu duayı uzun zaman önce okumuştum burada ince detay duayı okuduktan sonra konuşmamanız ve yanlız olmanızdır ve görmek istediğiniz şeyi görmeyi niyet ediyorsunuz ya alim ya habir zikrini uyku basıncaya kadar aralıksız okumanız gerekiyor o dönem sayısal lotonun sonucunu görmeyi niyet etmiştin :) ve gördümde rakamlar beyaz bir ışığın içinde tek tek gelip anlımdan içeri ğirmişti ..

asterix

Kayıtlı Üye
Bu duayı uzun zaman önce okumuştum burada ince detay duayı okuduktan sonra konuşmamanız ve yanlız olmanızdır ve görmek istediğiniz şeyi görmeyi niyet ediyorsunuz ya alim ya habir zikrini uyku basıncaya kadar aralıksız okumanız gerekiyor o dönem sayısal lotonun sonucunu görmeyi niyet etmiştin :) ve gördümde rakamlar beyaz bir ışığın içinde tek tek gelip anlımdan içeri ğirmişti ..
sayısalda altı tutturdunuzmu bari ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben önce ...... olur mu olmaz mı diye niyet ediyorum ve olmayacaksada olacaksada görüyorum.Sonra hayırlımı hayırsızmı diye niyet edip yatıyorum.Şu detayı belirtiyim;eğer hayırsız ise ve olacaksa yine iyi,olumlu rüya görünebiliyor.O yüzden tavsiyem dediğim gibi iki ayrı şekilde niyet edip ayrı ayrı istihare yapmaktır.Bu dediğim tüm istihareler için geçerli.