Arkadasima tarot actim,bana cikti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Arkadasim su anda esinden ayrildi ve bana sali gecesi israrla tarot acmam icin yalvardi. Kiramadim actim ama ayni gün saat 18 sularinda camdan bakinca disarda. Birisi pembe,biriside masmavi orbs adeta dans ediyorlardi. 4 tane fograflarini cekmeyi basardim. Dün albümlerime eklemeye ugrastim fakat yapamadim.
Ve saat 23 sularinda arkadasim.aglayarak beni aradi,Kocasini özlemis ve dönüp dönmeyecegini,bilmek istiyormus. Fakat ben hem orbs larin büyüsünden ve icimde garip bir his ile kartlari actim.

O arkadasima cok yakin bir kadinin,uzun süreden beri hasta oldugunu,ve yakin bir zamanda vefat edecegi cikti(arkadasimi bir panik aldi,aca kim diye). Çünkü annesi,kiz kardesi yaninda.ve uzun süreden beri görmedigi kimse aklina gelmedi. Ve hayatindan silip attigi bir adamdan o kadinin vefat ettigini ögrenecegide cikti. Ama hayatinda öyle bir adamda yoktu ki.

Ama benim tezemi dün gece Hakkin rahmetine erdigini, gece saat 01,30 da, hic sevmedigim,agbim denilen kisiden mesaj ile aldim.
Hemde( gözün aydin teyzen öldü) diyerek.

Bu bana ikinci defa oluyor arkadaslar.Neden baskasina actigim tarot lar bana cikiyor anlamadim,gitti??

Keira

Moderator
Bazen destemiz yaşayacağımız şeyler için bizi uyarmak, bize önceden haber vermek ister. Size de muhtemelen olan bu durum. O içinizdeki garip his aslında destenizin sizi çağırmasıdır. Sevgiler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...