mrb;bir sorum olacaktı...

klaroline

Kayıtlı Üye
yaklaşık yılbaşından beri siteye giremedim. bu bir sene gibi olarak sayılıyor.konuyu doğru yerde açtığıma emin değilim ama başka yer bulamadım.2013' ün başlamasıyla hayatım o kadar kötü gidiyor ki resmen şaşdım kaldım.okulumda disiplin cezaları aldım, spritüel bir grubun en genç üyelerindendim atıldım.ama bunlar sonunda çözüldü.şimdi başka gruptayım ama beni en rahatsız edenlerse gece gördüğüm aşırı derece ürkütücü rüyalar ve yatağımda kendi kendime oturmam.bu rüyalarda sürekli sürüngenler geziyor her yerimde, sonra mezarda acı çekiyorum.birisi benimle hep dalga geçiyor rüyalarımda ve bir de kur' an tarafından çarpıldığımı gördüm.ama sabaha aynen hayatıma devam ediyorum ne olup bitiyorsa hep geceleri.herkes cinler den oluyor diyor ama ben öyle düşünmüyorum çünkü 6 senedir davet yapıyorum ve oldukça barışığım bilmiyorum belki yanlış bir şey yaptım.siteye de giremedim çünkü trafik kazası yaptım ve 1 ay hastanedeydim ama şimdi buradayım. lütfen yardım eder misiniz?
sevgilerle...

Ü

Üye silindi 15237

Öncelikle geçmiş olsun . Sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz

herkes cinler den oluyor diyor ama ben öyle düşünmüyorum çünkü 6 senedir davet yapıyorum ve oldukça barışığım bilmiyorum belki yanlış bir şey yaptım.

Yatarken namaz abdesti alın
Odanız'a sağ ayağınızla girin ve girerken Euzu Besmele çekin
Yatarken Allah lafzını zikir edin.
Yatarken Nas - Felak - Ayetel Kursi - İhlas sürelerini okuyun
Bol bol Euzu Besmele çekin
Kuran biliyorsanız okuyun bilmiyorsanız Mealini okuyun

Bir daha'da davet yapmayın bu sitede davet yapıp sonra burada '' ACİL YARDIM '' konu başlıklı binlerce insan
var . Onlar'dan hiç ibret almadınız mı ?

klaroline

Kayıtlı Üye
belki son çalışmamda bir arkadaşımla birlikte çalıştık ondan dır. yani siz de cinlerden olduğunu söylüyorsanız ben bir yolunu bulurum ama emin olmak istiyorum.