Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

Daryana

Kayıtlı Üye
Benim aşık olduğum kişi almanyada oturuyor yazında buraya geliyor. annesi babası ayrı, yazları annesinin yanına buraya gliyor. annesinde kalıyor. annesinin sokağını biliyorum. almanyaya gidemeyeceğime göre külleri annesinin sokağına döksem olur mu acaba? sonuçta ordada oturmuşluğu var senelerce oturmuştu, sonradan almanyaya gitti şimdi sadece yazları geliyor.

beri

Kayıtlı Üye
biri kağıda yazan şeklini arapça olarak yazabilir mi lütfen

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Peki bozma ritüeli nasıldır yaktığımıza göre yada farklı bir büyümü yapılıyor bozmak için

matroska

Kayıtlı Üye
Merhaba, güneş doğma saatini öğrenerek bu sabah büyünün ilk adımını yaptım. Ancak aynı şehirde değiliz, ikinci adımı (küllerin ona sunulması) gerçekleştrimek için bir zaman kısıtlaması var mı? Bu tür ritüeller derhal tamamlanmalı mı yoksa tamamlandığında geçerli mi? Ona götürmem zaman alabilir.

Yeni üyeler pek sevilmiyor galiba :(

NameLessWarrior

Banlı Kullanıcı
ya bunu yapıpta tutturan varmı? yeni yapan ve başarılı olan? ben yaptım daha bile beter oldu :( ben nerde yanlış yaptım :(

origanum

Yönetici
Hatanız büyü yetilerine ve yapma iznine sahip olmadan yapabileceğinize inanmak gafletine düşmüş olmanız. Sizin gibi davranan herkesin başına gelen gelmiş size de.
Sitemizde sürekli tekrarlar dururuz, uyarılarımızı okumayıp da önce kendinde uygulamaya kalkan herkes zarara uğrar. Ayrıca atasözümüzü de tekrarlayayım bir kez daha: Etkili büyü yoktur etkili büyücü vardır. Tariflerin hiçbir önemi yok, etkili büyücü bu böyle olsun diye niyetlenip enerji yüklese olur.

Lacerbe

Kayıtlı Üye
mehmet merhaba, inşallah buralardasındır. işlemi kime yaptırdın ?

jojolove

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar küllerinden elbisesine veya dolan kişisine bulastırsam etki edermi aynı yerde calısıoruz

Arkadaşlar sarımsakla ne yazdıgın ne çizdiğin hiç bişe belli olmuyo anlasılmıo siz nasıl yapıosunuz kurşun kalemle yazsam da üstünden sarımsakla geçsem olmazmı başka türkü olmuş hiç bişe belli olmuo

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
bazıların ki olmuş bende bi zamanlar büyü yapmıştım fakat benim yaptığıma büyüde işlemedi :D o başarısızlık sonrası da yapmadım.

jojolove

Kayıtlı Üye
İyide ben a4 kagıdına yapıorum hiç bişe belli olmuyor sarımsakla yapanlar neden yardımcı olmuor

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Hatanız büyü yetilerine ve yapma iznine sahip olmadan yapabileceğinize inanmak gafletine düşmüş olmanız. Sizin gibi davranan herkesin başına gelen gelmiş size de.
Sitemizde sürekli tekrarlar dururuz, uyarılarımızı okumayıp da önce kendinde uygulamaya kalkan herkes zarara uğrar. Ayrıca atasözümüzü de tekrarlayayım bir kez daha: Etkili büyü yoktur etkili büyücü vardır. Tariflerin hiçbir önemi yok, etkili büyücü bu böyle olsun diye niyetlenip enerji yüklese olur.

Büyü yetilerine ve yapma iznine nasıl sahip olunuyor elde ediliyor?
çok doğrusunuz bende denedim seneler önce fakat olmadı büyüm.

origanum

Yönetici
Büyücü olma koşullarını sitenin pekçok yerinde pekçok konu başlığı altındaki sorularda açıklamıştım uzun uzun. Kısaca söyleyeceğim bu yüzden. Bazı aileler farklı gen dizilimi ile doğarlar ki yaratılış sebepleri de büyücü yetiştirmek ve bilginin kuşaklar boyu taşınmasını, saklanmasını sağlamaktan ibarettir. Bu ailelerin bireylerinden de hepsi değil de her kuşaktan bir tanesi asıl yeti ile doğar. Ondaki bu enerjiyi önceki kuşaktaki yaşlı üstad farkeder ve varisi olduğunu anlayıp ergenlikten önce yanına alır yetiştirir. Normal görünümlü bu insan normal bir hayat yaşamaz ancak yaşar görünür etrafa karşı. Önce üstadını izler, sonra ona yardım eder, sonra söylenilen ufak işleri yapar. Arada dayanamayıp ölenler de olabilir, orada o soy tıkanır ya da yeni bir varis adayı doğar ya da bir başka ailedeki üstadı ölmüş olan bir varis bulur, onu yetiştirir. Üstadı iyice kanaat getirdikten sonra iş verir yıllarca gözler ve sonunda icazet verir, diploma bir çeşit, izin ve yetki de diyebiliriz. Bunu verince üstadın dünyadaki görevi bittiği için ya emekliye ayırır kendini, elini bu işlerden çeker ya da dünyadan ayrılır, ölür. Dünyanın çeşitli yerlerine yayılmıştır bu aileler, birinin başına iş gelirse başka aile ileriki nesilleri yetiştirsin diye.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Büyücü olma koşullarını sitenin pekçok yerinde pekçok konu başlığı altındaki sorularda açıklamıştım uzun uzun. Kısaca söyleyeceğim bu yüzden. Bazı aileler farklı gen dizilimi ile doğarlar ki yaratılış sebepleri de büyücü yetiştirmek ve bilginin kuşaklar boyu taşınmasını, saklanmasını sağlamaktan ibarettir. Bu ailelerin bireylerinden de hepsi değil de her kuşaktan bir tanesi asıl yeti ile doğar. Ondaki bu enerjiyi önceki kuşaktaki yaşlı üstad farkeder ve varisi olduğunu anlayıp ergenlikten önce yanına alır yetiştirir. Normal görünümlü bu insan normal bir hayat yaşamaz ancak yaşar görünür etrafa karşı. Önce üstadını izler, sonra ona yardım eder, sonra söylenilen ufak işleri yapar. Arada dayanamayıp ölenler de olabilir, orada o soy tıkanır ya da yeni bir varis adayı doğar ya da bir başka ailedeki üstadı ölmüş olan bir varis bulur, onu yetiştirir. Üstadı iyice kanaat getirdikten sonra iş verir yıllarca gözler ve sonunda icazet verir, diploma bir çeşit, izin ve yetki de diyebiliriz. Bunu verince üstadın dünyadaki görevi bittiği için ya emekliye ayırır kendini, elini bu işlerden çeker ya da dünyadan ayrılır, ölür. Dünyanın çeşitli yerlerine yayılmıştır bu aileler, birinin başına iş gelirse başka aile ileriki nesilleri yetiştirsin diye.
Genetiklikten kaybediyorum hep her konuda :D gerçi bir büyücü olmak istemezdim.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Aramız da öyle birileri var.Bu arkadaşlar farklı bir kullanıcı adıyla büyücülük hayatının başlangıcından itibaren bir konu açarak anlatmasını çok isterdim doğrusu.Sonuçta bizden farklı bir hayat yaşıyor.

origanum

Yönetici
Aramız da öyle birileri var.Bu arkadaşlar farklı bir kullanıcı adıyla büyücülük hayatının başlangıcından itibaren bir konu açarak anlatmasını çok isterdim doğrusu.Sonuçta bizden farklı bir hayat yaşıyor.

Bunun için çok fazla sansür gerekir çünkü çoğu şeyi anlatma izni yok. Öğrenci üstadından öğrenirken bile bilinen tarz anlatmalı, deftere yazmalı eğitim yok zira konuşulması da yazılması da yasak. Sadece ustasından gördüğünü izlemeye ve üzerinde derin düşüncelere dalıp nedenlerini, sonuçlarını irdelemeye izin var. Çıkardığı sonuçları anlatabilir ustasına, bir cevap alamaz karşılık olarak ama yaptığı ve izlediği yol hakkında ustasının fikri olur ve ona göre yönlendirme yapar. Yeniden derin tefekkür ile gelişim sürecine devam eder. Bol meditasyon ile algısı daha da açılır ve ulaşılması istenilen hale dönüşür. Üstadının yaptıklarını daha iyi algılar ve ancak ondan sonra birşeylerin ucundan tutmasına gözetim altında izin verilir. Bu ona hiç tanımadığı insanlar hakkında fikir sahibi olabilme yetisini verir. Dilin söylediğini değil de kalbin ve beynin söylediğini anlar hale gelir. Yani yasak olan konuşma derdinden kurtulmak için uygun hale dönüşür. Ölünceye kadar da ketum kalır.

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Bu uygulamalar kişiye özeldir başarısız olmanızın sebebi bu diyenleri anlamıyorum. Majikal uygulamalar paylaşıldığı anda geçersiz oluyomuş. Bu uygulamayı yapan arkadaşların başarısız olmasının nedeni enerjilerinin düşük olması olabilir. Aşık edilmek istenen kişinin hedefin koruması olması olabilir. Veya kişinin net belirtilmemesi gibi uygulamanın eksikleri olabilir. Ama bu uygulamanın geçersiz majikal bir uygulama olduğu anlamına gelmez.

origanum

Yönetici
Bu uygulamalar kişiye özeldir başarısız olmanızın sebebi bu diyenleri anlamıyorum. Majikal uygulamalar paylaşıldığı anda geçersiz oluyomuş. Bu uygulamayı yapan arkadaşların başarısız olmasının nedeni enerjilerinin düşük olması olabilir. Aşık edilmek istenen kişinin hedefin koruması olması olabilir. Veya kişinin net belirtilmemesi gibi uygulamanın eksikleri olabilir. Ama bu uygulamanın geçersiz majikal bir uygulama olduğu anlamına gelmez.

Büyücü olmadığınız için kendinizce fikir üretiyorsunuz ve mantığınıza uygun gelen fikri söylüyorsunuz sadece. Bu yöntem hayatın diğer alanları için doğru bir yöntemdir ancak majikal alanda fikir yürütme özgürlüğü yoktur. Evrensel prensipler işler, değişmez.

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Peki siz bir büyücüsünüz oyüzden bu sorulara yanıt verebiliceğinizi düşünüyorum. Bu uygulamalar niye kişiye özeldir ? Paylaşılırsa niye geçerliliğini yitirir ? Bu uygulamayı siz denedinizmi ? Teşekkürler...

origanum

Yönetici
Peki siz bir büyücüsünüz oyüzden bu sorulara yanıt verebiliceğinizi düşünüyorum. Bu uygulamalar niye kişiye özeldir ? Paylaşılırsa niye geçerliliğini yitirir ? Bu uygulamayı siz denedinizmi ? Teşekkürler...

Her insan belli bir enerji alanı ile yaratılmıştır. Dünyadaki yansımasına baktığımızda şöyle anlayabiliriz. Hepimizin kaşı, gözü, yüz biçimi farklıdır. Genetik akrabalarımıza benzeriz. Gözümüzün iris tabakası ve parmak izlerimiz ise kişiye özeldir. Babamızın, kardeşimizinki ile hiç alakası yoktur. Majikal uygulamalar kişiye özel yapılır. Örneğin Ali Ayşeyi seviyor ve kendisine bağlanmasını istiyor, yapılacak uygulama kişiye özel olmazsa Ayşe Ali yerine ya da onunla birlikte diğer kişilere de bağlanabilir, örneğin Alinin babasına bağlandığını bir düşünün.
Büyüde yardımcı unsurlar da vardır, yemek yaparken su, yağ, tuz koymak gibi temel malzemeler, bazen ahçının küçük lezzet sırları, bir de ahçının eli vardır, aynı malzeme bile olsa bazılarının eli değince daha lezzetli olur. Büyücünün de temel malzemeleri yanında kendine has bazı kattıkları olabilir ki bunu katmasının nedeni ahçı gibi lezzet içermesi değil de kendi enerjisinin içeriğidir. Nasıl ki bir uygulamayı Ali için nokta atışı olarak yapıyorsa Ali ve Ayşenin enerjisini bağlarken de kendi enerjisi arada parazit yapmasın diye buna özgü birşeyler yapması gerekmektedir. Bu nedenle her büyücü kendi parmak izi niteliğindeki birşeyleri katması gerekir. Hem Ali hem Ayşe hem de büyücü kendine has bireyler olduğu için farklılık gerekir. Büyücü aynı Ali de aynı olduğu halde istediği bu sefer Ayşe değil de Fatma olsaydı yine uygulama farklı olmak zorunda idi çünkü Fatma da kendine özgü bir birey, herkesin parmak izi farklı, tıpkı enerji alanları gibi.
Bizim işlerde ketumluk esastır. Paylaşılması evrensel yasalar gereği yasaktır. Sese dökülmemelidir, yazıya da. Bu yüzden geçerliliğini yitirir.
Bu uygulama paylaşılmış bir uygulama olduğundan geçerliliğini yitirmiştir, ancak mantığı temel alınarak tecrübeli bir büyücü kendine has yöntemlerini de eklerse yeni bir büyüye dönüşebilir. Dolayısıyla bu verilmiş halinin aynısını yapmam anlamsızdır, hem bu nedenle hem de müşteriye iş yapmama prensibim yüzünden yapmadım. Ancak her büyücü öğrencisi eğitimi sırasında bunun gibi bir tanesini yapmıştır, ben de benzer uygulamalar yapmıştım.