Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

xxbademxx

Kayıtlı Üye
bende yapmayı düşünüyorum ama arapça oğlu nasıl yazılıyo ve benim aşkımla yansın tutuşsun arapça az çok biliyorumda ya yanlış yazılırda anlam değişirse gerçe düşünerek ve isteyerek yapacağımız için işlemi etkili olur inş

selenim

Banlı Kullanıcı
peki yapılan kişi uzakta ise nasıl olacak...yeme içme imkanı yoksa yada sokağına serpme imkanı yoksaa?

yani sadece okunarak ve yakılarak bir sonuca varıla bilirmi

dilem

Kayıtlı Üye
okunarak derken neyi kast ettin selenim??:oops:bende uyguladim ama bisey okumadim yani tarifte oldugu gbi yaptim ve temas olayida olmadi ama zaten ona gerek yokmus yani olmasadaolurmus ben evinin oldugu caddeye ve evinin önüne serptim!

isa

Banlı Kullanıcı
slm ben denedim ama etki etmedi gece 1.5 gibi yaptım 3 gün oldu ama kız hala yüzüme bakmıyo ne iş anlamadim

peril

Kayıtlı Üye
slm ben denedim ama etki etmedi gece 1.5 gibi yaptım 3 gün oldu ama kız hala yüzüme bakmıyo ne iş anlamadim

evet pcxlord un dedigi gibi sitedeki bazı tarifler eksik oldugu içindir ama zaman da önemli bu büyünün zamanı gece 1.5 gibi degil sabah güneşi dogmadan 10-15 dk önce baslanmalıdır...

kbrkbr

Kayıtlı Üye
( Taze bir diş sarmısak ) hangi sarımsak?..Ve bir de ne kadar etkili acaba, bu verilen tarif eksiksiz bir tarif mi?

Taze bir diş sarımsak nasıl oluyor? 2 çeşit sarımsak varda, buna açıklık getirir misiniz?

gülden

Kayıtlı Üye
ya peril bunun bi dua olarak büyüsü yok mu ya bunlar çok karışık ve bunu yapmaya imkanın ve zamanım yok varsa öe bi okunan dua etkili olanından ii olur

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ya peril bunun bi dua olarak büyüsü yok mu ya bunlar çok karışık ve bunu yapmaya imkanın ve zamanım yok varsa öe bi okunan dua etkili olanından ii olur

Arkadaşlar havas ve dualar kısmına bakın..ayrıca emek olmadan hiçbirşey olmaz enerjinizi zamanınızı feda edeceksiniz de birşeyler olacak değil mi? ;)

Çevirgel duasını okumayı da deneyebilirsiniz sitede mevcut arama motorunu kullanın.Önemli olan siizn inancınız ve sebatınız bu okumalarda.

selenim

Banlı Kullanıcı
inanmak olmuş gibi hissetmek bir yaptırımdır...ama şunu asla unutmayım büyü ler en ummadığınız anda gerçekleşir...bu ilmin en büyük erdemi sabrede bilmektir.

MUTLU BİR İLİŞKİ İÇİN
Bir dolunay gecesi, biri sevdiğiniz kişiyi, diğeri sizi sembolize eden iki gülü vazoya yerleştirin.
Gülleri tuvalet masası aynanızın önüne koyun ve bir mum yakın. Böylece güllerin ve mum alevinin
yansıması aynaya düşecektir. Eğer aynanızda gökyüzündeki Ay da beliriyorsa, dileğinizin etkisi
daha da kuvvetli olur. Sevdiğiniz kişiye güçlü bir aşk mesajı yollamak istediğinizde mumu tekrar
yakabilirsiniz. Güller solduğunda yapraklarını onun size yolladığı bir zarfa saklayın. Ya da yaprakları
yeni bir zarf içine koyarak yastığınızın altında ya da komodinin içinde saklayın.

mikeey

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben bu gece sabaha dogru yapmaya karar verdim kagit alcam bir dis sarmisak 3 tarafini sivri yapcam sonra dairenin icine onun adini yazcam fakat annesinin adini bilmiyorum "havva kizi xy benim askimla yansin,tutussun" türkce sarimsakla yazip bir tencere icinde yakacagim fakat hemen onun evinin oraya gidemem öbürgün gidip sokaga ve kapinin önüne serpsem olurmu?

ve sadece isim mi yazmaliyim yoksa soyadini dami yazim?

bo34bo

Kayıtlı Üye
sitedeki bazı tarilerin eksik olduğu yazılmış bu tarif de o eksik olanlardan biri midir bir de taze sarmısak derken sanırım yeşil sarmısak kastediliyor yanılıor muum acaba?

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
Büyü dinimizde yasak ve çok büyük bir günahtir.
Düşünsenize biri annenize büyü yapiyor. Babanizi terkedip genç bir çocuğun yatağina girmek için sizi çiğniyor... Bu kadar iğrenç birşeydir. Inanmayanlar bir tarafa , allaha inanan varsa şeytanin bu davetlerine kanmasin.... Işe yarayacak olmasi yapilabilme hakki tanimiyor.

mikeey

Kayıtlı Üye
evet büyük günah ama Allah kaderimize ne yazmissa o olur yani biri bu büyüyü yaparsa demekdirki allah önceden biliyordu yapacagini tamam haklisin allah insana akil fikir vermis ve karar verebilmesi icin bir beyin vermis ama ne karari verirsem verim allah daha önceden biliyordu belki kaderimde zaten yaziyordu bu büyü yapacagim diye yani her türlü neolursa olsun allah istedigi oluyor

marmarisli48

Kayıtlı Üye
peki içine arapcamı yazdı acaba tutan arkasalar? ayrıca arapca bilen varmı ban yardım edebilecek yazmamda ben bilmiyorum???

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
evet büyük günah ama Allah kaderimize ne yazmissa o olur yani biri bu büyüyü yaparsa demekdirki allah önceden biliyordu yapacagini tamam haklisin allah insana akil fikir vermis ve karar verebilmesi icin bir beyin vermis ama ne karari verirsem verim allah daha önceden biliyordu belki kaderimde zaten yaziyordu bu büyü yapacagim diye yani her türlü neolursa olsun allah istedigi oluyor

allahın olmasını istemediği hiçbirşey olmuyor. dünyaya gelmeden önce ruhlar aleminde yaşadık ve bazen hatırladığımız anlar bile olabiliyor. orada olan hayatın bir kopyasını yaşıyoruz. daha pozitif ve hayırlı bir hayat yaşayıp değişiklikler yapabiliriz. yani allah bize 2. bir şans daha verdi. herşeyi allahın biliyor olması onun özelliği zaten biz zaman kavramında yaşıyoruz. allahın katında zaman olmadığından bilmesi kadar doğal birşey olamaz. zamansızlık demek nedir bilir misin. fizik yasalarının bile çökmesi demek...
herşeyi kendi irade ve kararımızla yapıyoruz.uzun sözün kısası yaptığımızın hesabını vereceğiz veya mükafatını alacağız.

walla ben arapça biliyorum ama değil büyüye yardım etmek büyüyü bozmak için uğraşırım kusura bakmayın :)

en güzel sevgi sevgililerin bilerek isteyerek ve onaylayarak yaşadığı aşktır. bir tarafın istek ve bencil egoist isteğiyle büyüye dökülerek karşı tarafın sevgisine ve iradesine tecavüzle olan da bence en aşağılık sevgi katlidir.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
ben denedim arkadaşlar çok etkili bir büyü ve gerçekten inanarak yapılmasının etkiside ayrı tabii.. o kadar etkili ki bir süre sonra büyüyü yaptığım kişiye soğutma büyüsü yapmayı palnlıyorum..istediğimden fazla ilgi görmeye başladım.denemenizi tavsiye ederim..

Merhaba Ben Zeyna . Sarımsak la yapılan işlemi yaptığını ve tuttuğunu söylüyorsun Dairenin içine isimleri ve dileğini türkçe mi arapça harflerlemi yazdın bunu öğrenmek istiyorum . birde bu küller yapıldığı gün değilde birkaç gün sonra o kişiye tokalaşarak ve bardak altına sürülse yine etkili olurmu onu merak ettim. Çünkü evine gitme olanağım yok . işyerinin kapısına olabilir ama orayada birsürü girip çıkan var bir etkisi olurmu bilmiyorum.