Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

emre0654

Kayıtlı Üye
Himm o zaman sütün içine az biraz kırmızı şarap, likör, maden suyu, viski kat.. duruma göre başkasına yapacaksan votka, rakı. rom, biraz cin tonik koy içine, içkiyi katarken deki aşkımla sarhoş düştü dağlara düştü kucağıma gözleri mahzun gözleri melül baktı bana 🌹
Aslında formülde deve sidigi ve fare boku da var ama bulması zor A101 e gelirse aman kaçırmayın alın stok yapın 🤩
Vazgeçtim sen şimdi öyle diyince, içinde o tür pis şeyler olduğunu bilmiyordum 🤩

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Vazgeçtim sen şimdi öyle diyince, içinde o tür pis şeyler olduğunu bilmiyordum 🤩
Benim formülüm tam dır sakın şüpheye düşmeyin İbo ve Acun için bile büyüleri benden alıp cingözlere satıyor ehil sandığınız hocalar sadece etkisi ×1000 olsun istiyorsan deve sidigi ve fare boku gerekiyor bu şekilde de iş görür yani 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Benim formülüm tam dır sakın şüpheye düşmeyin İbo ve Acun için bile büyüleri benden alıp cingözlere satıyor ehil sandığınız hocalar sadece etkisi ×1000 olsun istiyorsan deve sidigi ve fare boku gerekiyor bu şekilde de iş görür yani 🤩
Bağlama için hoca arayan kızı büyücüler sözde Allah rızası için sevenleri buluşturuyoruz gibi sözlerle kandırmışlar sürekli rahmani işlem yapıyorlarmış diyip duruyor ben bunun adı büyü dedikçe. Bağlama da iradeyi etkilediği için kara büyü diyorum yine anlamıyor. Cingöz değil büyük ihtimalle ama Havas kullanan büyücüler öyle bir süslüyorlar ki sanarsın sevap işliyorlar...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bağlama için hoca arayan kızı büyücüler sözde Allah rızası için sevenleri buluşturuyoruz gibi sözlerle kandırmışlar sürekli rahmani işlem yapıyorlarmış diyip duruyor ben bunun adı büyü dedikçe. Bağlama da iradeyi etkilediği için kara büyü diyorum yine anlamıyor. Cingöz değil büyük ihtimalle ama Havas kullanan büyücüler öyle bir süslüyorlar ki sanarsın sevap işliyorlar...
Deneyimli bağlamacı cingözlerin ortalıkta şu Hadis bu ayet böyle diyor şu günah mi bu günah mı ayy ben korkarım günahtan karmadan çok şükür Müslümanim diye dolandiklarini gördüğümden beri bağlama arayanların hiçbirinin asıl niyeti masum gelmiyor bana kimbilir ne hesaplar yapmıştır salağa yatiyordur o da burdakiler gibi 🤩

Alex06

Kayıtlı Üye
Yıldızlı gülme emojisi istiyorum yaptığı bağlamarla yıldız yılmaz olacağını sananlar için :ROFLMAO:
Neyse bugün iyi günümdeyim normalde cokk yüksek meblaglsr karşılığı sattığım bağlama formülünü beleşe vercem burdan 😇
Önce doğal süt alıp kaynatyoruz kaynatırken diyoruz ki bu sütün kaynadigi gibi sende benim içim kayna X şanslı kişisi.. sütü soğumaya bırakıyoruz sonra da sütü bilendere koyup içine muz, cilek, kivi. portakal. bal katıyoruz 30sn sonra büyümüz hazır.. bir bardak kurbana bir bardak da kendimize ayırıyoruz. Yanında da ev yapimi çikolatalı pasta, sarma, poğaça ikram ediyoruz 🤩
Keramet içinde ne olduğunda değil . Majisyenin gücünde. Her şakanın gerçeklik payı olur. Sen böyle karışımlar la bu işi yapmiyorsan ben de birşey bilmiyorum,😍 🧿

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sen o kadar açıkladığın halde ısrar ediyorsa anlamamakta bosver hocalar duymak istediğini söylüyor demekki ondan onlara inanmış gibi yapiyor açık açık ben kötüyüm diyemiyorlar işte.. siyasette de bu var bazıları bile bile işine geldiği için yapar sonra da kandırıldım der..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Keramet içinde ne olduğunda değil . Majisyenin gücünde. Her şakanın gerçeklik payı olur. Sen böyle karışımlar la bu işi yapmiyorsan ben de birşey bilmiyorum,😍 🧿
Yok yapmıyorum üşengecim ben hem fazla vaktim de olmuyor ama arada yapar içerim snoothie :love:
Güç konusunda bir şey diyemem maşallah peygambere büyü yapanın soyundan mi geldim anlamadım hiç burnum b*ktan kurtulmadi umarım bu kadar çektiğimin bir gün faydasını görürüm :ROFLMAO:

emre0654

Kayıtlı Üye
Yok yapmıyorum üşengecim ben hem fazla vaktim de olmuyor ama arada yapar içerim snoothie :love:
Güç konusunda bir şey diyemem maşallah peygambere büyü yapanın soyundan mi geldim anlamadım hiç burnum b*ktan kurtulmadi umarım bu kadar çektiğimin bir gün faydasını görürüm :ROFLMAO:
Bence bir yerden başla, mesela nurum bunun için iyi bir seçenek olabilir 😍