Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Yapılıcak uygulamaların kişiye özel olmazsa Ayşenin Ali yerine veya onunla birlikte başkalarınıda bağlanabilir demişsin. Enerjiyi yönlendiren kişi Ali olduğuna göre nasıl kendisinin yerine veya birlikte onuda etkileyebilir ? Altın şafak hermetik cemiyeti neofit giriş ritueli “Cemiyetimizdeki gizlilik taahüdünü unutma çünkü güç sessizliktedir ve blgeliğin tohumu sessizlikde ekilir” sessizlik ve gizlilikden bahsedilsede çoğu majikal cemiyetin sırları günümüzde açıklanmıştır. Öğretileri yayınlayan üstatlar (Isreal regardie , Aleister crowley) başlarda kınansalarda suanda ne kadar doğru bi iş yaptıkları kabul görmekte. Bu tarz bilgilerin paylaşılmasının bir çok sebebi var. Günümüzde okült konulara olan ilgi çok artmış durumda ama her majisyen adayının yakınlarında bir mabet bir loca bulunmuyor. Ama internetden kısa bir arama yaptıktan sonra bir çok cemiyetin belirli bir dereceye kadar olan külliyatını rahatça bulabilir. Bu paylaşılanların geçerliliğini yitirdiği anlamına gelmez.Önceden bu tarz bilgilern halka açıklanmamasının sebebi cahil insanların bunları uygulamalarına engel olmak ve ozamanki dogmatik düşüncedir. Sahte majisyen bilgisizliğini gizlemek için dediklerinin evrensel yasalar gibi inançları iddia ederek kendine gelebilecek bütün eleştirileri keser. Aynı sizin yaptığınız gibi uygulamayı, formülü denemeden bunun evrensel yasalar gereği geçersiz olduğunu söylerler.

origanum

Yönetici
Enerjiyi yönlendiren Ali değil büyücü. Ali bir büyücü diyelim, kendine büyü yapamaz, bir başka büyücüye gitmek zorunda. Kendisi yerine başkasını etkileyebilme nedeni de parmak izi ve diğer genler arasındaki ilişki örneğinde açıkladığım şekilde. Büyü atomları yer değiştirme ve bunun sonucunda enerjiyi dönüştürme sanatıdır. Her kişinin kendine has sayı ve dizilimde atomları vardır, onlara etki edilir. Genlerimiz yüzünden nasıl dış görünüşümüz akrabalarımıza benzerse atomlarımız da çok benzer. Onlardan nasıl parmak izimiz farklı ise atomlarımızda da çok az bir farklılık vardır. Bu yüzden tam nokta atışı kişiye yönelik atom değişimi yapılmazsa Alinin tam da kendisi etkilenmez.
Altın şafakçı değilim, onların prensipleri kendine ama tüm ezoterik topluluklarda gizlilik esastır. Sırları açığa çıkaran ceza alır ki çıkaranlar da aldı zaten. Çalışmaları da geçersiz kılındı.
Sitemizin kurulma amacı ezoterik bilgilerin artık gün yüzüne çıkma vakti geldiği emri verilmesidir. Ama bu demek değildir ki çalışan uygulamaları al aynen söyle. Tüm eski majisyenlerden bir kısmı mesleği bırakma kararı aldıklarında ya da varislerine aktarmak istemediklerinde, bilgilerini gelecekteki majisyen adaylarına bir alt yapı olsun, fikir oluştursun bu sayede kendilerinden birşey katıp dönüştürüp kullanabilsinler diye yazıya dökmüşlerdir. Kendilerinden sonra kimsenin aynısını kopyalamakla çalıştıramayacağı uygulamalardır. Bütün bu bilgiler derlenip yayınlanmıştır. Sitemizde de örnek olsun diye isteyenler tarafından paylaşılmıştır.
Her majisyen olacak kişinin yanında üstadı bulunuyor, gizli olduğu için siz bilmiyorsunuz. Olmayacak kişinin, üstad karşısına çıkmaz. İnternet, eski kütüphanelerin daha kolay erişim versiyonu. Günümüz bilginin açılma çağı olduğu için bilgiler dediğiniz gibi sadece bir yere kadar ulaşılabiliyor. Ötesi kütüphanelerde de internette de bulunmuyor. Neden? Herkesin ulaşması istenmediği sadece hak edene verilmesi gerektiği için. İnsanlık geliştikçe bir miktar daha teorik bilgi açıklanacak. Ama asla çalışan pratik uygulama şekilleri değil. Onlar sadece ilgili kişilere usulünce aktarılacak.
Sapla samanı karıştırmayın. Majisyen olmadığınız için işlerimizi bilmiyorsunuz ve kafanızda yalan yanlış kurup içinizde ezilmiş bir şekilde zehir zemberek yazıyorsunuz. Kendinizle barışık olun ve neyin ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmadan fikir yürütmeyin. Sadece cahiller paylaşılmış uygulamayı kopyalayıp uygulamaya kalkarlar ve biz uygularız, denemeyiz. Denemeyi de cahiller yapar. Zira bilmezler ki bir büyü deneme ile yapılmaz, direkt uygulanır, hata kabul etmeyen işte deneme olmaz, deneyeceğim diyen ayvayı yemiştir. Size afiyet olsun.
Bir daha bana bu tarz üslupla yazmayın edebinizi takının. Beni sahtekar buluyorsanız neden soru soruyor, paylaşımlarımı okuyor, yardım talep ediyorsunuz? Nedir bu ulaşamadığı ciğere mundar deme halleri?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yeni nesil the magicians tarzı diziler insanları internetten bakıp büyü yapabilcekleri yanılgısına düşünüyor sanırım.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Enerjiyi yönlendiren Ali değil büyücü. Ali bir büyücü diyelim, kendine büyü yapamaz, bir başka büyücüye gitmek zorunda. Kendisi yerine başkasını etkileyebilme nedeni de parmak izi ve diğer genler arasındaki ilişki örneğinde açıkladığım şekilde. Büyü atomları yer değiştirme ve bunun sonucunda enerjiyi dönüştürme sanatıdır. Her kişinin kendine has sayı ve dizilimde atomları vardır, onlara etki edilir. Genlerimiz yüzünden nasıl dış görünüşümüz akrabalarımıza benzerse atomlarımız da çok benzer. Onlardan nasıl parmak izimiz farklı ise atomlarımızda da çok az bir farklılık vardır. Bu yüzden tam nokta atışı kişiye yönelik atom değişimi yapılmazsa Alinin tam da kendisi etkilenmez.
Altın şafakçı değilim, onların prensipleri kendine ama tüm ezoterik topluluklarda gizlilik esastır. Sırları açığa çıkaran ceza alır ki çıkaranlar da aldı zaten. Çalışmaları da geçersiz kılındı.
Sitemizin kurulma amacı ezoterik bilgilerin artık gün yüzüne çıkma vakti geldiği emri verilmesidir. Ama bu demek değildir ki çalışan uygulamaları al aynen söyle. Tüm eski majisyenlerden bir kısmı mesleği bırakma kararı aldıklarında ya da varislerine aktarmak istemediklerinde, bilgilerini gelecekteki majisyen adaylarına bir alt yapı olsun, fikir oluştursun bu sayede kendilerinden birşey katıp dönüştürüp kullanabilsinler diye yazıya dökmüşlerdir. Kendilerinden sonra kimsenin aynısını kopyalamakla çalıştıramayacağı uygulamalardır. Bütün bu bilgiler derlenip yayınlanmıştır. Sitemizde de örnek olsun diye isteyenler tarafından paylaşılmıştır.
Her majisyen olacak kişinin yanında üstadı bulunuyor, gizli olduğu için siz bilmiyorsunuz. Olmayacak kişinin, üstad karşısına çıkmaz. İnternet, eski kütüphanelerin daha kolay erişim versiyonu. Günümüz bilginin açılma çağı olduğu için bilgiler dediğiniz gibi sadece bir yere kadar ulaşılabiliyor. Ötesi kütüphanelerde de internette de bulunmuyor. Neden? Herkesin ulaşması istenmediği sadece hak edene verilmesi gerektiği için. İnsanlık geliştikçe bir miktar daha teorik bilgi açıklanacak. Ama asla çalışan pratik uygulama şekilleri değil. Onlar sadece ilgili kişilere usulünce aktarılacak.
Sapla samanı karıştırmayın. Majisyen olmadığınız için işlerimizi bilmiyorsunuz ve kafanızda yalan yanlış kurup içinizde ezilmiş bir şekilde zehir zemberek yazıyorsunuz. Kendinizle barışık olun ve neyin ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmadan fikir yürütmeyin. Sadece cahiller paylaşılmış uygulamayı kopyalayıp uygulamaya kalkarlar ve biz uygularız, denemeyiz. Denemeyi de cahiller yapar. Zira bilmezler ki bir büyü deneme ile yapılmaz, direkt uygulanır, hata kabul etmeyen işte deneme olmaz, deneyeceğim diyen ayvayı yemiştir. Size afiyet olsun.
Bir daha bana bu tarz üslupla yazmayın edebinizi takının. Beni sahtekar buluyorsanız neden soru soruyor, paylaşımlarımı okuyor, yardım talep ediyorsunuz? Nedir bu ulaşamadığı ciğere mundar deme halleri?
sizin yazılarınızı okumaya bayılıyorum :willy_nilly:

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Nedir ben majisyenim siz bizi anlayamazsınız bizim farklı bir yaşamımız var gibi kendini yüceltme çabaları zaten gerçek bir majisyen insanlardan bunu saklamaya çalışır. Sizin yaprığınız gibi ben majisyenim siz bizim işlermizi bilemezsiniz gibi cümleler kurmaz.
Doğru ezoterik okült cemiyetlerde gizlilik esastır. Ama dağılmaya başlamış cemiyetlerdeki üstadlar bunu farkedip belirli bir seviyeye kadarki olan külliyatı paylaşmışlardır. Başta kınansalarda sonradan ne kadar doğru bi işe yaptıkları anlaşılmıştır. Böylece sahte bir üstada ihtiyaç olmadan kendi hiyerarşisi içerisinde işleyen bir cemiyet olarak devam etmesi sağlanmıştır. Eğer bu öğretiler paylaşılmasaydı. Ya sahte bir majisyenin himayesine geçicekti yada unutulmaya yüz tutucakdı. Yani majisyen adayı bir üstada ihtiyaç duymadan kendini belli bir seviyeye kadar geliştirebilir. Doğru majide özgün olmak gerekli ama bir uygulamanın paylaşılması onun direk işlemez hale geldiği anlamına gelmez. Birilerinden kopya çeke çeke ilerleyen majisyen belirli bir seviyeye kadar gelebilir sadece daha ilerleyemez. Majisyen olmak içinde bir kanbağıda gerekmez. Tabikide bazı yetenekler soydan gelebilir ama ikisi farklı şeylerdir. Maji bir yetenekdir. Ama bu yetenek çalışılarakda kazanılabilir.
Size karşı Edepsiz bir kelime kullanmadım sadece sizin hakkınızdaki düşüncelerimi belirttimki bundada edepsiz bir kelime yoktu. Ben sizin gibi kelimelerin arkasına sığınarak gizliden gizliye imalarda bulunmadım açık açık düşüncelerimi belirttim. Bunu kendinize yakıştırırsınız yakıştırmassınız orası beni ilgilendirmez...

asliyigit

Kayıtlı Üye

Sayın Origanum bir sorum olacaktı size biraz saçma gelebilir kusuruma bakmayın..Yapılan bir büyüde,büyüyü yaptıran kişinin üzerinde belirli tutma belirtileri varmıdır.Belirli bir his,kötü rüyalar,bunalma hissi vs.gibi ?

Martı16

Kayıtlı Üye
Merhaba orıganum ,
BilgilendirmeleriniZi özellikle takip ediyorum, size bir konuda danışmak istiyorum ama nasıl sizle iletişim kurabilirim bilmiyorum, yardımlarınızı talep ederim.
Saygılar

Martı16

Kayıtlı Üye
Merhaba orıganum ,
Bilgilendirme ve açıklamalarınıza hayranım. Size bir konuda danışmak istiyorum ama sizle iletişim kurmam yolunda yardımcı olurmusunuz ?

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
vallahi arkadaşlar o kadar işlem yaptım ki Allah affetsin... buda bir medyumcuya yaptırdığım bir işlemdi açıkçası şimdi kadının ruh halini aklıma getirmek istemiyorum..evet geldi evet köpek oldu evet herdediğimi yapıyor değdimi değmedi sadece intikam için gitti diye yaptırdıklarım öteki tarafta bana ne şekilde monte olur aklıma getirmeyi düşünmüyorum.... sonra bir daha bozdurmak için işlem yaptırdım anlayacağınız büyü kitapta durduğu gibi durmuyor.. dikkat edelim
Merhaba sana nasıl ulaşabilirim çok ciddi bir konu var lütfen görürsen dön

superior

Kayıtlı Üye
Hatanız büyü yetilerine ve yapma iznine sahip olmadan yapabileceğinize inanmak gafletine düşmüş olmanız. Sizin gibi davranan herkesin başına gelen gelmiş size de.
Sitemizde sürekli tekrarlar dururuz, uyarılarımızı okumayıp da önce kendinde uygulamaya kalkan herkes zarara uğrar. Ayrıca atasözümüzü de tekrarlayayım bir kez daha: Etkili büyü yoktur etkili büyücü vardır. Tariflerin hiçbir önemi yok, etkili büyücü bu böyle olsun diye niyetlenip enerji yüklese olur.
Merhaba iletişime geçebilirmiyiz acaba sormak istediklerim var