Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

nefertiti

Kayıtlı Üye
peki başka yapabileceğim bir yöntem varmı paylaşırmısınız arkadaşlar .

peril

Kayıtlı Üye
bnm bildigim bir havas duası var ama su an nerde bilmiyorum evde bir yerde kagıtta yazılı ama bulursam söylerim ve sitede de bir sürü ask büyüleri var:D

sultana

Kayıtlı Üye
kımse neden cvp vermıo . sarmısak buyusunun 4. gunu

sultana

Kayıtlı Üye
ewet yaptım canım 4. gun bu fakat daıreyı sarmısakla cızdım yazıları kalemle yazdım . olumsz etkıler mı acaba ama sanmıorm ben ıcten ınanrak yaptım . acaba ne kdrda suresını gosterır bı orenemedım kımse de soylemıyor :(

kagero

Kayıtlı Üye
merhaba sultana aynı büyüyü bende yaptım..ancak daireyi çizme ve yazıları yazma işlemini sarımsakla yaptım kalem hiç kullanmadım..bende etkisini yaptığım günün ertesi itibariyle gösterdi..yapılan işlemlerde süre diye bir kavram olmaz.. yani kimse sana senin yaptığın büyü hemen etkisi göstericektir yada şu gün olucaktır diyemez..istediğine kavuşman dileğiyle..

sultana

Kayıtlı Üye
benm olmadı galıba . ama sadece kapısına serptım . temas yoluyla uygulayamadım . onunda etkısı olablr mı ?

külkedisi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aranıza yeni katıldım,çok ilginç konular özellikle büyü konusunda,öncelikle şuna inanmak gerekiyor,allah eger bir şeyi yada kişiyi nasip edecekse mutlaka bir şekilde ediyor,ama bazen dış etkiler sonucu kişinin iradesi elinden alınıyor olsada,mutlaka allahın dediği oluyor,birde bir şeyi ne kadar çok isterseniz yürekten allah sizin isteklerinizi duyuyor.

nayk

Kayıtlı Üye
ewet sadece kapısına serpsek , bide aynı okuldayız ewını bılmıyorumkı okulun paspasıyla kapısına serpsem olmazmı ki ?

sultana

Kayıtlı Üye
ben ıradesını elınden almaya calısmıyorum eskıden oldugu gıbı sımdıde aynı sekılde olmasını ıstıyorum . eger bu gunahsa evet gunah ıslıyorum. ben yerdekı bır karıncayı bıle ıncıtmeyen bır ınsanım . merhamet ve sevgı dolu bır ınsanım . benı haketmesını ıstıyorum . belkıde hakedıyor ama yeterınce uygulayamıyo. o yuzden bu yontemı uyguluyorum .

kagero

Kayıtlı Üye
Ben yaptığımda daha kapısına serpmeden etkisini göstermeye başlamıştı..onun geçtiği sokağa dökmek bile yeterli diyor zaten,temas şart diil aslında..hayatta belkide hiç bişeyi bu kadar istememiştim ve o yüzden çok etkisini gördüm belki..hepinizin isteklerinin gerçek olması dileğiyle..

sultana

Kayıtlı Üye
Nasıl gösterdi peki etkisini ? Biraz açıklayıp aydınlatırsanız memnun kalacağım.

nefertiti

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar bu uygulamayı yapan arkadaşların olmuş çok sevindim darısı başıma:) bende yapmak istiyorum böyle okuyunca çok hevesleniyorum ama sevdiğim kişi başka bir ilde ve ben korunmasızım yani ya çarpılırsam neyapcam yardım edin arkadaşlar lütfennn kendimi nasıl korurum ve nasıl yazıcam

sultana

Kayıtlı Üye
senn baska bı yontem uygulaman gerekır canım .

nefertiti

Kayıtlı Üye
tavsiye edebileceğin bir yöntem varmı.ben yakında yaşadığı şehre gidicem birkaç günlüğüne yaparsam olmazmı ve neden başka bir yöntem korunmasız olduğum içinmi yada uzakta olduğu içinmi anlamadım

sultana

Kayıtlı Üye
oraya gıttııgınde uygulayablırsın . yada forumda baska yontemlerede goz gezdırebılırsın kolay gelsn. dılegıne kavusman dılegıyle

nefertiti

Kayıtlı Üye
tşk ederim. bunu arapçamı yazmam gerekiyo yada türkçe yazsam olurmu ve taze sarmısak yani yeşil olanındanmı yada kuru sarmısakmı.

sultana

Kayıtlı Üye
arapça uygularsan daha etkılı kılmş olursun

Odkara

Kayıtlı Üye
uzaktan işe yarayacak ne war elinizde acaba _?saç büyüm tutmadı.lütfen yardım edin