Ruh Çağırma ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

donzula

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda aradım ama bit türlü çıkmıyor. Ruh çağırma davetleri nasıl yapılır ouja tahtasıyla ? Tahtayla ilgli bilgileri buldum ancak tam olarak seansı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Foras

Kayıtlı Üye
Tüm malzemeleriniz hazırsa bir karşı cins bulup(erkekseniz bayan gibi) tahtayı yere koyup üstünde gezdireceğiniz cismi yaklaşık 15 dakika gibi bir süre tahtanız da gezdirin. Tabii bu sırada bazı sözlerde söylemeniz gerekli fakat bu sözleri kendinizin yaratması daha faydalı olabilir.
Karşı cins dememin sebebi enerji akımından dolayı, ne kadar çok kişi gerçekleştirirseniz gelme ihtimali o kadar yüksek ve gittikten sonra sizin yorgun olma ihtimaliniz o kadar düşük olacaktır. Çünkü gelecek varlık sizin enerjinizle besleniyor olacak.
-Fakat gelecek varlık ruh değil kendini ruh olarak tanıtan ve sizinle eğlenecek bir cindir.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Çok kişi bu durum karşısında sonradan zorluk yaşıyor. Her ihtimali göze alarak dilediğiniz şekilde davet edebilirsiniz. Sözler çok önemli değildir ortam önemlidir. Mumlarınızı ve tütsülerinizi yakın, tahtanızı arkadaşlarınızdan bir veya bir kaçıyla iletişime açın. Gerisi zaten gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...