Biyokinezi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rappi5

Kayıtlı Üye
Özür dilerim arkadaşlar, aklıma yine birşey takıldı.

Biyokineziyle eğer saç rengi, göz rengi , ten rengi, bedensel değişiklikler yapılabiliyorsa eğer.

Neden Ses güzelleştirme veya kıl çıkmamasını sağlama gibi şeyler yapılabilir diye düşünüyorum yanlışmıyım? :) bu konu hakkında biri bilgi verebilir mi? :) teşekkürler şimdiden

rappi5

Kayıtlı Üye
Bilgili birisi cevaplandıracaktır diye ümitleniyorum :)

İlgilenen yok mu ? :(

alin

Kayıtlı Üye
Sayın xlentra, sitemizde yenisiniz, öncelikle hoş geldiniz. Site kurallarımızı her üyemiz gibi okuduğunuzu farz ediyoruz. Arka arkaya mesaj yazmamak da kurallarımızdandır. Sorduğunuz soruların yanıtı elbette mümkündür. Enerjilerden örülmüş bir evren ve enerjiden oluşmuş insan arasında, her şey mümkündür. Ancak siz ya da kim yapabilir, bu başka konu. Enerji düzeyinizi, yetilerinizi, sabır ve deneyim sürenizi göz önüne alacak, çok sayıda etken vardır.

İlgi alanınıza göre, öncelikle sitemiz büyük bir arşiv gibidir. Eski konuları okuyup, deneyimlemeye çalıştıklarımızı uygulayıp, sonrasında sorular sorarsak, siz de daha yararlanırsınız hem de aynı konular yinelenerek forum kirliliği oluşmaz.
Sevgiyle...

rappi5

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim cevabınız için :) ayrıca özür dilerim :) birdaha arka arkaya mesaj atmam :)

hasan06

Kayıtlı Üye
malesef o kadar güçlü olan bir varlık yokki sakal çıkmasın desin :)

rappi5

Kayıtlı Üye
Benim haddime değil düzeltmek ama sanırım arkadaşımız "sakal" demek istemiştir. Baya garip bir durum olduğu için bu düşüncemi yazıya dökmek istedim.

teşekkür ederim hiç düşünmemiştim :D birde okadar göz rengi vb değiştirebildiğimize göre onlarda yapılabilir diye düşünüyorum sonuçta onlarda genetik?

PyroKinesisT

Kayıtlı Üye
Benim düşüncem ve inandığım insan kendini yeteri kadar keşfedebilirse dna larını bile yeniden kodlayabilir tabiki şimdi çok uç bi düşünce olarak gelebilir size ama bence mümkündür..

hasan06

Kayıtlı Üye
ya çok garip bir cümleydi yada benim kelime dağarcığım dar :/ pek birşey anlamadım
Ya pardon klavye hatası olmuş salak değil sakal olucaktı yani " l " harfi ile " k " harfi yanlış yerde olmuş, yanlış anlayan arkadaşlardan özür diliyorum.

Benim haddime değil düzeltmek ama sanırım arkadaşımız "sakal" demek istemiştir. Baya garip bir durum olduğu için bu düşüncemi yazıya dökmek istedim.
Ya evet tamamen klavye hatası olmuş, tekrar yanlış anlayan arkadaşlardan özür diliyorum.

rappi5

Kayıtlı Üye
ya pardon klavye hatası olmuş salak değil sakal olucaktı yani " l " harfi ile " k " harfi yanlış yerde olmuş yanlış anlayan arkadaşlardan özür diliyorum

ya evet tamamen klavye hatası olmuş tekrar yanlış anlayan arkadaşlardan özür diliyorum

sorun değil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...