Psi-Wheel İle İlgili

rappi5

Kayıtlı Üye
Herkeze iyi forumlar...

Arkadaşlar psi-wheel mekanizmasını hazırladım fakat bu hep kendi kendine dönüyor. Ne cam açık, ne kapı açık, ne hava var? Pc oynarken filan hep dönüyor?

Kabın içine koyunca bile dönüyor bazen :) Ne yapmalıyım?

byriddle

Kayıtlı Üye
Kardeş onu senin döndürüyor olman gerek. Yani belki de sen döndürüyorsundur ?

rappi5

Kayıtlı Üye
Bende Onu istiyorum işte ben döndürmek istiyorum evde cam filanda açık değil fakat cam açıkcasına dönüyor. bişey yapmadığım halde. acaba neden. bazen dönerken konsantre olunca durdurabiliyorum fakat sonra dönüyor yüne durdurmaya çalıştığımda çok zorlanıyorum sonunda bırakıyorum ve dönmeye devam ediyor? .s

byriddle

Kayıtlı Üye
İşin erbabı olanlardan eminim cevap gelecektir.

rappi5

Kayıtlı Üye
bende bekliyorumda cevap gelmedi :) bildiğim kadarıyla hiçbir konsantre vb. olmadan dönmesi saçma yani rüzgardan filan dönüyor olması gerek. fakat rüzgar filanda yok. heryer kapalı. fakat sürekli dönüyor yanında olduğum zaman. kısa sürelide olsa durdurabiliyorum. bazen istediğim yöne gitmesini sağlıyabiliyorum fakat başıma ağrı giriyor bırakmak zorunda kalıyorum. fakat ben bunları ellerimle değil gözlerimle yapıyorum gözlerim feci şekilde ağrıyor. bi bilen cevap yazarsa sevinirim :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Siz mekana girdiğinizde mi dönüyor? Eğer öyleyse sizin enerji alanınız etkiliyor olabilir. Yer değiştirmeyi denediniz mi? Odada ki manyetik alan da etkiliyor olabilir. Zaten elle değil, gözle, bakarak da durduruyorsanız sizin enerjinizin etkisi söz konusu olabilir. Ancak gözle yapmanızı tavsiye etmem, gözler hassastır ve eller dururken boşuna gözlerinizi yormayın. Telekinezi çalışmalarında baş ağrısı normaldir, devamlı yapıyor olsanız alışırsınız ve ağrılar olmaz. Gözle çevirebildiğinize göre enerji çalışmaları yapıyor musunuz? Gözle çevirebilmeniz enerjiyi yönlendirebildiğinizi gösterir. Zaten elle yaparken de kağıda bakarak odaklanır ve gözlerimizi de kullanmış oluruz.

rappi5

Kayıtlı Üye
Siz mekana girdiğinizde mi dönüyor? Eğer öyleyse sizin enerji alanınız etkiliyor olabilir. Yer değiştirmeyi denediniz mi? Odada ki manyetik alan da etkiliyor olabilir. Zaten elle değil, gözle, bakarak da durduruyorsanız sizin enerjinizin etkisi söz konusu olabilir. Ancak gözle yapmanızı tavsiye etmem, gözler hassastır ve eller dururken boşuna gözlerinizi yormayın. Telekinezi çalışmalarında baş ağrısı normaldir, devamlı yapıyor olsanız alışırsınız ve ağrılar olmaz. Gözle çevirebildiğinize göre enerji çalışmaları yapıyor musunuz? Gözle çevirebilmeniz enerjiyi yönlendirebildiğinizi gösterir. Zaten elle yaparken de kağıda bakarak odaklanır ve gözlerimizi de kullanmış oluruz.

Teşekkür ederim, yorumunuz için. :) öncelikle şunu belirtiyim ben bu işlere bugün başladım 0dan. oldum olalı hep merak salmışımdır. çok fazla telepati yaşıyorum. fakat herkez gibi gülüp geçiyordum. arada manipülasyon özelliğimide farkediyorum insanlara örneğin okulda oluyo bu; çocuğu götürüyorum istemediği halde kendi istediğim birşeyi yaptırabiliyorum sanki onu yapmazsa bişey olucak gibisinden bir hisse kapılıyor ve yapıyorlar :) yeni tanıştığım biride dahil. enerji çalışmalarım hiç olmadı anlıyacağınız :) yatmadan önce meditasyon yaptım meditasyon ve biyokinezi göz rengi değiştirme olayı aynı anda yaptım imajine gayet paşarılıydı :) birde şunu farkettim gece bu olay olmuyor. aynı konumdayım ve kendi kendine dönme kesildi şuan. çok fazla odaklanarak az bi kıpırdama sağlıyabiliyorum :)