Dünyayı şoke eden vampir çocuk

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
zaten görüntüsünden herkes ürküyormuş hiç arkadaşı yokmuş ve hakkında dedikodu yapanlara saldırıyormuş kendini farklı hissediyormuş

donzula

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum ama garip geldi o (ağız damak) her neyse bir surat üstünde değilde bir fon üstünde duruyormuş gibi.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben benzetmedim, sadece haberlerde gördüm objektif olarak paylaşmak istedim. Burada her türlü inançtan insan var, alay etmeyiniz [SIZE=2,5]jjawonika [/SIZE]

Madem sallama olduğunu düşünüyorsun, niye vampirlerle ilgili konuları okumak için üye oluyorsun. İnanıyorsun, araştırıyorsun o zaman hataları da göz önüne alacaksın.

donzula

Kayıtlı Üye
sallamasyon...

böyle olayları hemen vampirlere yorma kafasını nasıl yaşıyorsunuz anlam veremiyorum. :D komik insanlarsınız.

o zaman ben de kobraya benzettim. belki vampir değil kobra çocuktur :D

iyi geceler.
Öncellikle konuşma üslubunuzu düzeltmenizi ve forum kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum. Emin olun ki bizim bile tahmin edemiceğimiz şeyler oluyor dünyada. Komik olduğumuzu düşünüyorsanız burda bulunmamanız gerekli çünkü konulardan anlaşılıcağı üzere burası bir parapsikoloji forumudur. Yani size komik gelen şeylerle doludur. Sevgiyle kalın.

vildann

Banlı Kullanıcı
:boat:allah kimsenin başına vermesin.yazık üzüldüm acaba estetik amaliyatıyla düzelebilirmi.

Keira

Moderator
sallamasyon...

böyle olayları hemen vampirlere yorma kafasını nasıl yaşıyorsunuz anlam veremiyorum. :D komik insanlarsınız.

o zaman ben de kobraya benzettim. belki vampir değil kobra çocuktur :D

iyi geceler.

Bu nasıl bir hadsizliktir? Kendinize gelin. Bu sitedeki hiçbir üyenin bu şekilde yorum yapmasına izin vermiyoruz. Bu konu inandırıcı gelmediyse seviyeli bir şekilde yorum yapabilirsiniz değil mi? Mesela " Arkadaşlar bana inandırıcı gelmedi. Siz ne düşünüyorsunuz?" gibi. İnsanların paylaşımlarına saygı göstermek, seviyeli yorum yapmak zor olmasa gerek. İyi forumlar..

Ori

Kayıtlı Üye
Çocuğun tam fotoğrafı var mı acaba?

striker

Kayıtlı Üye
çocuk pskolojik olarak artık kafayı yemiştir, düşünsenze herkes çocuğa öcü gibi bakıyor, ne olacak o çocuk zaman geçtikçe pskolojik sorunlar ve travma, sonra ya seri katil , ya içine atıp kafayı sıyıracak.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Yok sahte değil dudaklarinin gözükmeme sebebi ağız içinin çekilmesi benimde doktorum böyle resimlerimi çekmişti.Ağızlik takiliyor yanaklarin her iki tarafina ve yanaklar çekilip dişler tamamiyle ortaya çikiyor.Şeffaf plastikler gorünüyor aslinda resimdede.

demonic

Kayıtlı Üye
her dişleri iri olan kişi vampir midir?belkide insanlığı iyi temsil edebilecek birisi olacaktır ve ona imreneceğiz...

oxser

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar dişlerın seklı ıle vampır olunucağını düşünmüyorum açıkçası

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
yok tek bu resim vardı zaten bu tür olaylarda gizli tutuyorlar kişiyi

donzula

Kayıtlı Üye
Arkadaşımız belirtmemiş haberi ben farklı yerden okudum zaten vampir çocuk ismini temsili olarak vermişler yani bir vampir hareketi olduğundan değil. Haber başlığı için yani :)