Psişik yetenek olabilir mi?

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim hala sevdiğim bir eski sevgilim var. Bugün saat 03:03 ü yakaladım ve aklıma yine o geldi. Uyuduğunu bilmeme rağmen keşke gerçekten beni düşünüyor olsa gibi bir düşünce geçirdim içimden. 10 dk geçti geçmedi face'de durum paylaştı gecenin 3 ünde uyanır mı bir insan diye. Sizce bu bir yetenek mi?

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Umarım öyledir ya geliştirmek istiyorum yetenekse ben her düşündüğümde o da beni düşünsün gibisinden bir şey yapmak istiyorum

donzula

Kayıtlı Üye
Bir şeyi çok fazla ve içten inanarak isterseniz evren mutlaka size cevap vericektir. Psişik yetenek olduğunu zannetmiyorum ama bu demek değil ki psişik yeteneklerinizi güçlendiremezsiniz. Bu tamamen sizin elinizdedir. Sevgiyle kalın.

kıvep

Banlı Kullanıcı
olayı yaşamanın sıklığı birden ileriye geçti mi, evet sık sık yaparım ben bunu hemde bir kişiye değil o an kimi uygun görürsem ona uygularım istediğim zaman olur bu diyorsan evet bu bir yetenektir ama senin ki sadece bir olay sonuçta...

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Sadece onunla ilgiliyken benzer şeyler oluyor aynı anda aynı şarkıyı dinleyip, aynı kelimeleri kullanabiliyoruz. Aramızda garip bir bağ var gibi.

damonbl

Kayıtlı Üye
Yeteneğinizi Tekrar tekrar denemek suretiyle güçlendirmenizi tavsiye ederim.

Mesela Onun Sevdigi rengi bilmiyorsanız tahmin etmek, yada Bir konuda Onun fikrini tahmin etmek gibi , Pratikler yaparak bunun yetenek yada şans eseri bi olay olup olmadıgını anlarsınız :)

Bizede burdan yazarsanız sevinirim. açıkcası merak ettim.

donzula

Kayıtlı Üye
Psişik yetenekler herkes üstünde etki gösterir yani tek bir kişiye bağlı olarak hareket etmez diye biliyorum.

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Bilmeden hayali bir bağ oluşturmuş olabilir miyim öyle bir durum var mı? Forumda bazı şeyler var hayali hayvan yaratmak onun size güç verdiğini düşünmek gibi. Bu da ona benzer bir şey olabilir mi?

donzula

Kayıtlı Üye
Hayali hayvan yaratmak yani psi-pet çok üst düzey bir konudur yeteneğinin farkında olmayan bir insan yapamaz. Uzun süre çalışmalar gerektirir ve hiç koaly olmadığı söylenir.

bendekiben

Elit Üye
İnanç = Psişik yetenekler
İnsanoğlu çok eski tarihlerde bunu bir yetenek olarak görmüyordu .Çünkü psişik diye nitelendirdiğimiz hareketler onlar için konuşmak kadar doğaldı.Nezamanki bir kişi çıkıp "aaa bu yaptıkların olanaksız ,bu bir mucize" dedi: insanoğlu şüpheye düştü ve acaba dediği vakit bütün psişik diye adlandırdığı yeteneklerini unuttu, çünkü beyninde artık şüphe vardı,kendine olan inancı yok olmuştu....Sevgiler....

hsncn154

Kayıtlı Üye
Psişik yetenekten ziyade o kişiye enerjinizi göndermişsiniz böyle bir deneme yapmıştık arkadaşlarla ben uyurken beni uyandırmak üzerine ben arkadaşımın sesini duymuştum belkide o kişide sizin gönlünüzden geçen ve söylediğiniz şeyleri duymuş ya da hissederek uyanmış olabilir.. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bence seninki mükemmel bir telepati.

duygu12345

Kayıtlı Üye
bende gece beni rüyasında görmesini istemiştim o gece ve rüyasında görmüş aylardır birbirimizi görmüyorduk ayrılmıştık. bana msj atdı o gece :) ayrıca sevmediğimiz bir insanada bunu yapabiliyoruz benim canımı yakan birisininde canının yanmasını istedim 2 gün sonra düşük yaptı aslında çok üzüldüm benim gönderdiğim enerjiden mi olmuştur merak ediyorum?