Dünyanın ilk vampiri Denizli'de şifa arıyor

@nemon

Kayıtlı Üye
Kan içmeden duramayan 23 yaşındaki Türk genci tıp literatürüne girdi. Hayatı boyunca travma üstüne travma yaşayan genç hastanede gözetim altında
Dünyanın en prestijli dergilerinden Journal of Psychotherapy and Psychosomatics son sayısında dünyanın ilk vampiri olduğu tespit edilen 23 yaşındaki bir Türk'ün tıbbi hikayesine yer verdi. Evli olduğu bildirilen gencin kan içme alışkanlığı yüzünden birçok sefer tutuklandığı belirtildi. Makaleye göre, kimliği belirtilmeyen genç adam, hayatında geçirdiği birkaç travmatik deneyimden sonra kan içmeye başladı ve bu artık kendisi için nefes almak gibi bir ihtiyaç haline geldi. Önce kendini sonra da başkalarını yaralayıp kanlarını için kişinin babası son çare olarak kan bankasından kan aldı. Ailesinin çabalarıyla tedavi olmak için doktara giden genç, Denizli'deki askeri hastanede Doktor Direnç Sarıkaya'nın başkanlığında bir ekip tarafından tedavi edilmeye başlandı. İlk bulgulara göre hastanın çoklu kişilik sorunu, travma sonrası stres bozukluğu kronik depresyon ve alkol bağımlılığı yaşadığı tespit edildi ve bunların sonucuna bağlı olarak da "vampir özelliği" gösteren ilk hasta olduğu anlaşıldı. Araştırmacılar, hastanın 4 aylık kızını kaybettiğini, amcasının önünde öldürüldüğünü, bir arkadaşının önünde cinayet işlediğini, çocukken annesinin ona sık sık saldırdığını ve 5 ile 11 yaş arasında hiçbir şey hatırlamadığını belirtti. Makalede, çoklu kişilik sorunu devam eden hastanın kan içme ihtiyacının azaldığı yer aldı.
Kaynak:Sabah gazetesi

Bu sabah haberlerde de gördüm siteye baktım göremedim bende sizlerle paylaşmak istedim.

donzula

Kayıtlı Üye
Psikolojik problemlerle kötü olaylara sebep olabiliyor ancak VC17 virüsüne sahip insanlar vampir olarak geçiyordu dünyanın ilk vampiri demeleri şaşırttı. Teşekkürler güzel paylaşım :)

vildann

Banlı Kullanıcı
:cheers2:hastanede bol bol kan verirler artık...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
okuduğum habere göre bir sitede (isim vermek yasak galiba haber sitesi) dissosiyatif kimlik bozukluğu hastası olduğu kanısına varılmş son durum yani

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
ben olmak istemezdim bütün gençler beni de ısır diye linç ederlerdi beni :)