Çok kötü durumdayım Allah rızası için bana yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carsamba

Kayıtlı Üye
2 ay önce kalp kapağı hastalıgımı ögrendim ve resmen depresyona girdim. 2 ay içinde sıkıntıdan 10 kiloya yakın kilo verdim. kalbim cok agrıyo nefesim daralıyor. sürekli ölümü düşünüyorum saçlarım bu yaşta beyazladı. sizden bana dua etmenizi istiyorum Allah rızası için lütfen bana yardım edin sanki kafayı yicek gibiyim. psikologada gittim ilaç verdi oda beni cok etkiliyor bunalıyorum terliyrorum . inanın ddünyada yaşamıyo gibiyim hiçbişeyden zevk almıyorum nolur bana yardım edin

albus

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun.
Hastalığın seni yiyip bitirmesine izin verme.
Pskoloğa gitmek yerine Hastalık Risalesi kitabını oku, kitapçılarda vardır.
Hasta olmaktan zevk alacaksın.
Garanti.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Her hafta sitede şifa çalışmaları yapılıyor ,katılmanızı tavsiye ederim gerçekten çok sağlam şifacılarımız var. Sitede arama yaparsanız ,bilgilerine ulaşabilirsiniz geçmiş olsun .

• Beğendim
Tepkiler: AJA

dexter

Elit Üye
Geçmiş olsun umarım bir an önce kendinizi iyi hissedersiniz.
Ama imlaya ve yazım kurallarına uyalım.

hürem

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun inşallah sağlığınıza kavuşursunuz ancak hastalık durumlarında moral ,yaşama isteği iyileşmek için çok önemli. Hayata küsmeyin insan olarak başımıza ne zaman ne geleceğini hiç bilemeyiz. Önemli olan mücadeleyi bırakmamak.

erresser04

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun arkadaşım.Allah ım en yakın zamanda şifalar verir inşallah.Forumdaki arkadaşların söylediği gibi her hafta perşembe günleri şifa çalışması yapılıyor.
http://www.gizlimabet.com/threads/27511-Şifa-Çalışması-İçin-Detaylı-Açıklama!!!!
Onun haricinde seni bu kadar sıkan depresyona sokan nedir?Allah ıma şükürler olsun amansız bir hastalığın yok.İnternette biraz dolaştım ilk safhalarda sadece doktor gözetiminde ilaçlar,İleri safhalarında ise kamera ile ameliyat var.Şimdi soracaksın o durumun içinde değilsin ne anlarsın? Şöyle ki çok sevdiğim kanser hastaları vardı ve onların defalarca ameliyat oluşuna şahit oldum.Ne acılar çektiğini...Bunları deneyimledikten sonra senin hastalığına baktım doktor yorumlarına tedavi yöntemlerine hayatını gereksiz yere strese ve üzüntüye sokuyorsun.Araştırdığım yazıları özelden sana yolluyorum.

carsamba

Kayıtlı Üye
Hepinize çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, ama maalesef kameralı bir ameliyat yok. Göğüsten bitimine kesilerek yapılıyor ameliyat, bu da beni çok korkutuyor. Dualarızı eksik etmeyin.

Allah razı oldun sizden

janet

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, ameliyat korkulacak birşey değil. Ve hastalığa yenilmek yerine onunla mücadele etmek lazım. Şifa çalışmaların da kesin faydası olur. Herşey düzelecek, sadece biraz zaman geçmesi lazım :)

tolik

Kayıtlı Üye
salam manim sozlarimi iyi dinle evvela olum hami ucundur. olmak yok olmak deyil. sen allaha qovusursan. birde ki har serde bir xeyir vardir bunu ynutma. allahda sanin ucun hangisi xeyirlidir onu iste. allaha dua elle. san bir gunahmi isledin? unutma har seyin anattari duadir allaha siqin.

nostalgıa1

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
2 ay önce kalp kapağı hastalıgımı ögrendim ve resmen depresyona girdim. 2 ay içinde sıkıntıdan 10 kiloya yakın kilo verdim. kalbim cok agrıyo nefesim daralıyor. sürekli ölümü düşünüyorum saçlarım bu yaşta beyazladı. sizden bana dua etmenizi istiyorum Allah rızası için lütfen bana yardım edin sanki kafayı yicek gibiyim. psikologada gittim ilaç verdi oda beni cok etkiliyor bunalıyorum terliyrorum . inanın ddünyada yaşamıyo gibiyim hiçbişeyden zevk almıyorum nolur bana yardım edin
Geçmiş olsun. Hastalığı değil de, daha çok sağlığı düşünmeye çalışın. Derdi veren Allah şifasını da verir. Umutlu ve mutlu olun.

zaferar

Kayıtlı Üye
Tepe cakranızdan yesil bir şifa nefesinin girerek kalbinizden cıktığını vesonra da tam tersini imajine edin.Kabinizin üzerinde yeşil bir enerji topu görün ,sevgiyle döndürün...Sevgi enerjisine yogunlasın ,hissedin,affedin..))Sevgiler:))

scLeng

Banlı Kullanıcı
Öncelikle geçmiş olsun ve umarım bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz fakat şunu söylemeden de geçemeyeceğim : Hayatımızda her zaman güzellikler olmuyor malesef.Herşeyden önce hayatı bir bütün olarak düşünmenizde fayda var sizin için acısıyla tatlısıyla.. Benimde rahatsızlığım var ama benim ki kafada bende ilaçlar kullanıyorum ama ölüm korkusu yok bende ölüm de nefes almamız kadar doğal bir şey bunun farkındalığı ile yaşarsanız daha rahat edersiniz zannımca.Hayatı herşeyiyle kabullenirseniz tüm korkularınız yok olur.Dost tavsiyesi..

Tekrardan geçmiş olsun sevgiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...