Biriyle ilişkiye giriyorum galiba nasıl kurtulabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alin

Kayıtlı Üye
Sayın vildann, üyemiz size site kurallarını hatırlatmış, bu da kuralları bilen tüm üyelerin hakkıdır. İlk mesajınızda apaçık dalga geçiyor ve "zevk almasına bak diyerek" üyeye hiç bir faydası dokunmayan, site kurallarımızca hoş görünmeyen şekilde yanıt yazıyorsunuz. Sonrasındaki üslubunuz da "varsa bildiğin yaz gazel okuma" tersler ve tartışma yaratır cinsten. Yetmiyor bir de tartışma çıkması için iyice dallayıp budaklayıp, size kural hatırlatan üyeye çıkışıyorsunuz.

İnanmadığınız bölümleri okumak zorunda değilsiniz. Hiç bir fayda sağlamayacak, aksine küçümser, alay eder ya da kavgaya yönelik yazıların hepsi kurallarımız gereği yasaktır, bildiğiniz üzere! Site kuralları tüm üyeler için geçerlidir. Bundan sonra üslubunuza dikkat etmenizi öneririz! Ve kişilere değil, konulara yorum yazınız. İnanmıyorsanız yine üslubunuz ve tarzınız bu şekilde olmamalı! Bu sizin nezdinizde tüm üyelere hatırlatmadır!

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Herkes çok bilmiş gibi yazıyor da o zaman arkadaş niye size danışma gereği duysun zaten kendisi duaları okumuş küçük düşürücü şeyler de yazmak istemiyorum ama arkadaş zaten duaları okuduğunu ve bir faydası olmadığı söylemiş ve hala siz kuran yazanları hatırlatıyorsunuz iyi güzel arkadaşın sorununu böyle çözmeye bakın çok bilmişler..

ssiibeell

Kayıtlı Üye
merhaba, hasan tesekkur mesajların için ama hala gecmedi; acık olan yazıya yorum yazmıslar;diğerlerini de okudum, arkadaslar umarım basınıza asla gelmez.yorum yazan herkese tesekkur ederim.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Cin mektubunu bi dene bence işe yarayabilir. Yalnız iyice araştır öyle yap bu işi. Yanlış hatırlamıyorsam cin mektubunu yastığın altına koyuyordun sonra eğer gelip irtibata geçerlerse o mektubu oraya koyma gibisinden gitmelerine izin vermemiz gerekiyordu. Bunlar benim hatırladıklarım yıllar önce okuduğum bi kitapta geçiyordu harfiyen hatırlayamıyorum ama bu tür şeylerden bahsediyordu. O yüzden diyorum iyice araştır nerede ne yapacağını bil diye.

marsias

Banlı Kullanıcı
merhaba ben de ilişkiye girer gibi yapıp giremiyorum olmuyor yani. bu arada bekarım.

Enochian1

Banlı Kullanıcı
Bence Bu Konuda Epey Dikkatli Olunması Gerekmektedir Konu Bir Varlıksa Tabi Siz Buna İstekli Değilseniz Acilen Kovulma İşlemi Yapılmalıdır Eğer İletişime Geçebilirsen Hangi Dine Bağlı Olduğunu Öğren Bu Sana Bir Artı Kazandırır Falcıların Geneli Bu Yalanı Söyler Ve Ondan Duyduğunuz Bilgi Sizi Etkilemiş Ve Etki Altına Almıştır Psikolojik Olduğunu Düşünüyorum Bu Sürecin Bir Adı Var Sanırım Seninki Bireyleşme Süreci Oluyor Bunlara Daha Gerçekci Bakmanı Öneririm

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bende de arada oluyor her akşam yatmadan önce Ayet'el Kürsi okurum fakat her cuma günü bana bir şeyler oluyor..Cinsel ilişkiye girdiğim bir rüya görüyorum ama uyanığım fakat kendimi durduramıyorum.Sanki yanımda biri var ve nedense cuma günleri geliyor..Tamam 16 yaşındayım fakat neden cuma günleri onu çözemedim..

AJA

Elit Üye
Konuyu okudum baştan sona ve mabetin komik karelerine girmeli muhakkak..Saçma sapan karşılıklı dialoglar maşallah maşallahhh..
Kişi kendisi yaşar ve öğrenir,az sabır göstermek ve araştırmak gerekir..Hiç bir soru yoktur ki yaşanmadan cevap bulmuş olsun,iyi forumlar..

alin

Kayıtlı Üye
Üyenin sorusuna yararlı olabilecek yanıtlar geldiğinden ötürü konuyu kapatıyorum.
Konu kapatılmayabilirdi ancak uyarı yazımıza rağmen, hala dalga geçer tarzda yorumlar devam ediyor. Yeterince sabırla beklediğimiz kimi üyeler, her konuya dalga geçer tarzda yazmaktadır. Buradan tek tek kişi ismi vermeyeceğim, her kişi kendini bilir. Bu tarz yanıtlar ve yaklaşımlar devam ederse, gerekli cezaları alacaklarını hatırlatmak isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...