Biriyle ilişkiye giriyorum galiba nasıl kurtulabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ssiibeell

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bu olay yaklaşık 4 yıl önce başladı. Bir gece, biriyle ilişkiye girdiğimi hissettim. İlkinde çok sıkıntılıydı ve ben ne kadar yer değiştirirsem değiştireyim, gitmedi varlık. Ben uyudum ve çok sıkıntılı bir uyku dönemi geçirdim. Sonraki seferlerde, sadece zevk alıyorsun, vücudunda ya da yatakta bir şey olmuyor ve sırt tarafımda her gece biri sarılıp uyuyormuş gibi bir his hissediyorum. O zamandan beri, her gece olmasa da arada bazen bir şeyin varlığını hissediyorum ama bilmiyorum ne olduğunu. 4 yıldan beri, bazen uykuda, bazen uyumak üzereyken, bazen hiç uykum olmadığı halde uyku bastırıp uyumam halinde olmak üzere, pek çok defa cinsel birliktelik yaşadığımı düşünüyorum. Nereden anladığımı sorarsanız, cinsel isteğim yok denecek kadar azaldı. İyi mi oldu bilemiyorum ama zaten uykumda olduğu bir kaç keresinde, tam uyanmamama rağmen, ayıldığım durumlar oldu ama uyanmadım. Uyku, uyanıklık arası, işte orada hissettim, yani zevk aldığımı hissettim. Fal baktırdığım kişilerden biri, böyle bir durum olduğunu ima etti, ben de konuştum anlattım. Ama dediğim gibi emin de değildim, sonra bir başkasıyla da aynı konu açıldı ama o olmadığını söyledi ve aynı hisler oluyor hala bazen. Hatta bir seferinde, çok beğendiğim biriyle yaptığımı, rüya olarak görmüştüm ve hissetmiştim. Bu arada bekarım:). Ama enerjim eskisi gibi değil, daha çabuk yoruluyorum ve isteksizim, yaşama enerjim yok denecek kadar az. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan? Çok dua ediyorum ama inanın çok dua etmeme rağmen bazen hiç gitmiyor. Başta çok korktuğum ve tam olarak ne olduğunu anlamadığım için sürekli dua ediyordum ama gitmiyordu. Aklınıza gelebilecek tüm duaları okumuşumdur. Bildiğiniz bir yolu var mı?
Teşekkürler...

AJA

Elit Üye
Hoşgeldiniz önce.Eminim ki üye olmadan evvel forumda gezmişsinizdir..Kuralları ihlal ediyorsunuz imlanızla :)
Sorununuzun ne olduğunu siz tam anlayamadığınız için bizimde bir cevap vermemiz doğru değil.Bu fiziksel bir durum olabilir yaşınıza ve ruh halinize dair,bir musallat durumuda.Kaç yaşındasınız mesela ? Bana sorarsanız bu bu fiziksel bir sorun cinsel hayatınızla ilgili.Enerjinizin düşüklüğü herşeye bağlı olabilir.Önce kendinizi dinleyin sorun cevap arayın sonrasında dualarla yatmadan evvel koruyun kendinizi..Şimdilik yapacağınız bu.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Nasıl kurtulabilirsiniz bilmiyorum, ama Türkçenizi düzeltmeniz gerektiği açık.

ssiibeell

Kayıtlı Üye
Pek kısa süreli bir olay değil bu, anlattım bir kısmını. Sayfaları dolaştım ama benzer bir şey göremedim, görseydim oraya yazacaktım. Uzun süre de emin olamadığım için kimseye anlatmadım ama enerjimi süpürüp alıyor resmen. Kurtulmak istiyorum, özü bu.

AJA

Elit Üye
Yatarken abdest alıp ayetel kürsi ile kendinize koruma çemberi yapın.Forumda mevcut nasl yapacağınız.
İyi forumlar.

ssiibeell

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsiyi normal olarak, çok fazla okuyarak denedim ama bir şey değişmedi. Ama böyle de denerim, teşekkür ederim.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
bende uyurken bi keresinde yanımda birini hissettim ve yatağima resmen bir ağırlık vardı ama o sırada herkes uyuyordu ailemden biri de olamaz sonra devamlı biri beni kontrol edip gidiyor gibi hissettim bu baya oldu 2008 in sonlarında benim hiçbir konuda bilgim yoktu ne olduğunu anlayamamıştım hatta kimseye açıklayamadığım olaylar yaşadım :\ ama artık yok hiçbişey herşey normal

ssiibeell

Kayıtlı Üye
peki nasıl geçti? enerjimi emip tüketiyor sıkıntım o yoksa rahatsız etmiyor hatta belki ihtiyacımı karşılayan melektlr diye dusunmustum bir ara.yani ne oldugunu bile bilmiyrm ve insanların da boyle hareket edebildiklerini öğrendiğimden beri;yani yanlıs bir bilgi değil herhalde; acaba insan mı diye bile dusunuyorum.sorularım cevapsız yani ve enerjimi tuketiyor kimseye asık olamıyorum:( cok kısa surede eksiğini goruyorum,gozumde kuculuyor.bazen uyandıgımda gece boyunca calısmısım gibi gucsuz uyanıyorum.cok kotu bir durum yani.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
kendine koruma çemberi yapmalısın çünkü yaşam enerjini bile bitirebilir ben ışık kulesi yapıyorum koruma çemberini bilmiyorum ama sitede varsa öğren onu bazen de dualı kolyem var onunla uyuyorum muhtemelen sana musallat olmuş bir varlıktır kolay kolay gitmezler bir bilene danış derim yada ben bilmiyorum bende danıştım öyle uzaklaştılar.

aşık olamıyorsan seni insanlardan da soğutuyor olabilir

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
vardı ama silinmiş galiba etrafına ışık çemberi imajine ederek ruhunu güçlendiriyorsun çünkü ruhun zayıf olursa varlıklar sana kolayca ulaşabilir

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
insanlar böyle şeyler yapamaz güçlü bir cindir muhtemelen sen ruhunu güçlendir

67890

Banlı Kullanıcı
şöyle bir şey biliyorum
bizler istemediğimiz izin vermediğimiz müddetçe negatif ruhsal varlıklar bizlere zarar veremez

gitmesini gelmemesini kendisine iletirsen gelmeyecektir

eskiden yaşadığım evde sinirli bir varlık vardı
bir gün yerde oturmuş bir şeylerle uğraşıyordum
yanıma bahsettiğim varlık geldi
enerjisi o kadar belirgindiki
korkmuştum
bende içsel olarak düşüncemi ona ilettim
lütfen git beni korkutma diyince gitti
en iyisi bu

istememek
allahın izniyle gidiyorlar

striker

Kayıtlı Üye
sizin durumunuzda bir bayan daha vardıi forumdaydı ama uzun süredir yok, hemen hemen aynı durumları o da yaşamıştıi bu yasadıklarını bana anlattı. anlattıkca ben ürpermeye basladım.
o kişi varlığın kendisinide görmek istemiş ve görmeye baslamış, varlık o kadar çekici ve yakısıklı görünüyormuş ki, hayır demek imkansız ...

ssiibeell

Kayıtlı Üye
ben de ruyamda tek sefer gordum ama en begendiğim insan şeklindeydi,en azından o an için.aynen, cok mutlu oldum hatta inanamadım.ama yalan neticede.

albus

Kayıtlı Üye
görmek istemiş ve görmeye baslamış, varlık o kadar çekici ve yakısıklı görünüyormuş ki, hayır demek imkansız ...
Eğer böyle bir şey sanada olursa ssiibeell bazıları şanslı olduğunu düşünebilir.
Hatta tam fantastik kurgu kitabı.
Arkasına da ; dehşet verici, bir solukta okuyacaksınız,nefes almayı unutmayın!, gibi yorumlar yazılırdı.
Ama hayalide, kitabıda adı üstünde fantastik kurgu. Kurgu.
Peki gerçekler?
...

ssiibeell

Kayıtlı Üye
gerceğini goemk istemiyorum isteğim şey kurtulmak zaten baska bisey değil.zaten sadece enerjini tuketiyor başka bisey yok.gerçek bu,dünyadaki bulunuş amacına kadar her şeyini zayıflatıyor,hastalık gibi.ama bana da istediğim gibi gorundugu zaman olmustu yani kıskanılacak ya da ozenilecek bir durum değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...