Tayyi Mekan Yeteneği İçin

ruhname

Kayıtlı Üye
Abdulkadir-i Geylani Hazretlerinden rivayetle;

Halvette 7 gün boyunca her namazdan sonra 21.111 defa şu isimleri okursa Allah' ın izni ile o kişi gökyüzü ile yeryüzü arasında Tayyi Mekan yapma yeteneği verilir. Velevki kafir olsa bile. İsimler;

''Ya Allah, Ya Haadi, Ya Maliku, Ya Seriiu, Ya Kadir, Ya Kafii, Ya Haliim, Ya Latif, Ya Alim, Ya Hayyu, Ya Samed, Ya Nur''

Bu isimler okunduktan sonra 1 defa Salatı Nuraniye okunmalıdır.okunacak adet malum halvet ise günümüz şartlarında çalışan insanlar için elbette zor ama bir gün deneyip böyle bir yetenek kazanırsınız inşallah Allah (c.c) tüm kardeşlerimin yar ve yardımcısı olsun..:)

zodehala

Kayıtlı Üye
sanki bi yerde yanlış var isimlerin doğru telaffuz ile okunması 1 adet 5 sn sürüyo (21111 x 5 )/3600 = 29 saat

iki vakit arasının en uzun olduğu yaz mevsimidir ki o da taş çatlasın 5 saat. her namazdan sonra bu adetin okunmasına imkan ve ihtimal yok

nira

Kayıtlı Üye
Bana mantıklı gelmedi. sayılarda bir hata olmalı.

albus

Kayıtlı Üye
sanki bi yerde yanlış var isimlerin doğru telaffuz ile okunması 1 adet 5 sn sürüyo (21111 x 5 )/3600 = 29 saat

iki vakit arasının en uzun olduğu yaz mevsimidir ki o da taş çatlasın 5 saat. her namazdan sonra bu adetin okunmasına imkan ve ihtimal yok​
Hemende hesaplamış :D :D
Hala haklı :D

andrah

Kayıtlı Üye
Demek ki once zamanin bereketlendirilmesi lazım tam telafuzunu bilmesem de basti zaman tayyi mekan deniyordu. :D

ahmet255

Kayıtlı Üye
Zikir sadeci ağız ile çekilen bir şey değildir. Tarikat dersi görmüş arkadaşlar bilir özellikle nakşibendi tarikatından kalp ile zikir çekersin bu işi sırrıda budur kanımca ağızla taş çatlasa 5 bin yaparsın ama kalp ile zikir çekmeyi biliyorsan bu zikirden fazla zikirleride kolaylıkla çeke bilirsiniz saygılar iyi akşamlar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Anlamiyorum ki esma deyince akliniza ne gelir, bu kadar basite indirgemek cidden sinir bozucu :)

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Burada zikredilen isimler allahın isimleri olup bu kadar çok okunmasının burada rivayet edilen etkilerinden çok daha başka etkilerinde olması muhtemeldir. Okuyan kişinin bunları kaldırabilecek kadar bilgili ve hazırlıklı bir kişi olması da gereklidir, her önüne gelenin okuyup sonuç alabileceği kadar basit olduğuna kani değilim...

andrah

Kayıtlı Üye
Ben basite indirgemek icin soylemedim :( bende konuda yazdigi gibi herkesin yapabilecegi kanisinda degilim o yuzden oyle dedim

ruhname

Kayıtlı Üye
bence sayılarda bir hata yok kaple çekilen zikir için bu sayı az bile.

ruhname

Kayıtlı Üye
Salat ı Nuraniye :

Allahümme salli ve sellim ve bârik alâ seyyidinâ ve mevlânâ muhammedin şeceratil aslin nûrâniyyeti velem’atil gabdatir rahmâniyyeti ve efdalil hılkatil insâniyyeti ve eşre fissûretil cismâniyyeti ve ma’denil esrârir rabbâniyyeti ve hazâinil ulûmil istifâiyyeti sâhibil gabdetil asliyyeti ve behcetis seniyyeti verrutbetil aliyyeti minedderacâti. Ennebiyyûne tahte livâihi fehüm minhü ve ileyhi ve salli ve sellim ve bârik aleyhi ve alâ âlihi ve sahbihi adede mâ halakte ve rezakte ve emette ve ahyeyte ilâ yevmi teb’asu men efneyte ve sellim teslîmen kesîran velhamdülillahi rabbil âlemîn.

kola

Banlı Kullanıcı
Abdulkadir-i Geylani Hazretlerinden rivayetle;

Halvette 7 gün boyunca her namazdan sonra 21.111 defa şu isimleri okursa Allah' ın izni ile o kişi gökyüzü ile yeryüzü arasında Tayyi Mekan yapma yeteneği verilir. Velevki kafir olsa bile. İsimler;

''Ya Allah, Ya Haadi, Ya Maliku, Ya Seriiu, Ya Kadir, Ya Kafii, Ya Haliim, Ya Latif, Ya Alim, Ya Hayyu, Ya Samed, Ya Nur''

Bu isimler okunduktan sonra 1 defa Salatı Nuraniye okunmalıdır.okunacak adet malum halvet ise günümüz şartlarında çalışan insanlar için elbette zor ama bir gün deneyip böyle bir yetenek kazanırsınız inşallah Allah (c.c) tüm kardeşlerimin yar ve yardımcısı olsun..:)
şimdi bunu yapınca direk olcak öle mi pek sanmıyorum meleğe adres bilgilerini verip o mu götüryo bu işler o kadar basit değil zannımca sitede varsa deneyen bizede anlatsın lütfen