İçimizdeki hisler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sun shine

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar;
Aklıma takılan bir şey var hep. Umarım doğru başlık altında açmışımdır sorumu. Benim bir sıkıntım olduğunda genelde dua ederim. o kadar yoğun bir şekilde dua ederim ki, tabi biraz ağlar zırlarım :) ve bir süre sonra çok güzel bir rahatlama hissederim. Biliyorum ağlamanın da çok büyük etkisi var rahatlamam da ama daha sonra dualarımın kabul olacağına dair büyük bir umut kaplar içimi. Bir süre sonra da istediğim kısmen ya da tamamen olur. Bu içimdeki hise her zaman güvenirim ben. Bu hisin bir adı var mıdır? Bu his yanıltabilir mi? Her zaman doğru mu söyler? Bu konu ve sorularla ilgili yanıtlarınızı ve deneyimlerinizi merak ediyorum.

alin

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız an rezonans halidir. Tüm benliğinizle inanıp ettiğiniz dualar, daha çabuk ve çoğunlukla gerçekleşir. Gerçek kalbi temiz halle edilmiş dualar, yaratıcıya daha yakın hissettirir.

İç seslerimizi ise bize ortak kapılarımız olan (ortak bilinçten) alınan öğrenilen bilgilerin ışığı da etkiler, diğer enerjiler de etkiler, ego iç sesimiz de etkiler. Bunların ayrımını yapabiliyor olmak, farkındalık alanındadır ve hem madde dünyamıza, hem ruhani alemimize, ciddi katkılar sağlamaktadır.

Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...