Domuz yağı olabilir mi? Yardım edin

elidaa

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar, sizlere kısaca durumu özetleyeceğim..

Benim odamda yatağımın hemen yan tarafına duvara monta edilmiş elektrikli bir soba var.O sobanın kablosunun ortasından başlanarak yarım metre kadar yapışkan bir madde sürülmüş.Kablo siyah fakat üzerinde çok da belli olmuyor, dokunulduğunda yapışkanlık elinize bulaşıyor ve dikkatli incelendiğinde görülüyor. Sobanın her yerini inceledim bir şey akmış yapışmış ya da dökülmüş olabilir mi diye ama hayır hiç bir şey görünmüyor zaten duvarda asılı olan bir alet. Beni şüphelendirmesi ise maddenin akmamış oraya bizzat sürülmüş olduğudur. Evdekileri de sorgu sual ettim temizlik maddesi midir diye fakat kimsenin bir bilgisi yok..
Bir diğer durum ise babam evimizin balkonunun tavanında çamaşır ipleri için çakılı olan bir tahtanın kenarında sürülmüş beyaz donmuş yağa benzeyen fakat dokunulduğunda erimeyen bir madde buldu.Bir yemek kaşığının içine sığabilecek miktarda idi..
Zaten uzun zamandır üzerimiz de bir huzursuzluk vardı.Ailemin ve benim başımızdan da felaketler eksik olmadı,evimiz yandı,sıkıntılarımız hiç bitmiyor. Bu durum da kuşkularımızı arttırdı..Sizce bunlar ne olabilir,domuz yağı olabilir mi ? Eğer büyü ise nasıl kurtulabiliriz ? Bilgisi olanlar beni aydınlatırsa sevinirim.Ne olduğunu öğrenmeye çok ihtiyacım var..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Okuduğum,duyduğum kadarı ile domuz yağı ile yapılan büyüler tek başına yağımsı bir madde içermez.Buna bazen toprak/ölü toprağı ve genelde de adet kanı ve meni eklenir. Karışm halinde katılaşmış garip bir obje oluyor. Bu şekilde yağımsı ve tek olmamalı.Kesin yorum içinse bilen birinin görerek odur veya değildir demesi gerekir.Zaten yapılmışsa da kablo gibi birşeye sürülmez,gözükmeyecek bir yerde olur.Yatak altı,cam veya kapının üst kirişleri..vb kabloda olma ihtimali yok gibi.,
İyi forumlar

Keira

Moderator
Bazen kablolardan o şekilde bir yapışkanımsı madde akıyor. Büyü değil tamamen kabloyu saran plastik maddeyle alakalı. Sanırım sıcaklıktan akıyor.

elidaa

Kayıtlı Üye
Okuduğum,duyduğum kadarı ile domuz yağı ile yapılan büyüler tek başına yağımsı bir madde içermez.Buna bazen toprak/ölü toprağı ve genelde de adet kanı ve meni eklenir. Karışm halinde katılaşmış garip bir obje oluyor. Bu şekilde yağımsı ve tek olmamalı.Kesin yorum içinse bilen birinin görerek odur veya değildir demesi gerekir.Zaten yapılmışsa da kablo gibi birşeye sürülmez,gözükmeyecek bir yerde olur.Yatak altı,cam veya kapının üst kirişleri..vb kabloda olma ihtimali yok gibi.,
İyi forumlar

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim sayın Lavender fakat kabloda olan görünmeyecek şekilde sürülmüş..Ben onu tesadüf eseri farkettim..Kablo yatağımın başından aşağı doğru sarkıyor.Yani eğer biri kötü niyetle bir şeyler yaptıysa onu benim başucumda olması için oraya sürmüş olabilir diye düşündüm..Babamın bulduğu maddede söylediğiniz tanıma uyar gibi belki bir karışımdır fakat gizlenmiş olduğu kesin..Anlam veremiyorum hala..Yardım edebilicek kişilerin yorumlarını bekliyorum :(