psişik güçler cinler sayesinde mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
.......... iyide arkadaşım ozaman neden benim en baştan yazdığım yorumu mu iyice okumadın psişik güçler cinler sayasinde kazanılmaz lakin cinler insana doğaüstü güçler kazandırır dedim ve sen yine inadını tuttu yok doğa üstü güç kazanamaz sadece var olan yetenekleri kazandırır dedin ....levitasyonuda
dünyada sayılı insanın başarabildiğide bi gerçek sadece 5 10 cm havaya kalkar kişi ve saniye içinde tekrar yere düşer.sen inat ediyorsun :)

Arkadaşım ben var olan yetenekleri kazandırır demedim yazımı oku yav ! var olan yetenekleri geliştirir dedim levitasyon'u herkes yapabilir sadece üst derece konstanrasyon ve meditasyon,imajinasyon sayesinde ..Varlıklar sadece var olan yetenekler geliştirir ! ''Var olan yetenekler '' ''Geliştirir kazandırmaz ! '' :) Yazımı okuyun inat etmeyin .. Levirasyon vb. gibi şeylerin hepsi zihinin bize hediyesidir köreldiği için zor çıkartılıyor derinlerden yapanların hepsi bunu başaranlardır .. :)

kiybele75

Kayıtlı Üye
levitasyon ,psiball beyni bilinci kandırmak psişik yeteneklere meydan hazırlıyor bir gün psiball yaptım kardeşim büyümü yapıyorsun dedi enerjmdenmi nedir :) lamba duyuları neye dokunduysam bozdum :) ara ara geliyor bende bu yetenekler zihnin durgun stressiz isen psişik yetenek açığa çıkıyor cinlerin katkısı olabilir ama bunu cin isterse karşılığında bedel istiyor bazende layık görülüyorsun cinler seni seçiyor okuduğum tanıdığım insanlardan yola çıkarak yazdım.bence her ikiside olabilir isterdim alladinin cini gibi cinim olsun dile benden ne dilersen :)))

B

bernaguntekin97

Hiiiçç alakası yok her doğan insanda bi takım güçler vardır,onları keşfetmek insanlara kalmış :)

codzombi

Kayıtlı Üye
doğuştan yetenek olarak geleceği eminimki nadir ratlanır kusura bakma ama sende yazdığım yorumu iyice okumadığın belli levitasyonun cinler sayesinde yapıldığını söylemedim havada uçmak gibi imkasnzı olan bazı olayları cinler insanlara bu yetenekleri kazandırabilir bundan da insanı üstünlük manasıda çıkarılamaz her cinle görüşende bu tür yetenekleri kazanamaz işin ehli olmalı ve yüksek mertebeli cinle irtibatta olmalıdır:.
K.bakmayin cumlelerinizi noktasiz, virgulsuz yazarsaniz kimseye bir sey anlatamazsiniz, kimse sizi anlamaz. Türkçeyi katlediyorsunuz, bilmem farkinda misiniz ? Tabletten yazdigim icin bazi harfleri yazamadim affiniza siginiyorum. Arkadasim ben seni yanlis anlamis olabilirim.Bu benim hatam degil ,sizin hataniz :)

Gelelim cevaba .Anladigim kadariyla bu yetenekleri daha da ustun kullanmak icin herhangi bir varlik olmasi gerektigini soylediniz , bir ornek verebilir misiniz ? Yani kanit manasinda diyorum .

alin

Kayıtlı Üye
Psişik güçlerin kaynaklarını çoğu defa açıkladık.

Tüm evren her gün genişler çünkü enerjiden oluşmuştur, bizlerin canlı cansız gördüğü her şey enerjidir, tabi bizler de. Enerji iken bilinç, zihin ve irade işin içine girdiğinden, türlü yetilerimizi kullanabiliriz. Doğuştan denilen durumların, aslında anlatımı çok uzun ancak evet bazı kişiler daha yatkındır ( bazı ailelerde birden fazla resime/ müziğe yatkınlık olması gibi) ancak bu değildir ki sadece aileden gelir. Sonuçta herkeste vardır, ancak herkesin resim yetisi gibi kimi çöp adam anca çizer, kimisi şaheser yaratabilir. Yine yetisi varken kullanmamaktan pas tutan da olur, az yetisini arttırabilen de.

Diğer varlıklarla ilgili ise ne hiç alakası yok sözü doğru olacaktır, ne de sadece o denilmesi. Bize etki edebilirler, kimi kişiler onlardan destek alır, kimi varlıklar da kötü niyetle azaltabilir. Ancak psişik yetenek varlıksız olmaz sözü de varlıktan başka kaynak yok sözü de doğru olmamaktadır.

Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...