Ünlü Vampirler...

ganicen_drakul

Kayıtlı Üye
Ünlü aktör Nicolas Cage'e ait olduğu söylenen 1870 yılında çekilmiş bir fotoğraf yüzünden aktörün vampir olduğu iddia ediliyor.

Nicolas Cage'e çok benzeyen bir Amerikalının iç savaş sırasında çekilmiş fotoğrafı eBay'de 1 milyon dolar fiyatla satışa sunuldu. Huffington Post'un haberine göre; Washington'da yaşayan Jack Mörd, satışa çıkardığı fotoğrafın eBay ürün açıklama kısmında "Nicolas Cage bir Vampir/1870/Tennesse" yazılı olan siyah beyaz fotoğrafın, Nicolas Cage'in sadece başarılı bir aktör değil aynı zamanda iç savaş döneminde de yaşamış bir vampir ya da benzeri ölümsüz bir varlık olduğunun kanıtı olduğunu iddia ediyor.

'Con Air', 'Ghost Rider' ve 'The Rock' filmlerinin 47 yaşındaki yıldızına oldukça benzeyen fotoğraftaki adamın 1870'li Tennessee eyaletinin Bristol kentinde yaşayan gerçek bir şahsa ait olduğu ve photoshop ya da farklı bir grafik programıyla düzenlenmiş olmadığı vurgulanıyor.

cage_1-4712_334.jpg

00290065-0000-0000-0000-000000000000_00000065-06d3-0000-0000-000000000000_20110919190955_Nicolas%20Cage.jpg

Ve aynı sey John Travolta içinde geçerli

Kanada'da yaşayan bir fotoğraf koleksiyoncusu, 1860 yılında çekilmiş fotoğraftaki kişinin 'Grease' ve 'Pulp Fiction' filmlerinin unutulmaz oyuncusu John Travolta olduğu konusunda ısrarcı...

260IS2T5.jpg

Siz nedersiniz bu kanuda...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
nicholas cage e her zaman hayran kalmışımdır zaten ;) çekiciliğinin nedeni belliymiş bir de kimliğini saklamayan bir diğer vampir olan grup da blutengel dır

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
bence cekici deil son derece itici resmine bakamıyorum bile

aşk1

Banlı Kullanıcı
Resimler birbirine benzesede tam oturmuyor gibi burun göz çene saç yapısına bakınca bilemiyorum ama benziyorlarda evet.
ben bile kendimin benden büyük benden küçük çok benzerime rastladım insanların benzerlerini mümkün.
hatta büyük babaannemin kopyasıyım kadın öleli bi 100 yıl vardır. Kim görse büyük babaannemi şaşır senin yaşlılığın bu nasıl olur der :D
insan insana benzer arkadaşlar bunlarda tam kanıt değiller. iyice araştırılmalı resimle olcak iş değil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Her insan çift var edilmiştir denilir.Ben inanıyorum tıpatıp aynısı bile olmasa her insanın çok benzeri olan birisi vardır. :)
Bu tür olaylara çok şahit oldum.Hatta kendimin aşırı benzerini bile buldum. :)

cevriye

Kayıtlı Üye
hahaha güzel paylaşım. Ancak bu fotoğrafları internette yayan kişiler bu aktörlerin genç yaşlarda da filmlerde oynadığını unutuyor. Benim bildiğim vampirler yaşlanmaz :)

oguzqueee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği
Aslında doğruluğu hakkında bişey diyemem ama doğru olmasını çok isterim :) Dünyanın hep gizemli bir yer olduğunu düşünmüşümdür...

Moderatör notu: Yazı boyutu 2 olmalı.

Yul

Kayıtlı Üye
bana korkutucu geldi bir de böyle şeylere inanmaya meyilliyimdir zaten ürktüm biraz ..ama bende doğru olduğuna çok da kanaat getirmiş değilim hani

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Sadece benzerlik. Birileri insanların aklını karıştırıp bol para kazanmak istemiş... Aynı zamanda vampir hikayesini kanıtlamak istemişler. Aslında arkasında çok neden yatıyor ama bu sadece benzerlik.