Yasaklı Üyelerin Yasaklarının Kaldırılması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patteskızartması

Kayıtlı Üye
Merahaba arkadaşlar, bu konuda bazı önerilerde bulunucağım. Mabet üyelerinin yasaklarının kalırdırılmasını ve gerekli uyarılarının bir kez daha yapılması gerektiğini düşünüyorum. Yöneticilermizden rica ediyorum. Bu gün yasaklı üyelerimizi aramızda görmek istiyoruz. Bunu yasaklı olan tüm üyeler için İstiyorum. Yöneticilermizden rica ediyorum. Esen kalın.

AJA

Elit Üye
Yasaklar rica ile ve hiç bir sebeple kaldırılmaz gizlimabet'te .Gereken uygulanır ve o kararda kalınır.Belli ki yasaklı arkadaşlardan biri rica etmiş sizden patateskızartması.. :)

Patteskızartması

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlarmız gerçekten yasaklanmayı haketmiyor ama. Ben Buna şahidim. Kimse bana ricada bulunmadı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Geçen sene yaptık. Gene aynı kişiler yasaklandı. Bir çok yasaklı üye süreli yasaklanıyor. Süresi dolunca yine aktif alıyor.

ruhname

Kayıtlı Üye
evet bencede benim en sevdiğim arkadaşlar yasaklanmış mesaj falan atamıyorum onlara :(

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Banlanmışlarsa mutlaka geçerli bir nedeni vardır. bence üyelikler aynı şekilde kalsın. 3 sene olacak bu siteyi takip ediyorum ve bugüne kadar nedensiz banlanan kimseyi görmedim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet forum yönetimi işini çok iyi yapıyor gereksiz yasaklanan hiç kimse yok . :)

Patteskızartması

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Belki İnanmazsınız Ama Bu Gün Bir Rüya Gördüm,Tüm mabet üyeleri bir vadide idik.Karşıdaki ovalara baktığımda elleri zincirle bağlı bir grup mabet üyelerini Bizlere doğru gelmek istediklerini Gördüm.Daha sonra URUMHAMATAHAYİL'di sanırım.Onların yanına gitti ve ellerindeki zincirleri açtı.Bilmiyorum anlamı ne olabilir ama Böyle bir konu açmak gereğinde bulundum.Kiminize komik hikaye gibi gelebilir fakat.Gerçekten Aynen Böyle Gördüm.

ikbal1505

Guest
Merhaba, yasaklanan üyeler zamanı dolduğunda üyeliği otomatik açılır. Süresiz banlanmışsa büyük hata yapmış demektir. Bir çok foruma göre yöneticilerimiz çok az ceza veriyor. Başka forumlarda, konuyu yanlış yere açmak bile 3 gün ban sebebi. Kimse boşuna banlanmıyor. Banlayan(admin) kişiler, kimi(üye,mod ve elit) banlıyorsa hakketmiş demektir. Eğer gerçekten haksız yere olduğunu düşündüğünüz banlanmış kişi var ise yönetim ile irtibata geçin. Sevgiler. :)

ibis73

Kayıtlı Üye
Benim gördügüm form gercekten demokrat sebebsiz yasaklanma yok , adalet degilde bilgi acisindan yönetim gizli ilimlerde yasakli uzman kisiler varsa onlarin yasaklarinin kalkmasini rica ederim . Kötü bir öneri biliyorum ama degisik bilgiler ögrenmek isteyen benim gibi üyeler vardir:)

Patteskızartması

Kayıtlı Üye
Süreli yasaklanan arkadaşaların tekrar açılma zamanı belli. Fakat süresiz uzaklaştırma alan arkadaşların hesapları, bu gün açıldığında daha da kendilerini düzelteceklerini umuyorum.

Keira

Moderator
Hala konu neden uzatılıyor? Sayın Urum gereken cevabı verdi değil mi? Böyle bir olay için konu açmak bile saçma. Bir sorununuz varsa ya da bir şekilde haksızlığa uğradığını düşündüğünüz bir üye varsa bunu özelden site yöneticilerine bildirirsiniz, onlarda durumu değerlendirir. Ayrıca banlanan her üye için haklı bir sebep vardır, kimse sebepsiz banlanmıyor. Banlanan kişi de neden banlandığını biliyor zaten.

ikbal1505

Guest
Gerekli cevaplar verildiğinden dolayı konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...