Diyet

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
2013 Senesi Astrolojik Olarak Diyete Başlamak İçin En Uygun Günler;

Gökyüzünde Ay’ın hareketleri günlük bir takım işlerimizi organize etmek için bir nevi yardımcı görev görür. Mesela ayın boşlukta olduğu zamanlar önemli bir takım işlerimizi başlatmak, ciddi uğraşlarla ilgilenmek zordur ve verimli sonuçlar elde edemeyiz. Genelde hobilerimizle veya “Boş işlerle” uğraşmak için uygun zamanlardır.

Şu an değineceğim konu gerçi bu değil, hepimizi kıyısından köşesinden ilgilendiren zaman zaman bazılarımız için dert olan kilolarımızdan kurtulmak için “Ne zaman diyete başlamalıyım” reçetesi olacaktır. Gökyüzünde her ay bir yeni ay ve bir de dolunay gerçekleşir. Özellikle dolunay zamanları kötü bir takım alışkanlıkları geride bırakmak ve diyete başlamak için ideal zamanladır. Dolunaydan hemen sonra Ay küçülmeye başlar ve yapacağımız diyetten maximum fayda sağlayabilir, daha hızlı ve seri bir şekilde kilo verebiliriz. Vücudumuzda oluşan ödemi çok hızlı bir şekilde atarız. Elbette farklı zamanlarda diyete başlayabilirsiniz ve eminim ki iradenizin de yardımı ile kilo verebilirsiniz fakat burada tam olarak ifade etmek istediğim maximum faydayı sağlayabileceğiniz zamanlar.

Madem gökyüzü bizim yaşam pusulamız bunu en iyi ve en doğru şekilde neden kullanmayalım ki ? Aşağıda vereceğim tarihler Dolunay’ın bir gün sonrası ve devamında diyete başlamak için en elverişli zamanlar listesi olacaktır. Bu günler Ay’ın küçülmeye başladığı zamanlardır.

2013

Ocak 28 – Şubat 3 Arası
26 Şubat – 3 Mart Arası
27 Mart – 3 Nisan Arası
25 Nisan – 1 Mayıs Arası
25 Mayıs – 1 Haziran arası
23 Haziran – 30 Haziran
24 Temmuz- 31 Temmuz arası
21 Ağustos – 30 Ağustos arası
19 Eylül – 26 Eylül arası
19 Ekim – 26 Ekim arası
17 Kasım – 24 Kasım arası
17 Aralık – 24 Aralık haftası

Alıntıdır.

Sevgiler... :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Diyete başlayacaksanız amaç bullmalısınız. Zayıflıyorum çünkü ........ deyip ondan güç almalısınız. İlk olarak nefsinizi kontrol edebilmek için çikolata ürünnleri almayın eve. Sonra alıp yememeniz lazım. Kendinize "aç bir hayvandan farkım yok mu tutamıyorum kendimi" diye telkin edin. Zayıflayacak arkadaşlara başarılar dilerim.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Üç şubata kadar vaktim var, bu dört gün rejim yapsam, bugünde dahil neyime yetmez. Teşekkürler paylaşım için joys :)

görkem35

Kayıtlı Üye
Yıllar önce okuduğum bir makalede aklımda kalan ve bunu hiç unutmamaya çalıştığım bir şeyi söylemek istedim. Zayıflıyorum ile ilgili cümleler heleki telkinler vermeyin kendinize. Kilo veriyorum diyin, zayıflamak keliimesiini beynimiz bir tehdit bir alarm olarak algılıyor ve boş yere savunmaya geçiyor. Vücudun güçsüz kalıp zayıflamasını önlemeye çalıştığı için dogal olarak kilo verilmesi zorlaşıyor.

canmert196

Kayıtlı Üye
Eklemek istiyorum hayatım boyunca 10 defa diyet yaptım. Hepsinde başlamak için gün bekledim. Son yaptığım diyette ise o an başladım ve tek onda başarıa ulaşıp 37.5 kilo verdim. Astroloji onemlidir kesinlikle ama ertelemek bana vucudun diyetten kaçması gibi geliyor. Mantık su oluyor. Çünkü "yiyeyim yiyeyim yarin yemeyeceğim". Eee sen zayıflamayacak mısın? Veririm diyorsunuz ama vermek tam bir işkence. Çok fazla su için. Su sizin açlığınızı bastırır. Almanlar bira içer çok fazla. Onun gibi su için; tadına varın. Spor yapmaniz sart yoksa sarkma olur. Kardiyo kosusuda yapmayin kardiyoda kaslarda eriyebiliyor.tempolu kosu yapin.Eger gelisme caginda iseniz kasdan sonra germe yapin.Konu acicam zayiflamaylan ilgili en kisa surede.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Diyete başlayacaksanız amaç bullmalısınız. Zayıflıyorum çünkü ........ deyip ondan güç almalısınız. İlk olarak nefsinizi kontrol edebilmek için çikolata ürünnleri almayın eve. Sonra alıp yememeniz lazım. Kendinize "aç bir hayvandan farkım yok mu tutamıyorum kendimi" diye telkin edin. Zayıflayacak arkadaşlara başarılar dilerim.

"Aç bir hayvan" nitelemesinden benzetmesinden ziyade daha yapıcı, olumlu, sevgi dolu ifadelerle, kelimelerle kişinin kendini motive etmesini daha doğru buluyorum.

Diyet yapmak ideal kiloya ulaşmak isteyenler için link aşağıda belirtilmiştir. Kolaylıklar diliyorum sağlıkla olsun İNŞALLAH. :)

http://www.gizlimabet.com/threads/10940-zayıflamak-için-bilinçaltı-ses-dosyası-etnik/page3

http://www.gizlimabet.com/threads/17618-Yemek-yeme-farkındalığı-testi

Sevgiler... :)