Sembol'un anlamını bilen?

• Konbuyu başlatan bernaguntekin97
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
eski kabilelere ait olduğunu sanıyorum, isimlerini anımsayamadım gözümün önüne geliyor ama :( kesin onlardandır. bide hatırlayabilsem :/

B

bernaguntekin97

eski kabilelere ait olduğunu sanıyorum, isimlerini anımsayamadım gözümün önüne geliyor ama :( kesin onlardandır. bide hatırlayabilsem :/

Hatırlayabilirsenz lütfen soyleyin cidden kolyenin anlamını cok merak ediyorummm genede tekrar teşekkürler

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
ilginç bir şeye benziyor bilenler bilgilendirirse seviniriz

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
ben anlamını değil ama nereye kimlere ait olduğunu bulduğumu düşünüyorum.

B

bernaguntekin97

http://www.funpool.org/wp-content/uploads/2012/12/funpool_maya-civilization-7.jpg

Yukarıdaki işarete yakın bir biçimde Maya uygarlığının simgelerinden biridir. Mayalılar çocuklarını şeytana kurban ederek korunurlardı, senin kolyen de şeytani anlam taşıyor.

Şeytani mi :S

ben anlamını değil ama nereye kimlere ait olduğunu bulduğumu düşünüyorum.

Mayalar mı ? :S

çizgifilmlerde falan gösterirlerdi, adalarda maskeli kabileler büyücüler vardı
http://e1301.hizliresim.com/15/y/jkcn8.jpg
bu resim oyundan bi kare anlatmak istediğime biraz daha yakın :/

Anlamı ne acaba ya :S

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
aman kardeşim nolur nolmaz sen çıkar da sakata gelme :D

master120

Kayıtlı Üye
bence bu tip kolyelere simgelere anlam yüklemek sıkıntılı bir durumdur sonuçta aklınıza böyle bir şüphe düştü ise çıkarın en güzel bu şekil içiniz rahatlar. o kolyenin size hiç bir etkisinin olmadığını düşünüyorum ama şuan psikolojik olarak daha çok etkilenmenize neden olur.

focus

Kayıtlı Üye
bana da böyle para tılsımı gerekli.
ne kadersizim Allahım şöyle bir tılsım olsa da bol para aksa bana.
ah be ahhh.
saglıcakla ve ışıkla.

donzula

Kayıtlı Üye
http://c1301.hizliresim.com/15/y/jk9y6.jpg

Ben bu kolyeyi cok begendigim için almıştım satan adam hadesin simgesi dedi.Araştırdım değilmiş.Kolyeyi taktıgımdan beride lucid rüya görüyorum acaba bilen varsa söylebilirmi teşekkürleer.
Kolye mayalıların sembollerini andırıyor. Ne anlama geldiğini bilmiyorum ancak sizin yüklediğiniz anlamda önemlidir bi sembol şeytanın sembolü bile olsa siz aktifleştirmeden harekete geçmez. Başınıza kötü olaylar gelmesini sağlamıyorsa ya aktif değildir ya da kötü bi amacı yoktur iyi forumlar.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
http://www.funpool.org/wp-content/uploads/2012/12/funpool_maya-civilization-7.jpg

Yukarıdaki işarete yakın bir biçimde Maya uygarlığının simgelerinden biridir. Mayalılar çocuklarını şeytana kurban ederek korunurlardı, senin kolyen de şeytani anlam taşıyor.

Kurban olgusundan kolyenin şeytani olacağı fikrine nasıl geçiş yaptınız anlamadım?Mayaların insan kurban ettiklerini bilirdim de kendi çocuklarını kurban ettiklerini sizden duyuyorum,nereden edindiniz bu bilgiyi?Çocuklarını kurban etseler soyları tükenirdi,hiçbir uygarlık bunu yapar mı.Tam aksi çoğalmak ve yayılmak ister.

Konuyu açan üyemiz boşu boşuna paniklemeyin,istiyorsanız takın istiyorsanız çıkarın.Kolyedekiler maya sembolleri,anladığım kadarıyla mayaların güneş diskinin bir tasarımcı tarafından yapılmış bir versiyonu,üstelik tamamı değil sadece göbek kısmı.Üzerinize ne takarsanız takın siz veya başka biri anlam yüklemeden veya çalışma yapmadan ne olumlu ne olumsuz bir etkisi olmaz.Yazılanları okurken de yeterince negatif anlam yüklemiş oluyorsunuz kuruntu yaparak,güzel birşey olsa da sizin enerjiniz onu reddedecek.Koyun bir kenara takmak isterseniz takın yoksa huzursuz oluyorsanız atın gitsin.

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
aztek yada maya gibi geldi çünkü 2 kabilenin kültürleri yakın ve yontmaların da bu gibi şekiller gözüküyor ama taştansada taşın cinsi ne acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...