Sembol'un anlamını bilen?

• Konbuyu başlatan bernaguntekin97
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

bernaguntekin97

Kurban olgusundan kolyenin şeytani olacağı fikrine nasıl geçiş yaptınız anlamadım?Mayaların insan kurban ettiklerini bilirdim de kendi çocuklarını kurban ettiklerini sizden duyuyorum,nereden edindiniz bu bilgiyi?Çocuklarını kurban etseler soyları tükenirdi,hiçbir uygarlık bunu yapar mı.Tam aksi çoğalmak ve yayılmak ister.

Konuyu açan üyemiz boşu boşuna paniklemeyin,istiyorsanız takın istiyorsanız çıkarın.Kolyedekiler maya sembolleri,anladığım kadarıyla mayaların güneş diskinin bir tasarımcı tarafından yapılmış bir versiyonu,üstelik tamamı değil sadece göbek kısmı.Üzerinize ne takarsanız takın siz veya başka biri anlam yüklemeden veya çalışma yapmadan ne olumlu ne olumsuz bir etkisi olmaz.Yazılanları okurken de yeterince negatif anlam yüklemiş oluyorsunuz kuruntu yaparak,güzel birşey olsa da sizin enerjiniz onu reddedecek.Koyun bir kenara takmak isterseniz takın yoksa huzursuz oluyorsanız atın gitsin.
Takıyorum,bilgilendirdiginiz için teşekkürler.

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
Olmekler uygarlıgının Tufan öncesi mistik sembolu bir kitapta raslamıstım buna... Olmeklere göre ölüm tanrısı Coatlicue ye ait bir sembol

klaroline

Kayıtlı Üye
bu tılsım kesinlikle mayalılara ait. aynısını ben taşıyorum.bir kaç tanıdığımda da var.ben hiçbir zaman tam anlamını bulamadım. çünkü bu bir çok maya sembolünden karma yapılar taşıyor. ne tür olduğuysa yine karma hem şeytani ,spritüel güç ve şans kategorilerini taşıyor. ama ben sadece önemli günlerimde takıyorum. cidden şans getiriyor. sen de tak. ve bunu bir çok kullanandan duydum.sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
561
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Üye silindi 77822