Yeşil ışık

Elix

Banlı Kullanıcı
İş
karate ve gizemli ÅŸeyler
Merhabalar, ben dün dua okumuştum ve dileklerim de her zaman meleklerle filan tanışmak gibi olmuştur(elhamdülillah Müslümanım;)).
Duamı ettikten sonra, saat gece 02:00 filandı yatağa girdim, uyuyamadım. Sonra dolabımın oraya baktığımda, rahmetli eniştemin dua kitabının(duayı o kitapta yapmıştım)üstünden, yeşil ışıklar yükseliyor ama parlak bir yeşil ışık değil mat gibi. Ondan sonra oraya gidip bakacaktım korktum, baktım hala duruyor, yatağın içine girip besmele çektim, öyle 5 dk filan yatağın içinde durdum. Sonra cesaretlenip baktığımda ise yeşil ışık yok olmuştu ve o yeşil ışık gerçek olduğuna %100 eminim. Dualarımda da evimize bir kiracı çıkması gibi şeyler vardı ve bugün evimizi kiraya verdik ve yine o gece de rüyamda evdeki kiralık afişlerin kalktığını gördüm. Bu yeşil ışık in midir,cin midir, yoksa dualarımın kabul olmasıyla alakalı mı bilmek istiyorum? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler ve bu arada daha yaşım 14.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bence ne indir nede cin.Melekler bize arasira bir isik küresi olarak görünürler,Ve degisik renkte olurlar,Auralari yoktur,cok hizli hareket ederler,Isimleri ise orbs tur.Arama butonuna yazarsan daha aciklayici bir konu acilmis,Sevgi ile kal:Angel_anim:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Korkmak insanın en büyük egosudur ..Eğer onu yenip baksaydın belki seni mutlu edecek bir şey yaşardın :) Korkma :) Sana zarar gelmediği sürece korkma :)
Melek olabilir evet :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Neden cinlere yoruyorsunuz, sonuçta kötü şeyler yaşanmamış. En önemlisi de dileğiniz gerçekleşmiş, belki de dileğinizin yerine geleceğine dair bir işaret almışsınızdır. Bence fazla kurcalamayın, sormayın. Kötü şeyler söyleyecek kişiler de çıkabilir, bu da boşuna korkularınızın artmasına sebep olur.

focus

Kayıtlı Üye
Melekler kalbimizden ve aklımızdan hiç eksilmesin.

Onları seviyorum, meşru her talebiniz için yardım isteyin ve korkmayın, mutlaka cevap veriyorlar.

Ve onlar bilmediğimiz kadar gerçekler.

Sağlıcakla ve ışıkla.

subzero31

Banlı Kullanıcı
Bence ne indir nede cin.Melekler bize arasira bir isik küresi olarak görünürler,Ve degisik renkte olurlar,Auralari yoktur,cok hizli hareket ederler,Isimleri ise orbs tur.Arama butonuna yazarsan daha aciklayici bir konu acilmis,Sevgi ile kal:Angel_anim:

görende hayatında melek gördü sancak iki dakkada senaryo kurdu :=)

mecra

Kayıtlı Üye
görende hayatında melek gördü sancak iki dakkada senaryo kurdu :=)

arzuhal arkadasimiz bilgisini paylasmis. Bir seyleri yasamadan da bilgi sahibi olunabilir (ki yasamadigini iddia edemeyiz). Hepsine de katiliyorum. Keske korkuna yenik dusmeyip baksaymissin. Neyse :) Sonuc itibariyle yesil renk ilahi bir renktir. Zaten dileginiz de kabul olmus. embriyo'nun dedigi gibi dileklerinizin kabul olunduguna dair bir isaret olabilir. Dualarinizin hayriniza kabul olmasi dilegiyle :)

subzero31

Banlı Kullanıcı
yaw he he o bisey diyince sorun yok biz diyince sucluu oluyoz oda güzelmiş :D

Elix

Banlı Kullanıcı
İş
karate ve gizemli ÅŸeyler
Teşekkürler arzuhal sende sevgi ile kal :hurray:eek:rbs araştıracağım.
Arkadaşlar yorumlarınız benim için önemliydi, herkes dilediğince şeyler yazmış ama lütfen söz dalaşı etmeyin.:eek:fftopic:
sağlıcakla kalın. :Angel_anim:

Neden cinlere bağladım çünkü bizim eve bir hoca gelmişti ve burada bir dede oturuyor, bu kim demişti. Biz şaşırmıştık sonra okuttuk daha olmadı ama bir daha öyle şeylerin olmasına karşılık demiştim ben.

canmert196

Kayıtlı Üye
Kötü bir şeye yormak gerçekten bence de saçmalık olur. Yeşil şifanın rengidir zaten güzel bir deneyim yaşamışsınız, cin olsa da korkmayın.

Sitede birbirine laf sokmaya çalışan arkadaşlar da bence bu davranışlarına son versinler. Yönetimin dikkatini bir defa çektiler, ikinci çekişlerinde hoş olmayacağına eminim. :)

allysa

Kayıtlı Üye
Selam aynı şeyleri ben de yaşadım 2 gün önce google'da öylesine bir bakayım dedim, aynı şeyleri yaşamışsın. Daha sonra tekrarladı mı merak ettim. Çok güzeldi benim gördüğüm, çok parlak ışıktı, yemyeşil harikaydı ama ben de korktum. :)

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Bedbaht olduğum acı çektiğim bir zaman diliminde bir gece iki büklüm yatağımda ağlaya ağlaya uyudum.Gece bir arası gözlerimi araladım ki sırtüstü dümdüz yatıyorum iki elim karımın üzerinde üstüste koymuşum 5-6 tane yeşil parlak hareler ağır ağır döne döne odanın içerisinde dolaşmaktalar..bense çok huzurulu onları seyrediyorum korkmuyorum ama ..o harelerin yine döne döne pencereden çıkıp gittiler..bu olay 2 kere oldu..bu nedir diye sorduğum kişiler hayal yada düş dediler inanmadılar .ama gerçekti ve hala neydi onlar öğrenemedim.ama korkmadım ..

allysa

Kayıtlı Üye
ne güzel korkmamışsın... iki kere oldu diyorsun aynı şekildemi oldu onuda yazarmısın :)