cin veya demonlarla irtibat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diablos

Kayıtlı Üye
arkdaşlar sizden bir ricam ve bir maruzatım olacak arkadaşlar ben bu konulara biiraz fazla düştüm ancak bir türlü bir sonuca ulaşamıyorum inancı düşük biriyim şayet zor zamanlar geçiriyorum bir şeye tutunmam lazım sanıyorum ki bir somut kanıtım olmadanda inancımada tutanamıyacağım şöyle düşündüm şayet cinler varsa veya şeytanlar ozaman inancımda doğrudur diye nerdeyse forumda söylenen cağırma ritallerinin çoğunu denedim ancak hiç bir şekilde ne bir sonuca varabildim nede bir cevaba birde baya uzun zamandır halsizlik ve yorgunluk .çekiyorum normal boş bir günümde 16saat aralıksız uyuduğum buna rağmen baş ağrısı çekmesem devam edebileceğim durum oluşuyor ve o karamsarlığa okadar kapılıyorum ki intiharın eşiğinden döndüğüm zamanlar oluyor genellikle geceleri okadar rahatsız oluyorum ve karamsarlığa düşüyorum ki bu diğer faktorlerden kaynaklandığını zannediyorum(bu kötü geçirdiğim maddi veya manevidurumlar)bunun için bir psikoloğa gittim sadece dinledi ve saçma sapan yorumlardan başka birşey yapmadı psikiyatriste gittim çeşitli ilaçlar verdi çoğu depresyon ve uyku problemi içindi yaklaşık 6aydır kullanmama rağmen hiç bir etkisini görmedim psikiatriste bu ilaçların etkili olmadığını söyledim oda bilinç altımın okadar hızlı düzelmiyeceğini söyledi simdi size soruyorum ne yapabilirim ve bu halsizliğim çeşitli negatif enerjilerden kaynaklanyor olabilirm?bilmiyorum bide bu denediğiniz bir çağırma rital veya ainini yalnız başarıya ulaşmıssa benimle paylaşabilirmisiniz

snm35

Kayıtlı Üye
Bir şeye tutunmanız için cinlerle irtibat sğlamaya çalışmaya gerek yok ki. İnancınızın düşük olmasının sebebi Allah öyle istediği içindir. Çünkü O herkese akıl fikir vermiştir ve okusunlar diye de ayet. Ve biz o ayetleri bir kitabın içinde bulup okuyabiliyoruz bizim tutunduğumuz tek şey o. Sizi Ona tutunmaya davet ediyorum .

diablos

Kayıtlı Üye
saolun ancak benim demek istediğim bu değil bende inanıyorum ancak artık inancıma da tutunacak gücü bulamıyorum çünkü şuana kadar ettiğim hiç bir ne dua nede beddua kabul edilmiyor bilmiyorum arkafonda neler dönüyor ama hiç bir şekilde somut bir şey göremedim ama bir şekilde bir işaret delil bulursam inancıma tekrar tutunabilme ümidindemiyim

subzero31

Banlı Kullanıcı
cagır sonra kurtulamıyorum diye burda agla sızla :) bence hiç deneme bosver

snm35

Kayıtlı Üye
saolun ancak benim demek istediğim bu değil bende inanıyorum ancak artık inancıma da tutunacak gücü bulamıyorum çünkü şuana kadar ettiğim hiç bir ne dua nede beddua kabul edilmiyor bilmiyorum arkafonda neler dönüyor ama hiç bir şekilde somut bir şey göremedim ama bir şekilde bir işaret delil bulursam inancıma tekrar tutunabilme ümidindemiyim

İnanıyorsan neyin delilini neyin kanıtını istiyorsun. Bu senin inancınla tezat oluşturur. Seni anlıyorum sanırım sıkıntılı durumlar yaşıyorsun. Edindiğim bilgiler ve araştırmaların neticesinde şunu sana söyleyebilirim ki Cin ve benzeri gibi şeylerle uğraşmak insana tamamıyle sıkıntı verir,hayattan soğutur.Bunu tecrübe etmiş çok insan var ki bu durumu yaşamasın..Şu ana kadar hiçbir duam kabul olmadı diyorsun.Dualarının kabul olunca mı somut delile ulaşmış olacaksın.O zaman sen demek istiyorsun ki.Allahım eğerki varsan bunu bana göster. Bilmiyorum doğrumu anlamışım.Seni tenkid etmiyorum çünkü seni tanımıyorum ama yanlış yoldasın .Allaha inanıp o inanca tutunman için bir delil arama lütfen.Tüm deliller O KİTAPTA yazıor.Onu oku olur mu?

striker

Kayıtlı Üye
sayın diablos,
bana biraz kendimi hatırlattınız,
lajin aramızdaki fark bende iman yönünden hiçbir eksiklik yoktu,
ben merakımdan , siz inanmak için çağırdınız.

lakin zaten siz ruhani olarak , enerji olarak çöküntüdesiniz,
bu varlıkların işi de enerji ile,
bende acemi acemi her daveti uyguladım,
aynen sizin gibi göremedim, aşırı yorgunluk ve bahsettiğiniz gibi durumlar oluyordu.
sonrasında varlıklarla hayvan olarak karşılaştım,
çok çirkin insan olarak da karşılaştım,
yanlız hayvan olarak gelenin bir bedeni olduğunu anladım,
yani et kemik gibi bir fiziğe sahipti,
insan olanlara donunma yada test etme sansım olmadı, çok değişik durumlarda boş sokakta,
yada iş yerinde boş odada oturan sonra baktığımda kaybolan vs.

yanlız benim bu merakım giderildi,
onlara olan merakım tamamen tiksintiye dönüştü, çünkü
herhangi bir pozitif hiçbirşeyini göremedim,
aşırı baş ağrısı, yorgunluk,, pskolojik rahatsızlık vs.
ben konusup sorular sormak , nasıl yasarlar , neredeler, ne yerler vs. gibi
ama biz ve onlar çok farklıyız.
sanırım birde tabiri caizsse hiç delikanlı değiller.
en kötü anınızda muhatab oluyorlar.
kurtulması ise, yazılan çizilinenin aksine muska hacı hoca olmadı,
tamamen kendi irademle, istediğim anda kurtuldum.
yanlız size tek tavsiyem şudurki,
enerji olarak kötü iseniz , yani ruhunuzu bir boşlukta bitkin görüyorsanız,
ehil kişilerden yardım almanızı şiddetle öneriyorum.
bu sitede uzman kişiler ve sitenin moderatörleri var. gerekirse onlardanda yardım isteyebilirsin.

tşk ediyorum

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Otur oturduğun yerde ya yürümeden koşamazsın.Önce enerjisel çalışmalar yap.Sık sık meditasyon yap,farkındalığını geliştir ondan sonra çağır.Şimdiden çağır enerjin yetersiz kalsın musallat olsun başına ondan sonra buraya gelip 'kurtarın beni' yaz.Hem ne için iletişime geçeceksin onuda tam anlayamadım kendisine faydası olmayan varlığın sana ne faydası olacak?

albus

Kayıtlı Üye
bir şeye tutunmam lazım sanıyorum ki bir somut kanıtım olmadanda inancımada tutanamıyacağım şöyle düşündüm şayet cinler varsa ...
İllaki somutluğu görmek istiyorsan aç pencereyi ve etrafa bak.
Onada yok diyorsan kendine bak...
Sonra düşün.
Bu sana yeter.
Huzursuzluğunu psikiyatrist çözemez, inanman lazım.
İlk Allah'ın adıyla başla; http://www.gizlimabet.com/threads/30957-Birinci-Söz
Ve kaynağını o konuda belirttiğim kitabı mutlaka al ve oku, anlamaya çalış.
Mutluluk çok uzakta değil.
İstemen yeterli.

sebep

Banlı Kullanıcı
be korkuyom ama yinede cin arkadaşım olsun istiyom kim istemezki

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
be korkuyom ama yinede cin arkadaşım olsun istiyom kim istemezki

Arkadaş olmamız gerekiyor olsaydı zaten aramızda perde olmazdı.Ben istemem şahsen,onun yerine dünyayı paylaşacak kafa dengi bir arkadaşım daha olsun isterim.Arkadaş hayatı paylaşmak içindir,cini kolundan tutup sinemaya mı götüreceğiz:)Ne geldiği belli ne gittiği,devamlı tetikte paranoyak olur insan,üstelik size akıl mı verecek,sıkıntınızı mı dinleyecek?.Çamurdan olsun isterse ama gene de insan olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...