Esmaların zikir adetleri ve mucize çözümleri

vuslt

Kayıtlı Üye
Genel olarak fiziksel bir şikayetim yok benim sıkıntım enerji anlamında buda bedenime yansıyor.

taroh

Kayıtlı Üye
Genel olarak fiziksel bir şikayetim yok benim sıkıntım enerji anlamında buda bedenime yansıyor.
enerji akışındaki aksaklık tıkanıklıklar bedensel sıkıntılara da sebebiyet verir.enerjisel olarak kötü enerjilerden arınmayı başarabilirseniz.çalışmalarınız daha faydalı olur .açıkçası bende kötü enerjilerden arınmak istiyorum.fakat bana uygun metodunu bulamadım.

vuslt

Kayıtlı Üye
Bunu aslında hepimiz biliyoruz yani enazindan bu sitenin üyeleri. Arınma nefes egzersizleri, meditasyon yada benzer olarak neyi benimsemisseniz mekan ve beden temizliği bunlardan sonra zihni kontrol etmek kolaylaşıyor ama sorun bildiğini uygulama aşamasında bir çoğumuz iradesi güçlü ve disiplinli olabilecek bir çocukluk gecirme şansına sahip değildi. Bunu farkettik şimdi bunu tek başına basarmamiz lazım.

taroh

Kayıtlı Üye
Bunu aslında hepimiz biliyoruz yani enazindan bu sitenin üyeleri. Arınma nefes egzersizleri, meditasyon yada benzer olarak neyi benimsemisseniz mekan ve beden temizliği bunlardan sonra zihni kontrol etmek kolaylaşıyor ama sorun bildiğini uygulama aşamasında bir çoğumuz iradesi güçlü ve disiplinli olabilecek bir çocukluk gecirme şansına sahip değildi. Bunu farkettik şimdi bunu tek başına basarmamiz lazım.
evet ruhumuz istismar edildi büyürken bu yaratılan kaos ile kontrol etmeye çalıştı ebeveyn lerimiz bizi.

yarbay

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum .esmalarin günleride önemlimi yani okunması gereken günlerdemi okunması gerekir ?yada hergün her esma okunabilirmi?