şifa taleplerinizi bize iletin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bakacağız belli olmaz karşılık oturacağız bişey yok korkacak yada endişelenecek

dido06

Banlı Kullanıcı
Pekı o zaman zaten yılbasında İstanbuldasınız Ankara'ya döndugunüzde bır yerde oturup konusur ve anlayıp bakarsınız sız de, bende nasıl olur uygun mu?

dido06

Banlı Kullanıcı
Ha urum bu arada sıfa calısmalarına da katılıyorum değıl mı tabıkı bıryerde toplanırız Ankara'da sız önce teshıse bakarsınız gercı sorun bellı ama.

dido06

Banlı Kullanıcı
Tesekkurler pekı karara bagladık cok tesekkurler yerı ve zamanı döndugunüzde belırlersınız bır kahve sohbetı eslıgınde sızı yormadan nasıl bır uygulamaya gıreceksıniz onu da bılmıyorum ama insallah benım ıcın ıyı olur.

peril

Kayıtlı Üye
Benim hastalıgım korku sonucu kekemelik olusmus ve ara ara oluyor kitap okuyamıyorum sesli bunun için de bir sey yapabilir misiniz:D

yaren81

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben de bazı geceler yerimden sıçrayarak uyanıyorum anormal bi sıçrama yatakta yer değiştiriyorum sanki ve sürekli uyuyorum cok yorgun hissediyorum kendimi. Her yerim ağrıyor sopa yemiş gibiyim her seyden üşeniyorum. Normalde içim içime sığmaz hareketli bir yapım vardır hiç oturmazdım. Ama şimdi bütün gün yatmak istiyorum. Çok kötü hissediyorum kendimi. Psikolojik tedavi görüyordum ama dr herseyin yolunda gittiğini söyledi. Tesekkür ederim çalışmanız için.

netheril

Kayıtlı Üye
Dostlar, rica etsem bana da yardım edebilir misiniz? Hayatımın başından beri yenememiş olduğum ama kurtulmayı da istediğim bir irade zayıflığı ve tembellik durumum var. Tıp fakültesinde okuduğum için de çok ders çalışmam gerekiyor ama sırf tembel olduğum veya uzun çalışmaya dayanamadığım için çalışamıyorum. Bu gidişle kalacağım.

Bir de inanabilme yeteneğimi uzunca bir süredir kaybetmiş durumdayım. Yani herhangi bir tanrıya, tanrıçaya inanamamamın yanı sıra, herhangi bir psişik veya majikal çalışmanın başarısı için gereken inanca da sahip olamıyorum. İçimdeki şifacılık kırıntılarını da bu yüzden kaybettiğimi sanıyorum. Dolayısıyla eğer inancımın yerine gelmesine yardım edebilecek iseniz sizden bu konuda da yardım rica ediyorum.

Yapabileceğim tek şey, bir şekilde yardım bulabileceğimi ummak... Teşekkür ederim.

goşa

Kayıtlı Üye
Çalışmaların hepsini kaçırmışım, çok üzüldüm.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Urum merhaba, Ben Zeyna. Annem 02/0/1952 ......... Akciger kanseri teşhisi konmuştu ameliyat oldu ve şu an da temiz. Şimdi de belinde 7 adet bel fıtığı ve göz arkalarında (Yani görünmeyen iç kısımlarında yara varmış buna sarı nokta hastalığı deniyormuş). Göz için bir tedavi yok dediler ilerledikçe görme bozukluğu artacakmış. Bel için yüzme ve fizik tedavi uygulanacak ama genel anlamda hem belinde ve özellikle kuyruk sokumundaki diskte biraz kayma olduğu için ağrıları oluyor. Göz için de ağrıları oluyor. En azından ağrı için birşeyler yapılabilir mi bunu öğrenmek istedim. Yardımların için şimdiden teşekkürler..

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Urum merhaba, Ben Zeyna. Annem 02/0/1952 Emine Eröge. Akciger kanseri teşhisi konmuştu ameliyat oldu ve şu an da temiz. Şimdide Belinde 7 adet bel fıtığı ve göz arkalarında ( Yani görünmeyen iç kısımlarında yara varmış buna sarı nokta hastalığı deniyormuş ) Göz için bir tedavi yok dediler ilerledikçe görme bozukluğu artacakmış . Bel için yüzme ve fizik tedavi uygulanacak ama genel anlamda hem belinde ve özellikle kuyruk sokumundaki disk te biraz kayma olduğu için ağrıları oluyor. Göz içinde ağrıları oluyor. En azından ağrı için birşeyler yapılabilirmi bunu öğrenmek istedim. Yardımların için şimdiden teşekkürler..

Annemin Doğum tarihini eksik yazmışım 02 şubat 1952 . teşekkürler

angelsinera

Kayıtlı Üye
ben 33 yaşındayım ve damar tıkanıklığı problemim var 25 yaşındayken ameliyat oldum ama strese bağlı nedenlerden dolayı tekrar başladı nolur bana da dua edin oğlum çok küçük bana ihtiyacı var sağlıklı olmalıyım allah herkesin derdine deva versin

origanum

Yönetici
ben 33 yaşındayım ve damar tıkanıklığı problemim var 25 yaşındayken ameliyat oldum ama strese bağlı nedenlerden dolayı tekrar başladı nolur bana da dua edin oğlum çok küçük bana ihtiyacı var sağlıklı olmalıyım allah herkesin derdine deva versin

Talebiniz değerlendirilecektir. Ama bu hastalığınız için önce uygun bir diyet ve egzersiz programı uygulamanız gerekmektedir.

cagri_ask

Kayıtlı Üye
arkadaslar bana da yardım edebilirseniz sorunumu özel yazmak istiyorum mesaj atarsanız sevinirim ben de yeniyim bu sitede

defender

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,

Benim ismim Bülent. 6 sene önce bana ankilozan spondilit teşhisi kondu. Bu hastalığı ömür boyu yaşayacağım. Ateşli Eklem romatizması. Şu an bir çaresi yok. Son günlerde ağrılarım şiddetli derecede arttı. Vücudumda deformasyonlar başladı (kamburluk vb..) Bu hastalık için yapabileceğiniz birşeyler var mı.. Hepinize teşekkür ederim.

sayborg

Banlı Kullanıcı
sevgili arkadaşım benim sana bir tek önerim var bende bu işlerle uğraşıyorum ve diyorum ki sen sadece ayetel kürsü oku yatarken sabah kalkınca evden çıkarken çalışıyorsan iş yerine girerken akşam üstü işten çıkarken eve girerken yatmadan önce faydasını göreceksin yardım edebildiysem ne mutlu bana....

origanum

Yönetici
Talepleriniz değerlendirmeye alınmıştır.

Bump:
sevgili arkadaşım benim sana bir tek önerim var bende bu işlerle uğraşıyorum ve diyorum ki sen sadece ayetel kürsü oku yatarken sabah kalkınca evden çıkarken çalışıyorsan iş yerine girerken akşam üstü işten çıkarken eve girerken yatmadan önce faydasını göreceksin yardım edebildiysem ne mutlu bana....

Buraya yazılan şifa talepleri evrensel enerjiler ile tedavi görmek isteyenler içindir. Eğer üyeler dua ile tedavi görmek isteselerdi eminim ilgili yerlerde şifa aramak akıllarına gelirdi. Bu işlerle uğraşıyorum derken enerji mi veriyorsunuz? Dua ile tedavi ediyorsanız eğer, tavsiye ettiğiniz gibi ilgili bölüme mesaj yazın burası yeri değil.
Ayrıca muhalefet yazılar yazmaksa amacınız, tıpkı büyü mektebi bölümüne büyü yapmıyorum diye yazmanız gibi, ya da başka bir bölümde cin yakaladığınızı vs. yazmak gibi önce kendiniz için dua etmenizi tavsiye ederim, şifa niyetine...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...