Rüyam geleceğe işaret mi (Lütfen yardım edin)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mjesec

Kayıtlı Üye
öncelikle merhaba arkadaşlar

size beni çok ürküten bir rüyamı anlatmak istiyorum.4 gün önce rüyamda ben, çok yakın bir arkadaşım ve tanımadığım bir kız okul yemekhanesinde yemek yiyorduk.yemekten sonra çıkarken yakın arkadaşım ve o kız bana portakal al diyorlar ve kendileri de alıyorlar.Kapıdan çıktığımızda erkekler olduğunu hatırlıyorum.Üçümüz merdivenlerden çıkıp yüksek bir yere oturuyoruz. Birden sarhoş oluyoruz.Yakın arkadaşım beni yüksekten itiyor, uzun bir süre düşüyorum(ve bunu gerçek anlamda hissettim).Kendimi evimin yatağında buluyorum, babam geliyor ve kızlar ona başka bir yerden düştüğümü söylüyorlar (alışveriş merkezi). babam kamera kayıtlarına baktırıyor ve yalan olduğu ortaya çıkıyor.Daha sonra tekrar ben,yakın arkadaşım ve o tanımadığım kız sahibini tanıdığım bir kafeye gidiyoruz.Beni kimin attığını soruyorum ve yakın arkadaşım itiraf ediyor ben attım diye hatta dalga geçerek söylüyor bunu. Neden beni attın ben sana ne yaptım bunca sene diyorum. Hiçbir şey diyor ve bir anda yüzü değişerek bir şeytana benziyor. Onlara defolun diyorum ve onlar gidiyor. Kafedeki bir kadın (sahibi oranın) onların beni öldürmelerinden korkup beni evine götürüyor.Evinde kadının annesi vardı.En en son olarak kafenin sahibi olan kadın kayboluyor ve bende evden çıkıyordum ve boş sokakta yürüyordum. ölüceğimi hissediyordum ve Allah'a dua ediyordum benim canımı alma diye. ve ağlayarak uyandım. uyandığımda dizlerim bükülüydü.

İşin tuhafı şu ki

Bu pazartesi günü yakın arkadaşım(rüyamdaki) ve ben , uzun süredir görüşmediğim kız arkadaşımın evinde parti düzenleyeceğiz ve birkaç erkek arkadaşımız daha olacak. Ev üst katlarda.Yakın arkadaşım o gün siyah tişört giyeceğini söyledi ve rüyamda da öyleydi. İçki içmeyi düşünüyorduk.

Şuan gerçekten ve ağlıyorum. Yakın arkadaşım da öyle. Ne anlama geldiğini anlayamıyorum belki bir tesadüf belki pazartesi yaşanacak bir bela ya da kazaya işaret.Ne anlama geliyor? Lütfen yardım edin
Teşekkürler..

valoizm

Kayıtlı Üye
yazı tipinizle hiç oynamasaydınız keşke..

donzula

Kayıtlı Üye
birincisi şeytana benzedi demişsiniz şeytanın neye benzediğini bildiğinizden emin değilim ikinci olarak sitede rüya yorumlamak yasaktır gördüğüm kadarıyla yeni üye olmuşsunuz önce kuralları okumanızı öneririm iyi forumlar

alin

Kayıtlı Üye
Sitemizde rüya yorumlatılmamaktadır, o sebeple konunuzu kapatıyorum.

Yalnız rüyanızı şimdiden olumsuz olarak kodlamaya başlamışsınız, rüyalarımızı nasıl yorduğumuz, yani nasıl anlam yüklediğimiz çok önemlidir. Rüyanızı hemen akan bir suya anlatmanız, hayıra yormanız ve kötü kodlamanızı kaldırmanızı öneriyorum. Hepimiz sayısız kötü rüya görmüşüzdür ancak hepsi gerçekleşmiyor değil mi? Rüyanız kötü bir durumun habercisi görmeyin, bilinçaltı kaynaklı da olabilir. İyi düşünün, dikkatli olun, hayırlı olduğuna yorun, kimseye de daha fazla anlatıp kötü yorumlatmasına izin vermeyin....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...