astrale çıkıyodum gaiba

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
beyler ben dün rüyamda bilinçli değilken kulağıma korna sesi gibi bişey geldi sonra halen bilinçsizken aklıma astral seyahat geldi çekilme hissi falan oldu ama benim fizik bedenimden yukarı doğru çıktım ama ben o değildim yine yatıyodum sanki başkası çıkmış gibi oldu nedir bu ?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Lusid rüya?
Bazı kişiler astral projeksiyonu kafalarına o kadar takıyorlar ki rüya görüyorlar ve gerçek zannediyoralr :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Astrale çıkma konusu kadar fizik beden ve ruh bedeninize de kafanızı yorun.Dünyadaki durumunuzu,bedeninizi,ruhsal durumunuzu dengeleyin,blokajlarınızı çözün.Bu tarz çalışmalardauyum ve dengede olmanız gerekir ki bilinçaltınızdan ve parazit enerjilerden kurtulup amacınıza ulaşın.Astral için bir sebep olmalı ki bu sebep "merak" duygusunun dışında olmalı. Görmek istemek,merak etmek,deneyim yaşamayı istemek,gizli birşeyler öğrenmeyi istemek,varlık görmek istemek değil.Bir mesaj almanız gerekiyorsa,bir rehberlik ihtiyacınız varsa,bir çalışmada destek gerekiyorsa veya ilahi olarak uyarılmanız gerekiyorsa bu zaten olur,başka yollarlada olur ama kimilerinde astralle olur.Çoğunlukla astrale çıkmak için yapılan çabalamalar,bu sebepler göz ardı edildiğinden,sabit durma sonucu ayak ve ellerde üşüme ve karıncalanma,heyecan durumu sonucu kulak çınlaması ve kalp atışında hızlanma ve sanrıların dışına çıkamıyor.Ben de bu duygulardan sıyrılamamış bir bilinçle zamanında ne kadar debelensem de başarılı olamadım.Ama hayatımda ne zaman ilahi bir desteğe ihtiyaç duyduysam da ben düşünüp böyle bir çalışma sinsilesine girmeden kendiliğinden oluverdi.O zaman anladım ki olması gereken zaten olması gerektiği zamanda geliyor.Sizin ne amaçla ne yapmak istediğinizi bilemem onun için genel olarak bildiğimi aktardım,kendiniz tartar karar verirsiniz,çalışmalarınıza olmusuz afirmasyon yapmış olmak istemem,belki de sizin için uygun olanı bu yaptığınız gibi çalışmaya devam etmektir.Ama şu bir gerçek etrafınızda ruhsal tekamül yolunda da başarılı olan insanlara bakın,pozitif,bedenen ve zihnen sağlıklı,gülümseyen,yaşamına yön verebilen insanlar,ve fiziki hayatlarını gayet önemseyip bu konular kadar onunlada ilgileniyorlar.Elbette hastalıkları,sorunları oluyor ama bu sağlam duruşla bunları hallediyorlar ve her başarıda manevi olarak güçlenerek devam ediyorlar yollarına.Dolayısıyla ruhsal çalışmalarında da netice almaları kolaylaşıyor.

İyi forumlar