Adet kaniyla yapilan büyünün bozulma tekniği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebruneo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bu siteye yeni katildim..birşeyler öğrenmek için...sizden yardim istiyorum..yeni doğum yaptim.. Eşimle severek evlendik ve doğumuma kadar hiçbir sorunuzmuz yoktu ..doğum yaptim ve eşim o günden sonra yanimiza birdaha gelmedi..hayatinda başka bir kiz varmiş daha sonra bakim yaptirdim ve eşimde adet kaniyla yapilmiş bir büyü çikti ve şuan işini ve bizleri birakip memleketini bile birakip gidecek...bana bu büyünün nasil bozulduğunu anlatabilirmisiniz.. Rica ediyorum çok zor durumdayim...

KashMyr

Kayıtlı Üye
bakım yapanların çoğu nedense böyle sonuçlar görür, bu sebeple bakımı daha fazla güvenebileceğiniz bir medyuma yaptırın örneğin site admini gibi, bu arada adet kanıyla yapılan büyünün bozulması zordur kabul edebilirim ama 40 günü geçmeyen bir süresi vardır, bu süre bitmeden tekrar yapılırsa süre uzar

Keira

Moderator
Sayın ebruneo eğer eşinizin üzerinde bir büyü varsa bunu siz bozamazsınız. Uzman birisinden yardım almanız gerekir. Ayrıca eşinizin üzerinde büyü olduğu konusu da bir muamma. Önce bir uzman tarafından büyü olup olmadığına ve nasıl bozulacağına bakılması gerekir. Dilerseniz site adminlerine özel mesaj yollayarak konuyu anlatıp yardım isteyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...