rüyada görme duası ve zikri

sosmivida

Kayıtlı Üye
Aynen bende denedim butun gece kabus gördüm zaten 3.5 atıyorum son zamanlarda :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu yöntem sık kullanılır. Zararı yok bunun yani korkmaya gerek yok.

_Y$!_

Kayıtlı Üye
Deneyenler ne gördüklerini yazsalar daha açıklayıcı ve daha aydınlatıcı olacak bu konu sanırım. :) Mesela neye niyet edildi ve rüyada ne görüldü ? Yaptım oldu demek hiç aydınlatıcı olmuyor denemek isteyenlerde de soru işareti bırakıyor. :) Haksız mıyım?

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Denedim ama bir sonuç alamadım:S Bu akşam tekrar deneyeceğim. Ümidi kesmemek lazım

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
her insanın sevdiği veya sevmediği şeyler olduğu gibi insana yakın gelen yaratılışnda olan esmalarda vardık okuduçka daha da çok okuduğu gibi eğer olmadıysa niyet edip başka esmalar denemelisiniz

Salaman

Banlı Kullanıcı
bismillahi şehes şehes hes tehes sağ avuç içine yazılır ve kimseyle konuşmadan yatılır murad ettiin ruhani tarafından gösterilir diyor bir kitapta bu bismillahi haricindeki isimler nedir neyin nesidir bilen varmı???

l'esprit

Kayıtlı Üye
Peki birine rüyamızda bir şeyi anlatmak istiyoruz . Yapabilir miyiz böyle bir şey karşı tarafta aynı rüyayı görüp bizi dinler mi ? Dün bir konu açılmıştı rüyaya girmekle ilgili sonra bulamadım kaldırıldı sanırım . :(

Salaman

Banlı Kullanıcı
Peki birine rüyamızda bir şeyi anlatmak istiyoruz . Yapabilir miyiz böyle bir şey karşı tarafta aynı rüyayı görüp bizi dinler mi ? Dün bir konu açılmıştı rüyaya girmekle ilgili sonra bulamadım kaldırıldı sanırım .

galiba burda öyle bir paylaşım vard ıve bende aldım uyguladım pentagram çizilip harfler yazılıydı onu bulamazsanızda knzul havasta galiba bir yönte mvar rüyaya giripte bişiy anlatıp göstermek filan

l'esprit

Kayıtlı Üye
Büyü olarak bir şeyler yapmak istemiyorum aslında . Yapmak istediğim birinin rüyasına girip önceden söylenmiş bir yalanın doğrusunu anlatmak bilmiyorum mümkün müdür bilen birileri yardım ederse çok iyi olur . Size de teşekkür ederim sayın aykut bir bakarım ama dediğim gibi niyetim büyü gibi şeyler değil .

Salaman

Banlı Kullanıcı
est. benimde büyüyle işim yok zaten seçici olmaya çalışıyorum kaynakların içinde sadece :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Peki birine rüyamızda bir şeyi anlatmak istiyoruz . Yapabilir miyiz böyle bir şey karşı tarafta aynı rüyayı görüp bizi dinler mi ? Dün bir konu açılmıştı rüyaya girmekle ilgili sonra bulamadım kaldırıldı sanırım . :(

Enokyan melek dilini deneyin,faydasi oluyor sitede tarifi var,ben denedim ve oldu

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
''Allahümme rabbe ibrahiyme ve müsa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserat.''

Dedikten sonra uyku basıncaya kadar ''Ya alim ya Habir'' zikrine devam eylesin, görmek iste diği şeyi rüyasında görür.

YA HABİR YA ALİM Demek bilgisinde sınır olmayan herşeyden haberdar olan Allah demektir. Diğer yazdığınız ise Peygamberleri ve indirilen kitapları aracı koyarak bunların hatırına rüyamda göster demek oluyor anladığım kadarı ile. Bu büyü değil duadır istiharenin başka bir çeşidi yani...

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
YA HABİR YA ALİM Demek bilgisinde sınır olmayan herşeyden haberdar olan Allah demektir. Diğer yazdığınız ise Peygamberleri ve indirilen kitapları aracı koyarak bunların hatırına rüyamda göster demek oluyor anladığım kadarı ile. Bu büyü değil duadır istiharenin başka bir çeşidi yani...

Dört büyük meleğide aracı koymuş eksik yazmışım pardon.

cnsaly

Kayıtlı Üye
arkadaşlar islam dini hoşgörü anlayış dinidir herkes herşeyi bilmeyebilir böyle platformlar ayni dini paylaşan güzel insanların toplandığı birbirine yardımcı olup öğretip öğrendiği yerlerdir lütfen boş yere ne kendimizi stres altına sokalım nede kalp kıralım bilmiyor mu öğretelim

merlot

Kayıtlı Üye
Yapmadan önce abdest aldım olmadı

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Başka bir dua ile ya habir i denemiştim. Tüm gece gözüme damla uyku girmemişti...

FKK

Kayıtlı Üye
Valla ben de Habir ismini bilmiyordum. Bu durum normal yani. Ayrıca din dersinde de isimlerin öğretildiğini hatırlamıyorum. Sizler öğretildiği yönündeki bilgilerinizden eminseniz ve sizlerin sorgulayarak öğrenen kişiler olduğunuzu düşünerek diyorum ki lütfen ispatla gelin. Bu üslupla da konuşmayın lütfen.