Şeytan ile iletişime geçmek mümkün mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Godric

Banlı Kullanıcı
Tecrübelerimden açıklayayım

Şeytan dediğin şey ya da şeyler...

Şeytan tek varlık değildir. Cehennemde büyüklü küçüklü 13 Adet Named Lord vardır. Bunların hepsine demon da diyebilirsin ateşten yaratılan tüm hepsine Demon denir.

Ama ,
Lucifer
Asmodeus
Ba'aL
Baphomet
Satan

vs. Bunların hepsinin kendi isimleri vardır. Bunların hepsi Named Lord olarak geçerler.
Summon yapacağın zaman isimsel olarak çağırmak zorundasın ki tavsiye edilen birşey değildir.
Enerjisel olarak nasıl güçleneceğim diyorsun ya o soruyu sorduğun an anla ki önünde uzun yıllar var :)

Pek karşılaşmak isteyeceğin varlıklar değiller. Sebebine gelince;
Possess yani içine girme olasılığı yüksek olduğu gibi seni rahatsız etme olasılığı ve aynı şekilde çağırdığında gelmeme olasılığıda yüksek farklı bir varlık çekebilirsin üstüne.

Çünkü Named Lord'lar öyle haha çağırdı gidelim hadi diye gelmezler. Onlar isterlerse gelirler isterlerse değerli bulurlarsa seni seninle astral de iletişime geçerler ya da kullanırlar ki kullanılma durumu gerçek tehlike zira senden asla yapamayacağın şeyler isterler ailenden birini katletme de bunun içerisine dahil...

O yüzden bugün bir çok kişiyi uyardığım gibi seni de uyarıyorum merak ediyor ve yapmak istiyorsan kimse engel olamaz ama tecrübelerimden faydalanarak vaz geçmeni umut ediyorum yada kendini geliştirip öyle denemeni temenni ediyorum.

zombiee

Kayıtlı Üye
Sanki benimin içinde birisi sürekli benimle konuşuyor, bazen güzel şeyler bazen de kötü şeyler söylüyor. Bu nedir peki bir fikriniz var mı ?
Aynı durum bende de yaklaşık 2 3 senedir var. Gündüzleri hiç gözlemleyemedim. Genelde gece yatağa girdikten bir süre sonra başlıyor. Sürekli konuşuyor diyemem 5 10 kelime ile tek kelime arası değişiyor. İki üç haftada bir oluyor . Bazen bir cümle halinde bazen de tek bir söz. Hiç anlam çıkartılamayacak sözler. Bunlardan bazıları '' gel '' , '' napıyorsun '' tarzı sözler, bazılarıysa kötü sözler. Genelde kötü oluyor. En ilginç yanı ben sesleri tanıyorum. Büyük çoğunluğu tanıdığım kişilerden geliyor. Bir hastalık diye düşündüm çünkü pc başında çok oturduktan sonra yatmaya çalışınca oluyor genellikle. Tabi tek bunu düşündüm de diyemem. Sanki tanıdığın insanlarla beyin frekansı olarak iletişim kurmak mümkünmüş gibi. 3. düşündüğüm şeyse söylemek istemiyorum ( merak eden aynı durumda olan varsa özelden isterse yazarım). Beni bunaltan çok büyük bir saçmalık. Bu konu hakkında fikri olan varsa bende merak ediyorum.

zombiee

Kayıtlı Üye
Şeytanla bebeklerin ilişkisi hakkında fikri olan var mı ? Şeytan bebeklerden enerji alır mı ? Dünyaya gelmiş başı boş demonlarla ( başı boştan kastım biri çağırır ama zapdedemez) onları kaçırıp gizli bir yerde enerji olarak tutma şansı var mı ? Ya da bir insan tarafından bu dünyadan çıkartılma şansı ? Eğer sorum saçma veya yanlışsa özür dilerim.

Godric

Banlı Kullanıcı
:sifone: bu dediklerin sadece 13 tanemi neyse tecrübelerine güveniyoruz ustat vazgeçtik:willy_nilly:

Büyüklü küçüklü varlıklar vardır . Named lord olarak 13 tane kaldı ki bunlarla anlaşma yapabilirsin ama gerikalanı ile yapman mümkün değil...

Şöyle düşün şeytan iblis olarak adlandırabileceğin varlıkların hepsi ateşten yaratılma gibi hayal edebilirsin cinde dahil.

Ama senin tanımını yaptığın abilerin sayısı 13 tane :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Tecrübelerimden açıklayayım

Şeytan dediğin şey ya da şeyler...

Şeytan tek varlık değildir. Cehennemde büyüklü küçüklü 13 Adet Named Lord vardır. Bunların hepsine demon da diyebilirsin ateşten yaratılan tüm hepsine Demon denir.

Ama ,
Lucifer
Asmodeus
Ba'aL
Baphomet
Satan

vs. Bunların hepsinin kendi isimleri vardır. Bunların hepsi Named Lord olarak geçerler.
Summon yapacağın zaman isimsel olarak çağırmak zorundasın ki tavsiye edilen birşey değildir.
Enerjisel olarak nasıl güçleneceğim diyorsun ya o soruyu sorduğun an anla ki önünde uzun yıllar var :)

Pek karşılaşmak isteyeceğin varlıklar değiller. Sebebine gelince;
Possess yani içine girme olasılığı yüksek olduğu gibi seni rahatsız etme olasılığı ve aynı şekilde çağırdığında gelmeme olasılığıda yüksek farklı bir varlık çekebilirsin üstüne.

Çünkü Named Lord'lar öyle haha çağırdı gidelim hadi diye gelmezler. Onlar isterlerse gelirler isterlerse değerli bulurlarsa seni seninle astral de iletişime geçerler ya da kullanırlar ki kullanılma durumu gerçek tehlike zira senden asla yapamayacağın şeyler isterler ailenden birini katletme de bunun içerisine dahil...

O yüzden bugün bir çok kişiyi uyardığım gibi seni de uyarıyorum merak ediyor ve yapmak istiyorsan kimse engel olamaz ama tecrübelerimden faydalanarak vaz geçmeni umut ediyorum yada kendini geliştirip öyle denemeni temenni ediyorum.

Baal , bael olarak geçiyor , abi konumunda falan değil . Değişiyor bazı kaynaklara göre 12 ayın konumuna göre 12 baş demon olarka gösteriliyor , bazılarına göre 11 , bazılarına göre de 13 tane , yalnız şöyle senin okuduğun kaynakta olabilir ama abi konumunda olanlar

Prens (Tacı olan)
Satan
Lucifer
Leviathan
Belial

Tacı olmayan ,

Beelzebub
Astaroth
Asmodeus

İtibari yüksek diğer demonlar (cehennem hiyerarşi)

Azazel
Mammon
Lilith
Apollyn

Bu da benim baktığım başka kaynaklardan bilgiler , yani değişiyor.

Godric

Banlı Kullanıcı
Baal , bael olarak geçiyor , abi konumunda falan değil . Değişiyor bazı kaynaklara göre 12 ayın konumuna göre 12 baş demon olarka gösteriliyor , bazılarına göre 11 , bazılarına göre de 13 tane , yalnız şöyle senin okuduğun kaynakta olabilir ama abi konumunda olanlar

Prens (Tacı olan)
Satan
Lucifer
Leviathan
Belial

Tacı olmayan ,

Beelzebub
Astaroth
Asmodeus

İtibari yüksek diğer demonlar (cehennem hiyerarşi)

Azazel
Mammon
Lilith
Apollyn

Bu da benim baktığım başka kaynaklardan bilgiler , yani değişiyor.

Lilith Demon ismi olarak geçmiyor Azazel de aynı şekilde Ba'aL Ba'eL isimlerinin değişikliği mitoloji de ve dillerde değişmesinden kaynaklı.
Lilith Efsane olarak geçer gerçekliği yok onu kabul edersek Cain'in ilk vampir olduğunu ve filmlerde gördüğümüz Vampirleride kabul etmek zorunda kalırız olmayan bir şeyi gerçek olarak kabul etmeye gerek yok:)

Ba'aL 6. demon olarak geçer. Kitap istersen tavsiye edebilirim Amazonda vardı bir dönem kaldırdılar muhtamelen. Summoning ve Demonic Dili için geçer hatta kitabın ismini burada vermiyim Demon Grimor'u olarak geçer bunun dışında da çok eski kaynakları araştırmanı tavsiye ederim

Godric

Banlı Kullanıcı
Şöyle belirtmek gerekirse öncelikle tersten gideceğim ,

Günümüzde "ciddi" Exorcism denen şeytan çıkartma ritüellerini yapan topluluk Golden Dawn'dır. Enochian , Demonica gibi dillerin gün yüzüne çıkmasını önleyen ve koruyan da aynı şekilde bu topluluktur. Öğreti olarak kime ne verdiklerini bilebilmemiz çok mümkün değil. Ancak şu şekilde anlatmaya başlamam gerekirse ,

Exorcism'de iblisi tanımak , enerjisini tanımak , willpower yani irade gücünün yükseliği gibi daha bir çok etmen yüksektir. Bunların sağlanabileceği tek yolda iblisleri iyi tanımaktan geçer. Çünkü her iblisin enerjisi birbirinden farklıdır.Bu Yüzden hepsini çok iyi tanımak ve bilmek gerekir.

Golden Dawn'ın kuruluş sebeplerinden bir tanesi evreni iblis tehtidinden korumaktır. Bunu da çok iyi yaptıkları söylenebilir. Kilisenin ve diğer kutsal dinlerin öğretilerinin ( Kutsal kitap öğretilerinden bahsediyorum ) tüm gerçekliği ile verirler hatta Golden Dawn'da ki exorcistlerin bir çoğunun deist olduğu da bilinmektedir. Hatta bu insanlar geldiğinde Exorcist olduğu bilinmez sadece kilise tarafından gönderilen bir papaz zannedilir.

Şimdi işini bu kadar iyi ve ciddiyetli yapan insanların bulunduğu bir tarikat göz önüne alındığı zaman aslına bakarsanız bu insanlara sadece çalışmaları var demek biraz haksızlık yapmak olur.

---

Gelelim ikinci kısma . Demon denilen varlıklar aslına bakarsanız daha öncede söylemiştim ama , Astral düzlemde ki varlıklarının hepsinin ortak ismidir. Biz bunları isimlendirip tür ve çeşitlerine göre ayırabiliyoruz.

Bire bir tehlikeli olarak görülen ve diğerlerine göre üstünlük sağladığı aynı zamanda cehennemde ki evlerin ve Lejyonların konumlarına göre bunları sınıflandırdığımız zaman 13 adet çıkıyor.Bu 13 adet tehlikeli ve yüksek enerji sınıfında yer alıyor.

Bunun ötesine geçecek olursak eğer ,

Lilith Durumunda şunu belirtebilirim ;

Adem ile Havva yaratıldığında çocukları Caine kardeşini öldürdükten sonra evden kaçtı uzun zaman sonra açlık ve susuzluktan bitkin düşmüştü onu o sırada Lilith buldu ve Kanıyla besledi. Tarihde ki vampir lanetine ilk maruz kalmış olan Caine tekrar doğdu. Cainin çocukları üzerlerinde bu laneti yaşattılar . Onlar Dünyanın en güzel varlıklarıydı ama Caine kendi çocuklarının dünyaya verdiği zararı görünce onları lanetledi ve her vampir Clanının kendine ait bir Laneti oldu.

Havva ile Adem konusunda bir çoğumuzun şüphesi olduğu için bu olayı yanıtsız bırakıyorum.Çünkü benim inancımda Havva ve Adem yok.

Bunu kutsal gönderilerden gördüğümüz kadarıyla biliyoruz ve Kabul ediyoruz.

Lilith Tarihin tozlu sayfalarında efsane olarak yer almışken bunun gerçekliği konusunda büyük şüpheler var o yüzdende tecrübem olmadığı ve rastlayamadığım bir konuda bu sadece Supernatural Dizisinden sonra popülerliğini tekrar kazanmış bir konu olarak bakıyorum

Ancak belirtmeliyim ki ;

Herkesin inancına ve düşüncelerine saygım sonsuz .

Teşekkür ederim.

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
kesişen yollar şeytan çağırmanın ve anlaşma yapmanın en bilinen yeridir :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Iletisime gecmek mümkünmü demek yerine, acaba iletisim halindemiyiz desek daha cabuk yaklasiriz hakikate, disarda degilki iletisim sekli icerdedir.

Godric

Banlı Kullanıcı
La-Edriye kısmen katılıyorum

iletişim astral dan oluyor

görme şekli ancak majik ayna ya da tütsü de belkii o da belki

Godric

Banlı Kullanıcı
Günümüzde ifşa olduktan sonra golden dawn denilen cemiyetin asıl savunucuları kimdir post kimdedir gibi söylemler gereksiz. Ezoterizm üzerine kurulu her örgüt,okul, cemiyet gibi demonlar araştırması yapmamaları tabiki mümkün değil ancak benim söylediğim celb konusundaydı. Bireysel yapılan çalışmalar cemiyete atfedilemez burada altın şafak savunucu da değilm. Her maji ritüelinde altın şafak açma kapama ritüelleri yapar tabiki bu kısımda defetme uygulamalarının yeri çok önem tutar. Bu bakımdan exorcism diyebilirsin ancak defetme tüm astral formları, enerji formlarını ve istenmeyen enerjiyide kapsar. Asıl amaç maji ritüelinin gerçekleşeceği ruhsal bir mabed yaratmaktır. Tabi bu uygulamalar exorcismde de uygulanabilir geçerliliği ne kadardır bilemem. Kilisenin yolladığı defetme olayını bence hiç karıştırma bir papazın golden dawn üyesi olma ihtimali düşük ama genelde bu tür defetme ayinleri vatikandan onay alınarak yapılır. Dünyayı evreni iblislerden kurtarma koruma kısmını çok fantastik buldum bu söylem senin dediğin deizmle ters diyebilirim. Ayrıca bu konu üzerine çok fazla çalışmaları varki bizim iblis dediğimiz çoğu şey altın şafak majisyenine göre astral katlarda tanrı görevi üstlenen enerji formları. Bu durumda böyle bir amaç varmı yokmu bilemiyorum.
Lilith konusunda dediğim gibi söylenti çok ancak demonolojide özellikle sol el yolunda yeri vardır. Supernaturalde popülerliği artmıştır. Vampirlik konusundaki efsanesini de çok daha fantastik bulduğumu belirteyim.
Komik olacak ama bu türleri saydın mı? Biraz şüphe ile yaklaşırsan kimin dediği doğru bilemeyiz. Bir çok kitap var türlere ayırıyor. Bu türlere ayrılma şeklinde Lucifer Mikeail Cebrail aynı sınıfta diyende var. Goetiaya bakarsan 72 demonun içinde 10 kral var. Belirli lejyonlara hükmettiği söyleniyor. Ancak bu 72 demon bu 10 krala bağlı veya lejyonlarında yer alıyor diyemeyiz. Tüm bu 72 demonun yönlere göre dört krala bağlı olduğu söyleniyor. Söylenen 10 kralın içinde gaap yok. Ancak dört büyük yöne hükmeden kralların içinde gaap var. Burdan en az 14 büyük kral olduğunu görebiliriz. Ayrıca thuergia goetia ve greater key of solomonada bakarsak bunların dışında dört büyük imparatoru bu imparotarlara bağlı çok sayıda kralı görebiliriz ki bunların 72 demondan bile daha yüksek enerji seviyelerinde olduğunu kitabın anlatımları sonucunda çıkarabiliriz. Ancak şuan üşendiğim için tek tek kaç kral var saymıyorum ama bir ekleme istiyorsan 14'ün üzerine "doğudaki üçüncü sıradaki kral Camuel"dir dediğine göre 15ide eklemiş oluyoruz. Krallara türlere ekleme yapmak istersen tek tek sayabilirsin oldukça fazlalar ve hepsinin sahip olduğu lejyonlar vs var... Tabi goetianın gerçekliğini kabul etmiyorsan hiç yokta diyebilirsin veya saydıysan yada öyle inanıyorsan 13 te diyebilirsin bu kouda birşey diyemicem.

Şöyle belirtebilirim ki modern çağa açılan kapılarla birlikte ifşa edildiği gösterilen tarikatların görünen ve görünmeyen yüzleri vardır. Bu konu değil ancak şöyle bir durum var , Ritüelizmden yola çıkacak olursak neden bu kadar ısrarlıyım kısmına gelirsek Summoning yapanların bir çoğu çağırdığı şeyi bilmez yapmakta zordur. Bu konuda tecrübemden kaynaklı olarak yorum yapıyorum.

Türsel olarak değil , Demon isminde insanların aklına gelen enerjisel olarak yüksek Varlıklardan bahsediyorum diğer tarafda tanrı da denebilir çünkü o tarafın varlıklarına göre öyleler ama Bunlar insanlardan yada farklı canlılardan güçlü değiller bunların sayısı 13 ve bunların altında daha ufaklı gruplar var şöyle betimlemek gerekirse

Kral - Soylular - Derebeyleri gibi diyebiliriz.

amyle

Banlı Kullanıcı
Şöyle belirtmek gerekirse öncelikle tersten gideceğim ,

Günümüzde "ciddi" Exorcism denen şeytan çıkartma ritüellerini yapan topluluk Golden Dawn'dır. Enochian , Demonica gibi dillerin gün yüzüne çıkmasını önleyen ve koruyan da aynı şekilde bu topluluktur. Öğreti olarak kime ne verdiklerini bilebilmemiz çok mümkün değil. Ancak şu şekilde anlatmaya başlamam gerekirse ,
Teşekkür ederim.

Golden dawn yunanistan'da bulunan nazi rejiminin oluşturduğu bir cemiyettir, bu tarz şeylerle ilgisi olabileceğini zannetmem.

Godric

Banlı Kullanıcı
Golden dawn yunanistan'da bulunan nazi rejiminin oluşturduğu bir cemiyettir, bu tarz şeylerle ilgisi olabileceğini zannetmem.

Nazi rejiminden de önce bilinen bir tarikat bunun yanı sıra nazilerin ilgi alanları içerisinde okültizm ve summoning oldugunu unutmayın lütfen

suddenwind

Kayıtlı Üye
Kuranda bahsi geçen Şeytanla iletişim mümkün değildir. Şeytanın hizmetkar lanetlileri vardır. İnsanlar ancak bunlarla iletişim kurabilirler ve bunu allahın gazabına uğrayan aşağılık şeytan olduğunu sanarlar. Şeytanın hizmetkarlarıda kıdem kıdemdir. Kişi ne kadar Dindar ve Allaha bağlıysa Ona göre Kıdemi yüksek olan iblis ona musallat olur. Ancak bir konuya deyinmek isterim Şeytan hizmetlileriyle iletişime geçmeye kalkan Ebedi cehennem biletini almış olur bunu kimse unutmasın

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
gerçektek şeytanla iletişime geçmek mi istiyorsun. ne istediğine dikkat et duaların gerçek olabilir...

[video=youtube;UcDRXTk5yJA]https://www.youtube.com/watch?v=UcDRXTk5yJA[/video]

[video=youtube;2gh70U0aYro]https://www.youtube.com/watch?v=2gh70U0aYro[/video]

airmag

Kayıtlı Üye
Çok komik.. stark mıdır nedir adam kesin troll, herkes de adama laf yetiştirmeye çalışmış. Resmen dalga geçiyor, yok şeytanla iletişime geçecekmiş te yardım isteyecekmiş miş... Bu arada olur ya bu konuya bakıp da gerçekten acaba şeytanla iletişime geçilebilir mi diye merak eden ergen liseli arkadaşlarımız da olabilir, onlar için söyliyeyim: bu mümkün değil + gerekli de değil. Canım kardeşlerim, bir iki "Diablo" oynamayla saçma sapan heveslere kapılmayın. Küçücük bir cin görseniz, duysanız, aklınızı oynatırsınız.

Bir varlık düşün ki Allah'a isyan etmiş ve kovulmuş. Bir varlık düşün ki bize secde etmesi emredilmiş! Bu mu patron? Bu mu mafya? "Aşağılık" şeytan o be, rezil, pislik.. o benden korksun, o duamdan korksun, o imanımdan korksun.. bak bak tipe bak, öyle mal gibi bakıyor, euzubillahimineşşeytanirracim... haha nasıl tırsa tırsa kaçıyor tipe bak.. yürrrüüüü....

sigaram

Kayıtlı Üye
şeytan ile iletişime geçemezsin eğerki birşeyle iletişime geçersen bu şeytan değil şeytanın uşakları olur sen şeytanla iletişime geçtim zannedersin sadece

winelilac

Kayıtlı Üye
Sizi yanlış anlamıyorum :) Boş bir zamanımda gideceğim. Artı olarak bir şey daha sormak istiyorum, Şeytan'a 6 adıyla seslensem ve yardım istesem.. Beni duyabilir mi ?
ya arkadaşım şeytandan neden yardım isteyesin. cini mini geçdim şeytan nedir yani. başka yardım isteyecek biri yokmu çözümü yokmu veya çözüm ondamı?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Yok kardeş almayım kalsın.. Başımdaki şeyatnlar bana yetiyor başımda yeteri kadar var zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...