Şeytan ile iletişime geçmek mümkün mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hürem

Kayıtlı Üye
Neden şeytanla görüşmek istediğini merak ettim sayın stark1776. Bişeyler yazmak istedim ancak amacını bilmeden yanlış birşeyler yazabilirim.

hürem

Kayıtlı Üye
Şeytandan medet ummak ,üzgünüm ama seni bu konuda ağır eleştirebilirim. İnsanoğlu olarak şeytandan daha güçlüyken ondan ne yardımı umuyorsun. Konuya dini açıdan yaklaşmayacağım ama Hz. Muhammed (s.a.v.) in bir hadisi var "Şayet, siz Allah'ı layıkıyla bilmiş olsaydınız, anlasaydınız, dualarınızla dağlar yerinden oynardı.” Şeytana inanıyorsan yaratıcıya da inandığını varsayıyorum ve O sana şah damarından daha yakınken neden şeytandan dilenmek? Şeytan sana ne verebilir? Sen kendini bulmaya bak, içindeki gücü keşfedip geliştirmeye çalış. Emek harca, vakit harca. Şeytandan yardım istediğinde insanoğlu olarak ne kadar alçalacağını düşünemiyor musun?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Peki , Baal ı örnek verelim , eski sümer tanrısı Marduk diye biliniyor. Peki madem Marduk ile iletişim kurulabiliyor da, İblis ile niye kurulmasın . Marduk kim ? İnsan kim? Karşılaştırması yapılırsa , Baal ın demonların liderlerinden olduğu biliniyor , bu süleymanın ahdinde belirtiliyor. O zaman bu kadar yüce bir tanrı formunda tapılan bir varlığın insanla iletişim kurması olanaksız olurdu ? Değil mi :)

O halde senin hipotezini çürüttük , Baal ile ieltişim kurluyorsa , İblis ile de iletişim kurulabilir :)

İblis hiç bir zaman insanların karşısına çıkmamıştır.Hep KUKLALARIYLA hareket eder.

İblisle iletişime geçtim diyenler ise genellikle keklenmiş insanlar oluyorlar.

codzombi

Kayıtlı Üye
İblis hiç bir zaman insanların karşısına çıkmamıştır.Hep KUKLALARIYLA hareket eder.

İblisle iletişime geçtim diyenler ise genellikle keklenmiş insanlar oluyorlar.

İblis hiç çıkmamış mı :) Siz yanlış biliyorsunuz kaç kere İslam'ın peygamberi olan Hz.Muhammed in karşısına çıkmıştır hadislerde belirtilir ... :)

Çok kesin konuşmamak lazım değil mi süpriz bilgiler çıkabilir ki siz neye göre hareket ederek bu kesinlik ifadeleri kullanıyorsunuz şaşıyorum :)

Tituba

Kayıtlı Üye
Şeytanla iletişime geçmen mümkün değil!!O patron çünkü:) ama demonlarla geçebilirsin!!
Ben geçilebileceğini düşünüyorum. Sen nerden vardın bu kanıya kaynak? Demonlarla iletişime geçiliyorsa iblisle yani luciferlede iletişime geçilebilinir.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
evet demonlar oluyor..

AJA

Elit Üye
Önce meleklerle iletişimi deneyin.Başarılı olursanız onu da denersiniz :Angel_anim:

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Mümkündür ve meleklerle veya cinlerle iletişimden daha kolaydır ama sonrasında iletişiminizi kesmeniz pek mümkün değildir :D

Salaman

Banlı Kullanıcı
yorumları okumadım ama şeytanla iletişime geçilir kitaplarda var mesela onun kızı onun oğlu onun sağ kolları ve kendisi.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Başlıkta da yazdığım gibi arkadaşlar, Şeytan ile iletişime geçmek mümkün mü ?

Bence siz konuyu araştırmadan yazmışsınız..Ve şeytan olarak şeytanın kendisi değilde onun elçileri ile görüşmek istiyorsunuz fakat kimse size görüşmeniz için ritüel vermez..Kusura bakmayın sayfa kuralları fakat bunun için yazılmış kitaplar var onları araştırıp bulabilir ve okuyabilirsiniz..

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bende yeniyim fakat 1 kere böyle bir konu açtım ondanda cevabımı alamadım sonra düşündüm ki neden başkasından bekliyorum kendim araştırmak istedim sadece merak ettiklerimi soruyorum sadece

Flood için üzgünüm fakat ritüel vermek yasak değil mi hemde böyle bir şey için..Araştırma yapmadan böyle bir sorumluluk almasına izin vermek..Bende yapmak istemiştim fakat risklerin farkına vardım ve vazgeçtim..Beni geçtim buradaki arkadaşımız benden de daha yeni ritüel vermek çok yanlış bence.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Sanki beynimin içinde birisi sürekli benimle konuşuyor, bazen güzel şeyler bazen de kötü şeyler söylüyor. Bu nedir peki bir fikriniz var mı ?
Önce bir psikiyatriste git.Oradan şifa bulamazsan doğru dürüst ve güvenilir bir cinci hocaya gitmen gerekir.Dikkat et şarlatanlara denk gelme.Bir de devamlı abdestli gezip Ayetel Kürsi oku.Saffat suresini 1-10 arası ayetleri çok oku.Şeytan=iblis insanoğlunu iğfal edip aldatmakla görevlidir.Şeytan ile ilişki kurmak isteyenlere sadece müslüman olmayan Demon-İfrit gelir.Bunlar şeytanın yardımcılarıdır.Şeytanla ilişkiye geçmek isteyenin dinden çıkıp kafir olması gerekiyor.Allah korusun.

La-edri

Kayıtlı Üye
Aslinda aradiginiz cevap kullanmis oldugunuz "imzanizda"

Benim savasim ,sizin icinizdedir. Bütün insanlar BENimdir demiorum !Ben bütün varliklarin icinde yasayan Öz'üm, size sahdamarinizdan daha yakin degilim, ben zaten Siz'im...

Hicbir insanin yada varligin kendine ait bir varligi yoktur, varlik Tek'tir cünki.Ama siz varim diyorsunuz peki siz O'nun Ben'i misiniz? Hayir..
O halde emin olunki siz Seytan ile muhatapsiniz zaten, cunki varim diyorsunuz,sizden varim diyen o :)
Zan ediyormusunuz ki filimlerdeki gibi fantastik birsey bu seytan ile muhatap olmak.

Seytan'i hem cok gözümüzde büyütüyoruz hemde gerektiginden fazla kücümsüyoruz.
O büyük patron vsa demek ile bir insan olarak kendi özgücünüzü kücümsüyorsunuz bilinki seytan bile insan icin yaratildi.
Bir konusayim belki anlasma yaparim olmasa yollarim basimdan demek ile cok kücümsüyorsunuz.
Caninizin istedigine inanmakta özgürsünüz elbet ama hakikat tektir, seytan da Adem ve soyuna düsmandir.
Kötü cinler "o ayaktakimi" size musallat olabilir görünedebilir sesini duyuradabilir, size Seytan oldugunu söyleyedebilir, böyle bir durumda inanmaktan baska bir careniz yok zira siz daha önce Seytani görmediniz ve cinlerin dahi gücü sizi bu konuda aldatmaya yeterlidir.
Seytan ise ancak kendi gücünu zorlayan birine musallat olur buda ciddi boyutta kurali olmayan bir icsavastir ama bu savasin meydana gelmesi icin sizin icinizde bir kiyametin kopmasi lazim bir benlik savasidir bu beninize ya seytan sahib cikar yada beniniz asil Tek olana teslim olur..
Bu da emin olun dunyada azin da azina nasib olan birseydir..
Sözüm ona: Konumuz Seytana muhatab olmak,yani azin azi muhatab olur,olursada seytan mutlaka kaybeder..

asterix

Kayıtlı Üye
Negatif varlıkların ilişkilerinde kölelik zinciri ve birbirini kullanma vardır,enerjisini çalma vardır,bir negatif varlığın bir kişinin gerçekleştireceği bir isteğinin karşısında ona kölelik yapmaya başlayacak varlık,yani bir istekte bulun oda güzellikle yardım etsin sonra hadi eyvallah böyle bir şey yok,mafya gibi düşün.Sevgi temelli olmayan iletişimler ilişki değildir,köleleştirmedir.sol el yolu,karanlık yoldur bu.Nihayetinde bu bir seçim meselesidir.
Tavsiyemiz sevgi ve ışık yoludur,özgürlük yolu mutluluk yoludur.Şeytanın ve şeytanlığın temelinde kısaknçlık yatar,kalbini geniş tut ve Allah büyük de.

codzombi

Kayıtlı Üye
O değil de neden şeytan , neden tanrı değil ?

Tanrıyla iletişim yasak mı ? Yoksa olanaksız mı ?

Tanrının suretinden yaratılan "insan" tanrıya en yakın olan insan , neden tanrıyla iletişimi olmaz ?

Bence şeytandan önce ilk sorumuz bu olmalı .

sanatorium

Kayıtlı Üye
Günde 5 vakit namazını kılarsan kuran okuyup iyi amelde bulunursan yanından hiç ayrılmaz kardeşim :) Garanti

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Başlıkta da yazdığım gibi arkadaşlar, Şeytan ile iletişime geçmek mümkün mü ?

öncelikle şeytanla iletişime geçmek senin için mutlaka çok zararlı olur onu rahatlıkla söyleyebilirim ve herkeste söyler.Bunlar senin istediğin şeyleri yaparlar belki ama bedeli de çok büyük olur.

karatasch

Kayıtlı Üye
$eytan , bir insan ruhunu kendi safhasina kazanmak icin, bizzat kendisinin gelmesi disinda alternatifi olmadigina kanaat getirirse, bizzat kendisi gelir diye düsünüyorum.
Burda ikilem varmis gibi görünüyor. Kendi safhasina geciremedigi kisi, Rahman yolunda oldugu icin $eytanin kapsami haricinde oluyor, diyebiliriz.
Yada, ruhaniyeti zayif birinin zaten $eytanin kapsaminda oldugunu da...

Ama ikilem yok. Direktman insanin ruhunu satmasi icin, bizzat gelmesi gerektigine inananirsa, gelecektir diye düsünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...