Dünyada elektrik kesileceği elektronik aletlerin zarar göreceği gerçeği?

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Arkadaşlar 2012 kıyamet günü felan denildi böyle bir şey olmadı.Hep bize mayalar şöyle dedi böyle dedi diye söyleniyor ama bir türlü hangi belgelerse biz göremedik.Şimdide dünyada elektrikler kesilecek diye bişey çıktı belirli birgünde elektronik aletler zarar görecek diye. Peki bunu biliyormuyuz? Amerika yeni bir füze yaptı,füze bir binanın üstünden geçince manyetik bir dalga yayıyo ve elektronik aletler kapanıyo zarar görüyo youtube bulamadığım için paylaşamadım videoyu başka bi siteydi yasaktır diye linki paylaşmadım. Dikkatimi çeken hep dünyanın sonu gelecek denildiğinde dikkatler bu yöne çekildiğinde bi olaylar patlak veriyor,ne gibi mi? Arapbaharı denen şey en büyük örnek. Bence Amerika yapacakları şeyi ya doğal olaymış gibi duyuruyor yada kehanetmiş gibi mayaları aracı olarak kullanıyor,hepimiz 2012 filmini izledik kıyamet kopuyo binalar çöküyor yıkılıyo,nedense Libyada olan kaosuda hatırlıyoruz şuan Suriye de olan kaosda. Kanaatim oku nezaman bişey ortaya atsalar mutlaka birileri ölüyo. Ben mayalar gerçeğine inanmıyorum. Aksine tek inandığım Batı asıl yapmak istediği şeyi bir maske arkasına sığınarak önce söylüyor zamanı gelincede yapıyo maskeye örnek mayalar yada başkası. İran ne dedi batı bizim bulutlarımızla oynuyo,Rusyada buna benzer aynı şeyi söyledi batı hava şartlarıyla oynuyo diye. Buda HAPR projesine ait video [video=youtube;mzh2aJs9qa4]http://www.youtube.com/watch?v=mzh2aJs9qa4[/video] bide bu [video=youtube;yA1VqyjZRjE]http://www.youtube.com/watch?v=yA1VqyjZRjE[/video] Doğal bir olaymış gibi gösterilen şeyleri birileri yapıyo olamaz mı ? Dünyada nasıl oyunlar dönüyo ve bilim nekadar ilerledi herkes biliyo. Yorumlarınızı bekliyorum.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Geleceği Allah'tan başkası bilemez. Batılılar ise her türlü propagandayla insanların zihinlerini bulandırıyor. Bunları zaten biliyoruz, ama asıl soru şu; büyük amaç nedir?

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Geleceği Allah'tan başkası bilemez. Batılılar ise her türlü propagandayla insanların zihinlerini bulandırıyor. Bunları zaten biliyoruz, ama asıl soru şu; büyük amaç nedir?
Mutlak dünya hakimiyeti,istedikleri gibi yönetecekleri insanlar. Teknoloji yeni değil nazilerden beridir belkide daha önceden beridir aşırı bi şekilde gelişti. Herkes kabalayı bilir mısırlılar bunu kullanırdı ifritlerle felan irtabattaydılar. Ayrı bi nokta şuki mısır döneminde gök cisimleri incelenir, tıp ilerlemiş,metafizik ilerlemiş piramitler buna en canlı kanıt. Acaba diyorum belirli bilim adamı yada kişiler bu teknolojik ilimleri günümüzde dahil cinlerle iletişime geçipte mi öğreniyor? Çünkü cinler ışık ızında hareket eder ve şöyle bi teori var ışık hızında hareket edilebilirse zamanda yolculuk yapılabilir cinlerinde tam zamanı belli değil onlar için bi zaman kavramı belli değil tam.Geleceğin teknolojini insanlara öğretiyo olamazlar mı? uzaylılar felan var bu bi gerçek Hz.Ömer(ra) dünya dışında yaşayan varlıklara işaret etmiştir. Onların teknolojisi bizden üst ise cinler bu teması sağlayıp dünyaya yeni ilimleri getiriyo olabilir mi? Bazen gökte bişey parçalanır yanar,hepimiz ona göktaşı parçalanması deriz,ama bide şöyle iddia var cinler dünya dışına çıkmaya çalışıyo Allah kimisini yakıyo diye. Böylede bir iddia var. Demin arkadaşın birisi 2.dünya savaşıyla ilgili bişey paylaşmış çok beğendim okudum baştan sona, naziler öyle deneyler yapıyolarmış ki genlerle oynama,ruslarında bi çok deneyi vardır. Bilim yeni parlamadı aslında hep vardı geçmişten şimdiye ancak parça parça ortaya çıktı. Kasada bilim dolu ama parça parça veriliyo gün ışığına çıkıyo benim tahminim şuanda bile 50 yıl-100 yıl sonrasının teknolojisi mevcut ama bekletiliyor azar azar ortaya çıkıyo.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Amerikalı bir profesör söylemişti zaten biz bir teknolojiyi kendi içimizde demode edip yenisini bulmadan dünyaya açıklamayız diye.