Şaman Totem Bilgeliği Eğitimi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Araba yolculuklarında sık sık leylek görüyor olabilirsiniz, yanınızdaki insanlarsa leyleği fark etmiyor olabilir. Bir birini takip eden günler boyunca, evden dışarı adımınızı atar atmaz bir kelebekle karşılaşıyor olabilirsiniz. Rüyalarınızda sürekli aynı hayvanın saldırısına maruz kalıyor ya da rehberliğini alıyor olabilirsiniz...

Bazı hayvanlar size geldiğiniz kavşağı göstermek, bazıları sizi uyandırıp kendinize döndürmek ister; bazıları önünüzde şekillenmeye başlayan potansiyelleri hatırlatır; bazıları fizik bedenini terk etmiş kişilerden haber getirir; bazılarıysa hayat boyu sizinle yürür.

Bizler çok uzun yollardan gelip kendimizi beton binaların, toplumumuzu yaşatmak için kendi kurguladığımız yasak, sınır ve kuralların içine girdik. Evet, başardığımız şey çok büyük görünebilir, fakat şu anki noktaya çok önemli şeyleri feda ederek geldik. Özgürlüğümüzü ve bireyliğimizi mesela... Bir de dağlara taşlara sınırlar çizip çizginin ötesinde olanları “başkası” kabul ettik. Fakat doğa bize her defasında yaptıklarımızın kendimizi kandırmaktan öteye geçmediğini hatırlattı.

Doğanın özü hayatta kalmak, hayatta kalmanın özü “an”da olmakken, biz sigortalı iş bulmak zorundayız. Bulduğumuz işi kaybetmemenin ya da ilerlemenin yollarını bulmak zorunda hissediyoruz. Anaokuluna başlama sebebi üniversite mezunu olmak! Yani anda olmayı bir kenara bırakın, attığımız her “ilk” adım on adım sonrasının hesabı aslında.

Hayvan şifaları bize özümüze dönüp kendimize bir de bu açıdan bakmayı, toplumun istek ve beklentilerini bir kenara bırakıp kendimizi birey olarak görebilmeyi öğretir. Anne, baba, öğrenci, öğretmen, müdür, çalışan, işsiz, evlat..vb. gibi kalıpların dışına çıkıp kendimize "Bir" gözüyle bakmayı ve eşşizliğimizi gösterir.

Şaman Totem (Rehber Hayvan) enerjisi nedir?
Rehber hayvan enerjisi özümüzde taşıdığımız fakat yabancılaştığımız, uzaklaştığımız ve artık varlığının farkında bile olmadığımız özelliklerimizi, gerçek kimliğimizi taşıyan bilinç parçalarıdır.

Totemler bana hangi konuda, nasıl, ne zaman yardım eder?

Rehber hayvanlar sıklıkla yaşamımızda geldiğimiz ya da geldiğimizi görmezden geldiğimiz kavşaklarda bize seslerini duyurmaya çalışır. Bu gibi zamanlarda bize gerçek benliğimizi, güçlerimizi, zaaflarımızı, potansiyelimizi hatırlarlatıp bizim için hazırlanan bir sonraki derse geçmemizi sağlamaya çalışırlar. Rehber hayvan enerjileri bizlere mesleki seçimlerimizde, yeni bir aşka adım atmak üzere olduğumuzda, artık bize hizmet etmeyen ilişki, hedef ya da duygularımızla vedalaşmamız gerektiğinde, şimdiye kadar sahiplenmediğimiz özellik ve yeteneklerimizi kuşanmamız gerektiğinde ya da korkularımızla yüzleşmemiz gerektiğinde karşımıza çıkıp yalnız bizim anlayacağımız şekilde bize bizi ve önümüzdeki yolu hatırlatırlar.
Kısacası rehber hayvan enerjilerinden:

- İlişkilerimiz,
- Korkularımız,
- Hedef ve beklentilerimiz,
- Hayatta atmamız gereken bir sonraki adım,
- Mesleki seçim ve yaşantımız
ve daha birçok konuda rehberlik alabiliriz.

Rehber hayvan enerjileriyle nasıl çalışılır?

Öncelikle şunu bilmekte fayda var. Rehberlerimizi biz seçmeyiz. Ön hazırlık yapmadan da rehber hayvanlarımızın neler olduğunu bilmek için çabalamamalıyız. Bunun nedeni şudur, rehber hayvanımızı seçiyor olsaydık çoğumuz bir güvenin bilgeliğinden yoksun kalırdık. Anda olmayı ve kendimize dönmeyi öğrendikten sonra bize gelen mesaj ve işaretleri daha rahat anlayabiliriz. Ancak o zaman bizimle bağlantıda olan enerjileri görüp yorumlayabiliriz. Bu enerjilerle çalışmaya alıştıktan sonra ise, birlikte çalışmak istediğimiz hayvan enerjileriyle bilinçli olarak bağ kurabiliriz.

Rehber hayvan enerjileriyle çalışmaya başladığınız andan itibaren kendinize ve yaşama bakış açınızda büyük değişimler olmaya başlar. Kendinizi daha iyi tanımaya, hayattan beklentilerinizi daha net görmeye, önünüze çıkan yolların hangisinin doğanıza daha uygun olduğunu anlamaya başlarsınız.

Eğitim Bize Neler Kazandıracak?

- Sizinle tanışıyor ve rehberlik almak istediğiniz konuyu enine boyuna konuşuyoruz,
-Bu konuda ve genel olarak yaşamınızda baskın olan enerjiyi ya da enerjileri buluyoruz,
- Farkındalık eğitimine başlıyoruz.
- Farkındalık eğitimine ve sohbetimize devam ediyoruz,
- Gölge enerjinizi ve bu enerjinin yaşamınızı nasıl yönlendirdiğini buluyoruz,
- Şu anda yaşamınızda baskın olan enerjiler ile sağlıklı bir şekilde iletişime geçmeniz için harekete geçiyoruz,
- Rehberlik almak istediğiniz konuda şu anda ruhsal olarak hangi noktada olduğunuzu, neleri göz ardı ettiğinizi ve nasıl adım atmanız gerektiğini belirliyoruz.

Eğitmen:

Ceren Aral

Eğitim süresi
Eğitim süremiz 2 gündür. Hafta sonları saat: 12: 00 da başlar. akşam 18:00 da son bulur. Toplam 12 saattir.

Eğitim Bedeli: 250 TLKredi kartı ile tek çekim ve kredi kartsız taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kesin kayıt yaptıran kişiler eğitime dahil edilecektir.Eğitim katılımcı sayımız 10 ile sınırlıdır.

Eğitim Tarihleri
1. Eğitim Tarihi 15-16 Aralık 2012
2. Eğitim Tarihi 19-20 Ocak 2013
3. Eğitim Tarihi 16-17 Şubat 2013
4. Eğitim Tarihi 16-17 Mart 2013
5. Eğitim Tarihi 20-21 Nisan 2013
6. Eğitim Tarihi 18-19 Mayıs 2013
7. Eğitim Tarihi 15-16 Haziran 2013

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Adres: Mithatpaşa Caddesi 44/17 Kızılay Ankara
Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com