Sihirbazları Bağlamak İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bu ne demektir ? Sebebin bu olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sebep sakın üslubunuz, konu hakkında bilgili birisinin size gösterdiği yola rağmen tam tersi açıklamalar yapmanız olmasın. İğneyi kendinize batırdınız mı ki çuvaldızı başkasına batırmaya çalışıyorsunuz. Bu sitedeki kimseye özel olarak bir tepki verilmedi verilmeyecektir. Siz karşınızdakini dinleyip anlamak istemiyor, bildiğiniz yanlış bilgileri savunuyorsunuz. Tepkileri bu yüzden alıyorsunuz. Ayrıca kimin ne yaptığını nereden biliyorsunuz da üyelere büyücü diye bir ithamda bulunuyorsunuz. Lütfen yorumlarımızı daha objektif yapalım. Sevgi ve ışıkla..
Haklısınız. Tüm ilimler sizden sorulur kusura bakmayın benimki cahillik ne bilirim ben. Sizler gibi toplumda insanların olması güzel. Geleceğin aydınları.

Keira

Moderator
Haklısınız. Tüm ilimler sizden sorulur kusura bakmayın benimki cahillik ne bilirim ben. Sizler gibi toplumda insanların olması güzel. Geleceğin aydınları.

Bakın hala buram buram ego kokan tavırlar sergiliyorsunuz. Burada biz tüm ilimler bizden mi soruluyor diyoruz. Hangi cümlemde var acaba? Sadece bu konuda uzman olan, eğitim almış kişilerin anlattığı şeyleri kulak arkası yapıp, kulaktan dolma bilgilerle cevap veriyorsunuz yazdım ve hala da bu düşüncemin arkasındayım. Biraz haddinizi bilin, benim yazış şeklimde iğneleme, alaycılık yoktu ama siz kendinizi aşmaya başladınız. Bu tarz hitaplarla biz dahil herhangi bir üyeye dahi yazamazsınız!

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bakın hala buram buram ego kokan tavırlar sergiliyorsunuz. Burada biz tüm ilimler bizden mi soruluyor diyoruz. Hangi cümlemde var acaba? Sadece bu konuda uzman olan, eğitim almış kişilerin anlattığı şeyleri kulak arkası yapıp, kulaktan dolma bilgilerle cevap veriyorsunuz yazdım ve hala da bu düşüncemin arkasındayım. Biraz haddinizi bilin, benim yazış şeklimde iğneleme, alaycılık yoktu ama siz kendinizi aşmaya başladınız. Bu tarz hitaplarla biz dahil herhangi bir üyeye dahi yazamazsınız!
Bir kişi uzman diye onun söylediğini kabullenmemi beklemeyin benden. Sitede bişeylere dayatmışsınız insanların özgür düşüncesine engel oluyosunuz. Ben büyü olmadığını düşündüm ve söyledim. Kusura bakmayın ama bence siz aştınız sitede üyelerin yazdığı yorumu bu kadar abartarak. Sanki tahtınızı salladım bu ne gerginlik. İyi karışmıyorum hiç bişeye bide durup dururken üyeliğim durdurulmasın ben öyle takılırım okurum artık. Ben anladım yorum yapması gereken kişiler belli. Diğer kişiler okumakla mükellef bi sistem kurulmuş. Burası bi form sitesi hey paylaşılan yoruma tartışmaya açıktır. Bende yorumumu yaptım. Gerçektende fazla uzattınız.Bence konuyu kapatsak iyi. Unutmayın gerçek bir uzman ben biliyorum demez insan öğrendikçe bilmesi gereken tek şey haddidir. Kimsenin bilgisi kesin değil o yüzden ne siz nede bi başkası benim bişeyimi sorgulayacak seviyede değilsiniz. Ne bi resmiyetiniz nede hakkınız var. Bu ne ya bi yorum yazdım diye gördüğüm muameleye bak yazmam olaydım tek büyü değil dedim sebebini söyledim. Aşağılayarak büyüde büyü diye tutturdunuz peki sizin dediğiniz olsun nede olsa kozlar sizin elinizde bilesinizki baskı nedeniyle bunu kabul ettim.

Keira

Moderator
Bir kişi uzman diye onun söylediğini kabullenmemi beklemeyin benden. Sitede bişeylere dayatmışsınız insanların özgür düşüncesine engel oluyosunuz. Ben büyü olmadığını düşündüm ve söyledim. Kusura bakmayın ama bence siz aştınız sitede üyelerin yazdığı yorumu bu kadar abartarak. Sanki tahtınızı salladım bu ne gerginlik. İyi karışmıyorum hiç bişeye bide durup dururken üyeliğim durdurulmasın ben öyle takılırım okurum artık. Ben anladım yorum yapması gereken kişiler belli. Diğer kişiler okumakla mükellef bi sistem kurulmuş. Burası bi form sitesi hey paylaşılan yoruma tartışmaya açıktır. Bende yorumumu yaptım. Gerçektende fazla uzattınız.Bence konuyu kapatsak iyi. Unutmayın gerçek bir uzman ben biliyorum demez insan öğrendikçe bilmesi gereken tek şey haddidir. Kimsenin bilgisi kesin değil o yüzden ne siz nede bi başkası benim bişeyimi sorgulayacak seviyede değilsiniz. Ne bi resmiyetiniz nede hakkınız var. Bu ne ya bi yorum yazdım diye gördüğüm muameleye bak yazmam olaydım tek büyü değil dedim sebebini söyledim. Aşağılayarak büyüde büyü diye tutturdunuz peki sizin dediğiniz olsun nede olsa kozlar sizin elinizde bilesinizki baskı nedeniyle bunu kabul ettim.

Konuyu uzatan da, haddini aşan da sizsiniz ve hala devam etmektesiniz. Siz kendi yazdıklarınızı okumuyorsunuz sanırım.. Bu forumda kimseye baskı yapmıyoruz biz, düşüncelerine saygısızlıkta yapmıyoruz, haddini aşanı uyarıyoruz sadece. Önce kendinize bakın, sonra bizi yargılayın. Burada haddini bilen herkes yorum yazdığında bu şekilde tepkilerle karşılaşmıyor. Bize sorgulamaktan bahsediyorsunuz, siz bizi sorguluyorsunuz? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur. Son kez diyorum ki iğneyi kendinize batırın önce,bu yazdıklarınızı tavırlarınızı ölçün merak etmeyin siz bunu yaparsanız biz size gerek kalmadan çuvaldızı kendimize batırırız. İyi forumlar..

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bişey demiyorum artık. Bu konu tek taraflı değil tartışmaya açık bi konuydu. Büyü gözüyle bakanda var. Benim gibi dua koruma gözüyle bakanda. Ben bi taraf seçtim özgürce büyü değil bence dedim. Allah ın ismiyle büyü olmaz demişim tamam .Asıl demek istediğim olur ama haram benim inancım bunu gerektiriyor. Sizin inancınız nedir ne değildir sorgulayamam banada düşmez ancak hangi din olursa olsun hangi görüş olursa olsun hoş görüyle yaklaşmanızı beklerdim. Büyü değil dedim diye beni cahil yapmaz bu,siz site yöneticisi olarak cahil derseniz belki başka bir üye çekinecek yorum yazmaya aa bak bu yorum yazdı neler oldu cahil dediler felan. Siz büyü diyosunuz ben hala değil diyorum ne var bunda kimseye bişey dayattığım yok. Ama siz beni cahillikle suçladınız hakaret ettiniz etmedim demeyin şimdi öncekileri okuyun. Bi yorum yaptım diye bu muameleyi haketmedim. Sanki bi tarikatta kendi görüşümü söyledim tepki görüyorum gerçekten böyle hissettim şuan eğer bildiğim bişeyide söylemeyecekem niye var yorum yapma hakkı. Kişi hakkında yorum yapamaz kimse ama konu hakkında yapar. Bana cahil denildi hakaret edildi. Bende diyorumki sizin doğru bildiğiniz ne malum objektif olalım biraz. Bende insanım sizde hiç kimse dört dörtlük bilgiye sahip değildir. Hele bi başkasının bişey konusunda bilip bilmediğini yargılamak aşağılamaktır. Kzıdığım nokta bu origanum arkadaş ilk yazdığı yorumda resmen bana hakaret etmiş işte siz bu işten anlamadığınız bellide şöylede böylede şahsıma yapılmış baskı var. Ben yorum yaparken kimseyi eleştirerek yorum yapmadım elinizi vicdanınıza koyun büyü değil bu dedim sadece. Ama sizin yaptığınız şahsıma saygısızlıktır. Bunuda başlatan bu sitede nizamı sağlayan yöneticiyse sözün bittiği yer. Bu sitenin başındaysanız önce bi konuşma üslubu önemli bir insana cahil demekte ne oluyo? En çok sabır sizde olması gerekiyor. Ben şahsen bu konuşmalardan sonra başka bi konuya bilsemde bilgim olsada yorum yazmaktan çekinecem. Çünkü ben bi gruplaşma gördüm. Tek diye bildiğim siz haklısınız.

Keira

Moderator
Son kez yazıyorum size;
1. Size hakaret etmedim, cahil demedim sadece bu konu da gerçekten eğitim almış, bilgisi olan kişilerin söylediklerini kulak arkası ediyorsunuz dedim.
2. Site üyelerini büyücü diyerek aşağılayan, iğneleyen siz oldunuz. Hakareti kim etmiş acaba?
3. Yöneticileri bırakın üyelerle bile iğneleyici, aşağılayıcı konuşamazsınız dedim. Ben sizinle o tarz da konuşmadım yine siz konuştunuz.
4. Bu sitede herkes düşüncelerini özgürce ifade eder dedim, siz özgür ifadeyle hadsizliğini karıştırıyorsunuz dedim.
5. Ben sizin inancınızı yargılamadım, inanca ait tek kelime bile yazmadım. Sadece hitabınızı eleştirdim, hala da aynı şekilde devam ediyorsunuz.

Şimdi şu yazılanlar okunsun kim kimi yargılıyor durduk yere, kim haddini aşıyor görelim. Buraya ne yazarsanız yazın son kez yazıyorum ve son kez uyarıyorum hitap şeklinize dikkat edin, bizi durduk yere karalamaya çalışmayın, biz gayet sabırlıyız. Sizden buram buram ego akarken, üslubunuz alaycıyken ben gayet olumlu yaklaştım size, hala da o şekilde yaklaşıyorum.. Umarım anlarsınız iyi forumlar..

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Son kez yazıyorum size;
1. Size hakaret etmedim, cahil demedim sadece bu konu da gerçekten eğitim almış, bilgisi olan kişilerin söylediklerini kulak arkası ediyorsunuz dedim.
2. Site üyelerini büyücü diyerek aşağılayan, iğneleyen siz oldunuz. Hakareti kim etmiş acaba?
3. Yöneticileri bırakın üyelerle bile iğneleyici, aşağılayıcı konuşamazsınız dedim. Ben sizinle o tarz da konuşmadım yine siz konuştunuz.
4. Bu sitede herkes düşüncelerini özgürce ifade eder dedim, siz özgür ifadeyle hadsizliğini karıştırıyorsunuz dedim.
5. Ben sizin inancınızı yargılamadım, inanca ait tek kelime bile yazmadım. Sadece hitabınızı eleştirdim, hala da aynı şekilde devam ediyorsunuz.

Şimdi şu yazılanlar okunsun kim kimi yargılıyor durduk yere, kim haddini aşıyor görelim. Buraya ne yazarsanız yazın son kez yazıyorum ve son kez uyarıyorum hitap şeklinize dikkat edin, bizi durduk yere karalamaya çalışmayın, biz gayet sabırlıyız. Sizden buram buram ego akarken, üslubunuz alaycıyken ben gayet olumlu yaklaştım size, hala da o şekilde yaklaşıyorum.. Umarım anlarsınız iyi forumlar..
Siz demediniz zaten iyi okuyun yazdığımı ilk sayfada ilk yorumuma verilen cevabı. 2. olarak büyücüyüm diyen beni cahillikle suçlayan kişi ben büyücüsünüz demedim :) Büyücüyüm lafını kendi kullandı. Siz daha konuyu okumamışsınızki iğneleyici konuşan origanum arkadaşın ilk yazdığı bana yorum 1. sayfa bi zahmet açın okuyun sonra gelin konuya yorum yazın daha bişeyden haberiniz yok bana cevap veriyosunuz. Sizi karalamaya çalıştığım yok cahil diyerek beni karalayan karaladı. Egolarım gayet iyidir benim egolu değilim sakin birisiyimdir. Hakaret edilmeyene kadar.Alaycı bi üslubum yok gayette ciddiydim sürekli her yazdığımı belli kişiler beğenilmedi diye grup oluşmuş hep aynı söyleyin bu grupsal baskı değilde ne konuyu baştan sona gözden geçirinde cevap verin. Nelerle uğraşıyorum daha bişeyden haberiniz yok of ya. 1. sayfayı açın kim kime hakaret etmiş görün.

Keira

Moderator
Siz benim yazdıklarımı okumuyorsunuz sanırım. Ben tüm yorumları okudum. Sizi beğenmeyen üyelere alaycı bir üslupla büyücüler beni beğenmedi dediniz. Ben onlara hitaben alaycı konuşamazsınız dedim. Beni de size hakaretle suçladınız yazdıklarınızı iyi okuyun. Üyelerin beğenmedi mesajlarına biz karışamayız, siz de benim mesajlarıma beğenmedi butonuna basarak cevap verdiniz, size karıştık mı? Üyeler mesajlarınızı beğenmiyorsa bunu kendinizde arayın. Bu gruplaşma değildir. Çünkü üyeler bizim arkadaşımız değil, buradan bir çıkarları da yok. Sadece mesajınızı beğenmediler, ama siz egonuza yediremediniz bu bariz bir şekilde ortada yaptıklarınızla.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Siz benim yazdıklarımı okumuyorsunuz sanırım. Ben tüm yorumları okudum. Sizi beğenmeyen üyelere alaycı bir üslupla büyücüler beni beğenmedi dediniz. Ben onlara hitaben alaycı konuşamazsınız dedim. Beni de size hakaretle suçladınız yazdıklarınızı iyi okuyun. Üyelerin beğenmedi mesajlarına biz karışamayız, siz de benim mesajlarıma beğenmedi butonuna basarak cevap verdiniz, size karıştık mı? Üyeler mesajlarınızı beğenmiyorsa bunu kendinizde arayın. Bu gruplaşma değildir. Çünkü üyeler bizim arkadaşımız değil, buradan bir çıkarları da yok. Sadece mesajınızı beğenmediler, ama siz egonuza yediremediniz bu bariz bir şekilde ortada yaptıklarınızla.
Dürüst olmak gerekirse egoya takmışsınız. Madem okudunuz hakarete uğramadığımı söylemeyin. Konuda tartışmayı aşağılayarak başlatan ben değilim. Mesajı beğenmeyenler umrumdamı değil tek sinir olduğum aynı kişiler olması anladınız. Kendimi kanıtlama gibi bi sıkıntım yok benim. Olanlarda zaten beni aşağıladı ilk hakareti etti. Sonra nedense başlatan benmişim gibi bana yüklendin. Origanum ne yazmış gördün cahil felan demiş birazda ona yüklen sen bi üyeye nasıl böyle dersin diye. Daha tartışma başlamadıydı oysa ben büyü değildir dedim bana neler dedi. Ben büyücü dememim sebebi gruplaşmayı gördüm. Ego dediğiniz şey sizde var bence benim tecrübe puanından bi kazancım yok cebime para girmiyor :) Niye yediremeyim tüm siteyi topla beğenmesin ne kaybederim. Ama yorum yaparken fitil nerden yanmış ona bakın. Neyin patladığına değil.Tamam site başındasınız birbirinize arka çıkabilirsiniz. Ama doğruyuda su istimal edemezsiniz benim bişeyi kulak arkası ettiğim yok. Siz benim dediklerimi kulak arkası etmeseydiniz önce şu bana hakaret eden adamı bi uyarırdınız. Ama taraflı olduğunuz için sizde bana yüklendiniz delikanlı olalım. Sizde ne gariptirki cevap vermek için cevap veriyosunuz. Üyeliğimide dondururmusunuz umrumda değil ben silecem zaten bu ne ya özgülük kısıtlanıyo terbiyesizlik bi büyü değil diye cahil denildi aşağılandım tutmuşlar bana rol yapıyolar. Var arkadaş gruplaşmada var dışlamada. Emin olun bi çok üye dediğimi destekliyo ama aynı dışlamaya maruz kalmamak için ses etmiyor onlar akıllık ediyo sessizce okuyo sitede dolaşıyolar ben tek kaldım arka çıkan yok siz bi grup olmuşsunuz ilk hakareti başlatan sizden biri ama suçlu benim bırak Allahını seversen saçmalık bu.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konu hakkında yorumlar yapılmış ancak gereğinden fazla uzamış ve kişisel tartışmalara dönmüştür. Bu yüzden de konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...