medyumluk için inisiye çalışması 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dido06

Banlı Kullanıcı
solkolumu hıssetmıyormyaklasık bıde 20 25 dakka durmamragmen calısmam bozuldu ev kalablk old.ıcın kolum once bı besdakka dıger calısmadakı gıbı ruzgar ufluyomus gıbı buz kestı sondara avucum ıcı ortası yanıyodur ama sureklı soguk hıssetım hemde bıyerden ufuryoms gıbı klomu o an tarsalar belkı 50 kg cıkardı acayıp agırlastı ve hıssılestı

PUNKY

Kayıtlı Üye
Yine bel bölgem ve karın bölgem alev alev yanıyordu bunun haricinde alın bölgem oldukça karıncalandı ve yine uyuştum...Hepimize hayırlı olsun...Teşekkürler Urum :)

yaman

Kayıtlı Üye
benim ellerimde ağırlık varmış gibi hissettim ve hafif titreme uyuşma oldu kollarda ama garip tarafı gözlerimi açamamam neden bilmiyorum ama gözlerimi açınca yanıyordu gözlerim kapatmak zorunda kalıyodum açınca sulanıyodu hatta yanmaktan,sonra sonlara doğru gözlerimi açabildim alnımdan içeri hortum şeklinde enerji girdiğini gördüm alnım göğsüm ve midemde noktalar hissettim.

silwer

Kayıtlı Üye
Üşüme dışında hiçbir şey hisetmedim,insiye olmadım sanki ... acaba beni unuttun mu Urum?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bişey hisetmek önemli değil o sadece deneyimdir.

unutmadım enerji aldın ama fiziksel tepki vermemişsindir yada az vermişsin o kadar

silwer

Kayıtlı Üye
İçim rahatladı teşekkür ederim Urum...

Sellenay

Kayıtlı Üye
Korku ve endişe var, daha doğrusu karın bölgesinde yanma , sanki yazılı yada doktor korkusu.
Üşüme yada serinleme de var. Urum dua okuyor musun bilmiyorum şşşş ve ııı şeklinde fısıltılar hissettim, hissediyorumda..
Sanki sonbahar uğultuları...:confused:
Teşekkürler..

deli_i

Kayıtlı Üye
ben kisa kalmama ragmen karın bölgesi kollarda ve gögüs kisminda sanki bir yogunluk hissetim ama evdekiler saolsun rahatsiz ettiler tşk ederim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
alnımda bir ateş, fısıltılar duydum. Şu ara fısıltılar çok duyuyorum zaten. Şu an halen parmak uçlarımda uyuşma var, sanki parmak uçlarıma teller bağlayıp elektrik vermişler gibi..Urum teşekkür ederim. İlk inisiyelerde daha fazla fiziksel tepki veriyordu vücudum şu an sadece parmakalrım ve alnımda hissediyorum neden acaba..Ayrıca utanıyorum ama itiraf etmeliyim ki dün gece bi ara zikir esnasında dalmışım biri beni sanki omuzlarımdan sarsarak uyandırdı. Ama teşekkür borçluyum uyandırana.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşım acelece telefonla içeri dalana kadar ben de katılımdaydım.:(Ama başlangıçta bile çok yoğun olarak hissettim.Teşekkürler Urum.

origanum

Yönetici
Kollarım, bacaklarım ve başım kaşındı. Üzerimde çok yoğun bir enerji hissettim. İçimden birşey çıkacakmış da çıkamıyor sanki, sudan çıkmış balık gibi çırpınıp durdum. Arasıra kollarımı bacaklarımı birkaç kere de başımı kaldırmak zorunda kaldım. Bir de garip birşey oldu cebrail diye zikrederken azra heceleri döküldü ağzımdan, neyseki kelimenin tamamını söylemedim, dehşetle ne yapıyorsun dedim kendi kendime, nerden çıktı bu sonra gene cebrail cebrail devam ettim. Bittiğinde kalkamadım yorgunluktan sonra uyuyakalmışım.

kuzucuk

Banlı Kullanıcı
ilk önce bir şey hissetmedim aklıma annemim isminin bir harfinde değişme olduğu geldi .ondan sonra sol ayağımda bi ağırlaşma oldu tam dalmıştım sağ kulağımdan sıcak bi sıvı akmaya başladı . kulağımmı akıyor diye baktım bi şey yoktu saçımda karınca gezer gibi hızlıca bi şey gezdi . birde yeşil ışıklar gelip gidiyor çoğalıyor azalıyor yakalamaya çalışıp bir tanesini büyüttüm sonra üşümeye başladım ellerim ayaklarım dondu

Osiris

Kayıtlı Üye
urumhamatahayile atılan ö.mler okunmadımı yani? yani ben inisiye olmadımmı :S off off.ozaman ne medyumluk nede cadılık inisiyesini alabildim :S başka kime atcamki,admin yazıyor diye attım ben.

Diagramma

Kayıtlı Üye
urumhamatahayile atılan ö.mler okunmadımı yani? yani ben inisiye olmadımmı :S off off.ozaman ne medyumluk nede cadılık inisiyesini alabildim :S başka kime atcamki,admin yazıyor diye attım ben.

Okumuştur eminim ben artı belli aralıklarla yapılıyor bu olay bu kadar istiyorsan eğer olucaksındır acelesi yok ya diğerine katılırsın... :)

kermit

Kayıtlı Üye
Ben hiç birşey hissedemedim, ortam da çok ses vardı

peril

Kayıtlı Üye
ben acdılık için inisiyede hissetmiştim ama 15 dk sonra kuzenimin içeri girmesiyLe bozuLdu... medyumculukta hiç bi engelim yoktu ama hiç bişey hissetmeDim pardon kulaklarımda cınlama sesi sadece

Osiris

Kayıtlı Üye
urumahatayıldan cevap bekliyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...